Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Team Schedules - Boys 2010/9U Mayors
       


Advancing to Next Round: top 2 place team(s) from each Bracket and 14 Wildcards.

WildCards Bracket Ladder Display Round of 64 Round of 32 Round of 16 Quarter Final Semi-Final Final


ALL A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 A3 : Tiffinys Pachuca (EUFC) - 20103339 12  0  22  3  0 0
 A1 : Real So Cal B10 PC Blue3036 2  8  10  1  0 0
 A2 : Temecula United SC Boys 2010 Navy0303 -2  11  6  0  0 0
 A4 : Murrieta Surf B10 White0000 -12  20  1  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 B2 : San Diego SC B2010 White3339 8  3  12  1  0 0
 B3 : NHB FC0336 3  4  12  1  0 0
 B1 : Brazil Stars BU2010 / HC Paulo3003 1  6  9  1  0 0
 B4 : JUSA Spillman B20100000 -12  20  0  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 C2 : Boca OC B2010 White1337 8  1  9  1  0 0
 C1 : DMCV Sharks B2010 - Penton1135 4  2  8  1  0 0
 C4 : Legends IE B10 LOPEZ3104 0  7  8  0  0 0
 C3 : SD Surf Academy Boys (Leichty) 20100000 -12  17  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- D 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 D2 : Extreme Soccer Club3339 10  3  18  0  0 0
 D3 : San Diego Football Academy - 01 - B20100336 -1  12  8  0  0 0
 D1 : Albion SC B10 Premier - Burnham3003 1  7  9  0  0 0
 D4 : LIVERPOOL SC - B2010 WHITE FENISON0000 -10  17  4  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- E 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 E4 : 2010 LA Premier FC3339 7  5  12  1  0 0
 E3 : South Valley SC - B10 - Shwora3306 5  9  14  0  0 0
 E1 : Pateadores Los Angeles- B20100033 -6  11  5  1  0 0
 E2 : SMU B10 White0000 -6  8  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- F 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 F3 : LA Galaxy OC - B2010 White 13137 5  3  11  1  0 0
 F2 : Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas3137 5  6  11  0  0 0
 F1 : 2010 LA Premier FC Black0101 -3  6  3  0  0 0
 F4 : Legends FC Boys West B10 Black0101 -7  14  4  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- G 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 G3 : San Diego SC B2010 Black3339 9  2  11  2  0 0
 G4 : Newcastle United FC - B2010M1304 -1  6  5  1  0 0
 G1 : Fullerton Rangers B10 Pre-SYL1034 -1  8  7  0  0 0
 G2 : Real So Cal-SCV - B2010 B0000 -7  9  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- H 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 H3 : Beach FC LB B10 Artiaga3339 12  3  32  1  0 0
 H1 : STRIKERS FC - NEWPORT MESA - B10 ND1304 -1  13  7  0  0 0
 H2 : SD United B2010 Black1034 -3  13  7  0  0 0
 H4 : LA Breakers B100000 -8  22  5  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- I 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 I4 : CSLO/REAL 20103339 12  3  16  1  0 0
 I1 : Strikers FC - Mission Viejo B20100314 0  8  9  0  0 0
 I2 : LAGSD B10 - Aldecoa3014 -3  9  6  0  0 0
