Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Team Schedules - Boys 2010/9U Mayors
       



WildCards Bracket Ladder Display Round of 64 Round of 32 Round of 16 Quarter Final Semi-Final Final


Round of 64 - Saturday, February 09, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751108  Ryan Park  08:30 AM  1A Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 6 vs.Albion SC B10 Premier - Burnham0
 751110  Ryan Park  08:30 AM  2A San Diego SC B2010 White 0 vs.Total Futbol Academy (SGV) PSC1
 751111  Ryan Park  08:30 AM  2B Boca OC B2010 White 2
- 2PK  
vs.Los Angeles Stars Premier Gemini2
- 3PK
 751112  Ryan Park  08:30 AM  3A Extreme Soccer Club 2 vs.CDA FC Slammers Orange B10 Santana0
 751114  Ryan Park  08:30 AM  4A 2010 LA Premier FC 7 vs.UIFC Elite0
 751115  Ryan Park  08:30 AM  4B LA Galaxy OC - B2010 White 1 1 vs.FC Golden State - 2010 East Jord1
 751113  Ryan Park  08:30 AM  3B Xplosion SC B10 Black 1 vs.Palmdale Thunder Soccer Club - B20102
 751109  Ryan Park  08:30 AM  1B Vista Storm SC - B2010 Black 2 vs.Worldwide Paramount FC4
 751116  Ryan Park  10:00 AM  1A San Diego SC B2010 Black 3 vs.LAGSD B10 - Aldecoa2
 751118  Ryan Park  10:00 AM  2A Beach FC LB B10 Artiaga 9 vs.DMCV Sharks B2010 - Bodnar1
 751119  Ryan Park  10:00 AM  2B CSLO/REAL 2010 5 vs.FC Long Beach B10 - Red1
 751120  Ryan Park  10:00 AM  3A IFC - B2010 1 vs.LMFC B2010 Cruz2
 751121  Ryan Park  10:00 AM  3B MSA FC - Boys 2010 1 vs.Oxnard United Soccer Club3
 751123  Ryan Park  10:00 AM  4B Nado - B2010 3 vs.SD United B2010 Black1
 751122  Ryan Park  10:00 AM  4A Sand and Surf SC - Boys 2010 Red 0 vs.FC Golden State - 2010 South White5
 751117  Ryan Park  10:00 AM  1B LAGCV B10 Pre Academy Black 4 vs.AYSO Matrix South Bay B2010 - Romo0
 751124  Ryan Park  11:30 AM  1A UIFC FASC PDA B2010 4 vs.SD Force FC Academy B2010- Holmes0
 751126  Ryan Park  11:30 AM  2A Tigres Academy UANL California B10 5 vs.Santa Barbara S.C. B2010White4
 751127  Ryan Park  11:30 AM  2B Santa Ana FC JR ELITE - B2010 8 vs.CDA FC Slammers - B11 Mora2
 751128  Ryan Park  11:30 AM  3A Celtic Harps PreAcademy B10 1 vs.Athletic Futbol Club - B20104
 751129  Ryan Park  11:30 AM  3B Downtown SC B10 South Gate 3 vs.Strikers FC - Mission Viejo B20101
 751130  Ryan Park  11:30 AM  4A Albion SC B10 Premier - Ortega 3 vs.STRIKERS FC - NEWPORT MESA - B10 ND1
 751131  Ryan Park  11:30 AM  4B LAGSD B10 - Avory 1 vs.Arsenal FC B10 FC3
 751125  Ryan Park  11:30 AM  1B Laguna Niguel - B2010 Red Bulls 2
- 4PK  
vs.Attack B10 Green2
- 2PK
 751132  Ryan Park  01:00 PM  1A HFC Sporting SoCal B2010 - White 5 vs.Fullerton Rangers B10 Pre-SYL0
 751134  Ryan Park  01:00 PM  2A Atlante SD Barcelona Elite 8 vs.South Valley SC - B10 - Shwora2
 751135  Ryan Park  01:00 PM  2B Total Futbol Pre-Academy 10 4 vs.Legends IE B10 LOPEZ1
 751136  Ryan Park  01:00 PM  3A FRAM B10-Holland 5 vs.San Diego Football Academy - 01 - B20101
 751137  Ryan Park  01:00 PM  3B Albion SC South B2010 Academy 1 vs.DMCV Sharks B2010 - Penton4
 751139  Ryan Park  01:00 PM  4B IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin 5 vs.Brazil Stars BU2010 / HC Paulo0
 751138  Ryan Park  01:00 PM  4A NHB FC 1
- 3PK  
vs.Real So Cal B10 PC Blue1
- 2PK
 751133  Ryan Park  01:00 PM  1B Newcastle United FC - B2010M 3
- 3PK  
vs.Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas3
- 4PK