 I3 : Riverside MGFM0000 -9  17  6  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- J 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 J3 : IFC - B20103317 4  3  7  0  0 0
 J1 : Santa Barbara S.C. B2010White3115 3  2  5  1  0 0
 J4 : FC Long Beach B10 - Red0134 2  4  11  1  0 0
 J2 : FC Golden State - 2010 Black0000 -9  15  1  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- K 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 K3 : MSA FC - Boys 20103339 12  2  21  1  0 0
 K1 : Attack B10 Green3036 1  9  9  0  0 0
 K4 : Strikers FC South Bay - B2010 Red0303 -1  12  6  1  0 0
 K2 : SVYSL- Premier - B2010-Biscoe0000 -12  15  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- L 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 L1 : Nado - B20103137 8  4  12  0  0 0
 L4 : Laguna Niguel - B2010 Red Bulls3115 4  2  6  1  0 0
 L2 : Arsenal FC B10 FC0314 -2  8  6  0  0 0
 L3 : LAGSD B10 - Brito0000 -10  12  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- M 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 M1 : UIFC FASC PDA B20103339 12  3  29  1  0 0
 M3 : FC Golden State - 2010 South White3036 4  9  17  0  0 0
 M2 : Poway Vaqueros SC- B2010 Fenlason0303 -4  19  7  0  0 0
 M4 : FC Premier B2010 - De Wit0000 -12  26  4  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- N 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 N2 : Tigres Academy UANL California B103339 6  1  12  2  0 0
 N1 : Sand and Surf SC - Boys 2010 Red3306 5  3  8  1  0 0
 N3 : SD Force FC Academy B2010- Holmes0033 1  5  9  1  0 0
 N4 : FC Golden State - 2010 White0000 -12  21  1  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- O 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 O2 : Santa Ana FC JR ELITE - B20103339 7  4  18  1  0 0
 O1 : Oxnard United Soccer Club0336 7  4  25  2  0 0
 O3 : San Marcos United - B10 FC3003 -2  13  10  1  0 0
 O4 : Laguna United FC-B2010-White0000 -12  32  0  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- P 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 P2 : Celtic Harps PreAcademy B103339 11  4  16  1  0 0
 P3 : DMCV Sharks B2010 - Bodnar3014 0  7  7  1  0 0
 P1 : FC Golden State - 2010 East Jord0314 -1  6  4  1  0 0
 P4 : Xplosion SC B100000 -10  11  1  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- Q 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 Q3 : Downtown SC B10 South Gate3339 11  3  19  1  0 0
 Q4 : AYSO Matrix South Bay B2010 - Romo3104 -1  7  6  1  0 0
 Q1 : Matrix B10 NC0033 -5  15  5  0  0 0
 Q2 : Scripps United - B20100101 -5  8  3  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- R 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 R1 : Albion SC B10 Premier - Ortega3339 7  2  9  2  0 0
 R2 : LAGCV B10 Pre Academy Black3104 3  6  11  1  0 0
 R4 : LMFC B2010 Cruz0134 1  7  8  0  0 0
 R3 : Slammers FC B2010 IS0000 -11  14  1  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- S 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 S3 : LAGSD B10 - Avory1337 7  5  14  2  0 0
 S2 : UIFC Elite1337 5  6  11  1  0 0
 S4 : LA Galaxy OC- B2010 White 23003 -3  9  6  0  0 0
 S1 : Hotspurs USA - B2010 White0000 -9  13  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- T 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 T4 : HFC Sporting SoCal B2010 - White3137 5  2  11  1  0 0
 T1 : Palmdale Thunder Soccer Club - B20101135 4  2  6  1  0 0
 T2 : CDA FC Slammers - B11 Mora1304 3  3  6  1  0 0
 T3 : Beach FC SB B10 Kirk0000 -12  16  0  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- U 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 U3 : Atlante SD Barcelona Elite3339 8  3  15  2  0 0
 U2 : Xplosion SC B10 Black3036 4  6  10  1  0 0
 U1 : Boyle Heights F.C B100303 -1  8  7  0  0 0
 U4 : Crescenta Valley Soccer Club - B20100000 -11  17  2  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- V 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 V3 : Total Futbol Pre-Academy 103339 9  2  19  1  0 0
 V1 : Los Angeles Stars Premier Gemini3104 2  6  8  0  0 0
 V4 : Athletic Futbol Club - B20100134 0  7  17  0  0 0
 V2 : Colton America SC-B20100000 -11  33  4  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- W 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 W4 : FRAM B10-Holland3339 8  2  13  1  0 0
 W2 : Total Futbol Academy (SGV) PSC3036 6  3  10  1  0 0
 W3 : Atlante SD Barcelona Elite0303 -3  11  7  0  0 0
 W1 : Dynamo SC B100000 -11  17  3  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- X 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 X3 : Albion SC South B2010 Academy1337 2  4  6  0  0 0
 X4 : Worldwide Paramount FC1304 1  5  6  1  0 0
 X2 : CDA FC Slammers Orange B10 Santana1034 -1  4  3  0  0 0
 X1 : Antelope Valley Futbol Club - B20101001 -2  8  6  0  0 0

  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- Y 1  2  3  Total
Points
Goal DiffGoals AgainstGoals ForShut Outs
Ylw

Red
 Y1 : IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin3339 12  0  28  3  0 0
 Y3 : Vista Storm SC - B2010 Black3306 3  9  11  1  0 0
 Y4 : West Covina Yo - B20100033 -5  10  3  1  0 0
 Y2 : OVC- B2010 (Dreyfus)Orange0000 -10  23  0  0  0 0

Bracket - Saturday, January 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 751381  Silverlakes Complex  08:00 AM  A05 A1 vs A4Real So Cal B10 PC Blue 7 vs.Murrieta Surf B10 White0
 751382  Silverlakes Complex  08:00 AM  B05 A2 vs A3Temecula United SC Boys 2010 Navy 0 vs.Tiffinys Pachuca (EUFC) - 20107
 751411  Silverlakes Complex  08:00 AM  A07 K1 vs K4Attack B10 Green 3 vs.Strikers FC South Bay - B2010 Red2
 751412  Silverlakes Complex  08:00 AM  B08 K2 vs K3SVYSL- Premier - B2010-Biscoe 1 vs.MSA FC - Boys 20106
 751423  Galway Downs  08:00 AM  S13 S1 vs S4Hotspurs USA - B2010 White 2 vs.LA Galaxy OC- B2010 White 25
 751424  Galway Downs  08:00 AM  S14 S2 vs S3UIFC Elite 5 vs.LAGSD B10 - Avory5
 751345  Silverlakes Complex  08:00 AM  A15 X1 vs X4Antelope Valley Futbol Club - B2010 3 vs.Worldwide Paramount FC3
 751346  Silverlakes Complex  08:00 AM  B15 X2 vs X3CDA FC Slammers Orange B10 Santana 1 vs.Albion SC South B2010 Academy1
 751459  Galway Downs  08:30 AM  S01 B1 vs B4Brazil Stars BU2010 / HC Paulo 6 vs.JUSA Spillman B20100
 751460  Galway Downs  08:30 AM  S02 B2 vs B3San Diego SC B2010 White 3 vs.NHB FC1
 751447  Galway Downs  08:30 AM  S05 G1 vs G4Fullerton Rangers B10 Pre-SYL 2 vs.Newcastle United FC - B2010M2
 751448  Galway Downs  08:30 AM  S06 G2 vs G3Real So Cal-SCV - B2010 B 0 vs.San Diego SC B2010 Black3
 751387  Galway Downs  08:30 AM  S09 N1 vs N4Sand and Surf SC - Boys 2010 Red 4 vs.FC Golden State - 2010 White0
 751388  Galway Downs  08:30 AM  S10 N2 vs N3Tigres Academy UANL California B10 1 vs.SD Force FC Academy B2010- Holmes0
 751444  Silverlakes Complex  09:15 AM  B07 E4 vs E22010 LA Premier FC 2 vs.SMU B10 White0
 751332  Silverlakes Complex  09:15 AM  A05 J3 vs J4IFC - B2010 3 vs.FC Long Beach B10 - Red1
 751417  Silverlakes Complex  09:15 AM  A07 R1 vs R4Albion SC B10 Premier - Ortega 3 vs.LMFC B2010 Cruz0
 751418  Silverlakes Complex  09:15 AM  B08 R2 vs R3LAGCV B10 Pre Academy Black 6 vs.Slammers FC B2010 IS0
 751393  Galway Downs  09:15 AM  S13 W1 vs W4Dynamo SC B10 0 vs.FRAM B10-Holland7
 751394  Galway Downs  09:15 AM  S14 W2 vs W3Total Futbol Academy (SGV) PSC 5 vs.Atlante SD Barcelona Elite0
 751321  Galway Downs  09:45 AM  S01 D1 vs D4Albion SC B10 Premier - Burnham 6 vs.LIVERPOOL SC - B2010 WHITE FENISON1
 751322  Galway Downs  09:45 AM  S02 D2 vs D3Extreme Soccer Club 8 vs.San Diego Football Academy - 01 - B20101
 751465  Galway Downs  09:45 AM  S05 M1 vs M4UIFC FASC PDA B2010 12 vs.FC Premier B2010 - De Wit2
 751466  Galway Downs  09:45 AM  S06 M2 vs M3Poway Vaqueros SC- B2010 Fenlason 2 vs.FC Golden State - 2010 South White7
 751453  Galway Downs  09:45 AM  S09 Q1 vs Q4Matrix B10 NC 0 vs.AYSO Matrix South Bay B2010 - Romo3
 751454  Galway Downs  09:45 AM  S10 Q2 vs Q3Scripps United - B2010 0 vs.Downtown SC B10 South Gate3
 751369  Silverlakes Complex  10:30 AM  A05 I1 vs I4Strikers FC - Mission Viejo B2010 1 vs.CSLO/REAL 20105
 751370  Silverlakes Complex  10:30 AM  B07 I2 vs I3LAGSD B10 - Aldecoa 4 vs.Riverside MGFM3
 751439  Silverlakes Complex  10:30 AM  A07 O1 vs O2Oxnard United Soccer Club 3 vs.Santa Ana FC JR ELITE - B20104
 751440  Silverlakes Complex  10:30 AM  B08 O3 vs O4San Marcos United - B10 FC 9 vs.Laguna United FC-B2010-White0
 751361  Galway Downs  10:30 AM  S13 V1 vs V2Los Angeles Stars Premier Gemini 5 vs.Colton America SC-B20102
 751362  Galway Downs  10:30 AM  S14 V3 vs V4Total Futbol Pre-Academy 10 4 vs.Athletic Futbol Club - B20100
 751409  Galway Downs  11:00 AM  S01 C1 vs C2DMCV Sharks B2010 - Penton 0 vs.Boca OC B2010 White0
 751410  Galway Downs  11:00 AM  S02 C3 vs C4SD Surf Academy Boys (Leichty) 2010 1 vs.Legends IE B10 LOPEZ6
 751355  Galway Downs  11:00 AM  S05 H1 vs H2STRIKERS FC - NEWPORT MESA - B10 ND 2 vs.SD United B2010 Black2
 751356  Galway Downs  11:00 AM  S06 H3 vs H4Beach FC LB B10 Artiaga 14 vs.LA Breakers B101
 751403  Galway Downs  11:00 AM  S09 P1 vs P2FC Golden State - 2010 East Jord 0 vs.Celtic Harps PreAcademy B105
 751404  Galway Downs  11:00 AM  S10 P3 vs P4DMCV Sharks B2010 - Bodnar 3 vs.Xplosion SC B100
 751383  Silverlakes Complex  11:45 AM  A05 A3 vs A1Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 7 vs.Real So Cal B10 PC Blue0
 751384  Silverlakes Complex  11:45 AM  B05 A4 vs A2Murrieta Surf B10 White 1 vs.Temecula United SC Boys 2010 Navy5
 751413  Silverlakes Complex  11:45 AM  A07 K3 vs K1MSA FC - Boys 2010 6 vs.Attack B10 Green1
 751414  Silverlakes Complex  11:45 AM  B08 K4 vs K2Strikers FC South Bay - B2010 Red 4 vs.SVYSL- Premier - B2010-Biscoe0
 751425  Galway Downs  11:45 AM  S13 S3 vs S1LAGSD B10 - Avory 6 vs.Hotspurs USA - B2010 White0
 751426  Galway Downs  11:45 AM  S14 S4 vs S2LA Galaxy OC- B2010 White 2 1 vs.UIFC Elite4
 751347  Silverlakes Complex  11:45 AM  A15 X3 vs X1Albion SC South B2010 Academy 3 vs.Antelope Valley Futbol Club - B20102
 751348  Silverlakes Complex  11:45 AM  B15 X4 vs X2Worldwide Paramount FC 2 vs.CDA FC Slammers Orange B10 Santana0
 751461  Galway Downs  12:15 PM  S01 B3 vs B1NHB FC 2 vs.Brazil Stars BU2010 / HC Paulo1
 751462  Galway Downs  12:15 PM  S02 B4 vs B2JUSA Spillman B2010 0 vs.San Diego SC B2010 White5
 751449  Galway Downs  12:15 PM  S05 G3 vs G1San Diego SC B2010 Black 4 vs.Fullerton Rangers B10 Pre-SYL2
 751450  Galway Downs  12:15 PM  S06 G4 vs G2Newcastle United FC - B2010M 3 vs.Real So Cal-SCV - B2010 B0
 751389  Galway Downs  12:15 PM  S09 N3 vs N1SD Force FC Academy B2010- Holmes 2 vs.Sand and Surf SC - Boys 2010 Red4
 751390  Galway Downs  12:15 PM  S10 N4 vs N2FC Golden State - 2010 White 1 vs.Tigres Academy UANL California B1010
 751443  Silverlakes Complex  01:00 PM  B07 E3 vs E1South Valley SC - B10 - Shwora 6 vs.Pateadores Los Angeles- B20102
 751331  Silverlakes Complex  01:00 PM  A05 J1 vs J2Santa Barbara S.C. B2010White 3 vs.FC Golden State - 2010 Black0
 751419  Silverlakes Complex  01:00 PM  A07 R3 vs R1Slammers FC B2010 IS 0 vs.Albion SC B10 Premier - Ortega3
 751420  Silverlakes Complex  01:00 PM  B08 R4 vs R2LMFC B2010 Cruz 3 vs.LAGCV B10 Pre Academy Black3
 751395  Galway Downs  01:00 PM  S13 W3 vs W1Atlante SD Barcelona Elite 6 vs.Dynamo SC B102
 751396  Galway Downs  01:00 PM  S14 W4 vs W2FRAM B10-Holland 2 vs.Total Futbol Academy (SGV) PSC1
 751323  Galway Downs  01:30 PM  S01 D3 vs D1San Diego Football Academy - 01 - B2010 3 vs.Albion SC B10 Premier - Burnham2
 751324  Galway Downs  01:30 PM  S02 D4 vs D2LIVERPOOL SC - B2010 WHITE FENISON 1 vs.Extreme Soccer Club7
 751467  Galway Downs  01:30 PM  S05 M3 vs M1FC Golden State - 2010 South White 1 vs.UIFC FASC PDA B20106
 751468  Galway Downs  01:30 PM  S06 M4 vs M2FC Premier B2010 - De Wit 1 vs.Poway Vaqueros SC- B2010 Fenlason5
 751455  Galway Downs  01:30 PM  S09 Q3 vs Q1Downtown SC B10 South Gate 10 vs.Matrix B10 NC1
 751456  Galway Downs  01:30 PM  S10 Q4 vs Q2AYSO Matrix South Bay B2010 - Romo 1 vs.Scripps United - B20101
 751371  Silverlakes Complex  02:15 PM  A05 I3 vs I1Riverside MGFM 1 vs.Strikers FC - Mission Viejo B20106
 751372  Silverlakes Complex  02:15 PM  B07 I4 vs I2CSLO/REAL 2010 4 vs.LAGSD B10 - Aldecoa0
 751337  Silverlakes Complex  02:15 PM  A07 T1 vs T2Palmdale Thunder Soccer Club - B2010 1 vs.CDA FC Slammers - B11 Mora1
 751338  Silverlakes Complex  02:15 PM  B08 T3 vs T4Beach FC SB B10 Kirk 0 vs.HFC Sporting SoCal B2010 - White8
 751379  Galway Downs  02:15 PM  S13 Y1 vs Y2IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin 14 vs.OVC- B2010 (Dreyfus)Orange0
 751380  Galway Downs  02:15 PM  S14 Y3 vs Y4Vista Storm SC - B2010 Black 4 vs.West Covina Yo - B20101
 751343  Galway Downs  02:45 PM  S01 F1 vs F22010 LA Premier FC Black 1 vs.Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas3
 751344  Galway Downs  02:45 PM  S02 F3 vs F4LA Galaxy OC - B2010 White 1 7 vs.Legends FC Boys West B10 Black0
 751433  Galway Downs  02:45 PM  S05 L1 vs L2Nado - B2010 6 vs.Arsenal FC B10 FC2
 751434  Galway Downs  02:45 PM  S06 L3 vs L4LAGSD B10 - Brito 0 vs.Laguna Niguel - B2010 Red Bulls4
 751367  Galway Downs  02:45 PM  S09 U1 vs U2Boyle Heights F.C B10 2 vs.Xplosion SC B10 Black3
 751368  Galway Downs  02:45 PM  S10 U3 vs U4Atlante SD Barcelona Elite 8 vs.Crescenta Valley Soccer Club - B20100

Bracket - Sunday, January 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 751441  Silverlakes Complex  08:00 AM  A05 E1 vs E4Pateadores Los Angeles- B2010 2 vs.2010 LA Premier FC5
 751442  Silverlakes Complex  08:00 AM  B08 E2 vs E3SMU B10 White 2 vs.South Valley SC - B10 - Shwora5
 751435  Silverlakes Complex  08:00 AM  A07 O1 vs O4Oxnard United Soccer Club 12 vs.Laguna United FC-B2010-White0
 751436  Silverlakes Complex  08:00 AM  B06 O2 vs O3Santa Ana FC JR ELITE - B2010 3 vs.San Marcos United - B10 FC1
 751357  Galway Downs  08:00 AM  S13 V1 vs V4Los Angeles Stars Premier Gemini 2 vs.Athletic Futbol Club - B20102
 751358  Galway Downs  08:00 AM  S14 V2 vs V3Colton America SC-B2010 1 vs.Total Futbol Pre-Academy 1013
 751405  Galway Downs  08:30 AM  S01 C1 vs C4DMCV Sharks B2010 - Penton 2 vs.Legends IE B10 LOPEZ2
 751406  Galway Downs  08:30 AM  S02 C2 vs C3Boca OC B2010 White 5 vs.SD Surf Academy Boys (Leichty) 20101
 751351  Galway Downs  08:30 AM  S05 H1 vs H4STRIKERS FC - NEWPORT MESA - B10 ND 5 vs.LA Breakers B102
 751352  Galway Downs  08:30 AM  S06 H2 vs H3SD United B2010 Black 2 vs.Beach FC LB B10 Artiaga9
 751399  Galway Downs  08:30 AM  S09 P1 vs P4FC Golden State - 2010 East Jord 3 vs.Xplosion SC B100
 751400  Galway Downs  08:30 AM  S10 P2 vs P3Celtic Harps PreAcademy B10 6 vs.DMCV Sharks B2010 - Bodnar3
 751327  Silverlakes Complex  09:15 AM  A05 J1 vs J4Santa Barbara S.C. B2010White 1 vs.FC Long Beach B10 - Red1
 751328  Silverlakes Complex  09:15 AM  B24 J2 vs J3FC Golden State - 2010 Black 1 vs.IFC - B20103
 751333  Silverlakes Complex  09:15 AM  A07 T1 vs T4Palmdale Thunder Soccer Club - B2010 1 vs.HFC Sporting SoCal B2010 - White1
 751334  Silverlakes Complex  09:15 AM  B06 T2 vs T3CDA FC Slammers - B11 Mora 4 vs.Beach FC SB B10 Kirk0
 751375  Galway Downs  09:15 AM  S13 Y1 vs Y4IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin 6 vs.West Covina Yo - B20100
 751376  Galway Downs  09:15 AM  S14 Y2 vs Y3OVC- B2010 (Dreyfus)Orange 0 vs.Vista Storm SC - B2010 Black7
 751339  Galway Downs  09:45 AM  S01 F1 vs F42010 LA Premier FC Black 1 vs.Legends FC Boys West B10 Black1
 751340  Galway Downs  09:45 AM  S02 F2 vs F3Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas 2 vs.LA Galaxy OC - B2010 White 12
 751429  Galway Downs  09:45 AM  S05 L1 vs L4Nado - B2010 1 vs.Laguna Niguel - B2010 Red Bulls1
 751430  Galway Downs  09:45 AM  S06 L2 vs L3Arsenal FC B10 FC 3 vs.LAGSD B10 - Brito1
 751363  Galway Downs  09:45 AM  S09 U1 vs U4Boyle Heights F.C B10 5 vs.Crescenta Valley Soccer Club - B20102
 751364  Galway Downs  09:45 AM  S10 U2 vs U3Xplosion SC B10 Black 3 vs.Atlante SD Barcelona Elite4
 751385  Silverlakes Complex  10:30 AM  A05 A1 vs A2Real So Cal B10 PC Blue 3 vs.Temecula United SC Boys 2010 Navy1
 751386  Silverlakes Complex  10:30 AM  A06 A3 vs A4Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 8 vs.Murrieta Surf B10 White0
 751415  Silverlakes Complex  10:30 AM  A07 K1 vs K2Attack B10 Green 5 vs.SVYSL- Premier - B2010-Biscoe1
 751416  Silverlakes Complex  10:30 AM  B06 K3 vs K4MSA FC - Boys 2010 9 vs.Strikers FC South Bay - B2010 Red0
 751427  Galway Downs  10:30 AM  S13 S1 vs S2Hotspurs USA - B2010 White 0 vs.UIFC Elite2
 751428  Galway Downs  10:30 AM  S14 S3 vs S4LAGSD B10 - Avory 3 vs.LA Galaxy OC- B2010 White 20
 751349  Silverlakes Complex  10:30 AM  A15 X1 vs X2Antelope Valley Futbol Club - B2010 1 vs.CDA FC Slammers Orange B10 Santana2
 751350  Silverlakes Complex  10:30 AM  B15 X3 vs X4Albion SC South B2010 Academy 2 vs.Worldwide Paramount FC1
 751463  Galway Downs  11:00 AM  S01 B1 vs B2Brazil Stars BU2010 / HC Paulo 2 vs.San Diego SC B2010 White4
 751464  Galway Downs  11:00 AM  S02 B3 vs B4NHB FC 9 vs.JUSA Spillman B20100
 751451  Galway Downs  11:00 AM  S05 G1 vs G2Fullerton Rangers B10 Pre-SYL 3 vs.Real So Cal-SCV - B2010 B2
 751452  Galway Downs  11:00 AM  S06 G3 vs G4San Diego SC B2010 Black 4 vs.Newcastle United FC - B2010M0
 751391  Galway Downs  11:00 AM  S09 N1 vs N2Sand and Surf SC - Boys 2010 Red 0 vs.Tigres Academy UANL California B101
 751392  Galway Downs  11:00 AM  S10 N3 vs N4SD Force FC Academy B2010- Holmes 7 vs.FC Golden State - 2010 White0
 751445  Silverlakes Complex  11:45 AM  B08 E1 vs E2Pateadores Los Angeles- B2010 1 vs.SMU B10 White0
 751446  Silverlakes Complex  11:45 AM  A05 E3 vs E4South Valley SC - B10 - Shwora 3 vs.2010 LA Premier FC5
 751437  Silverlakes Complex  11:45 AM  A07 O3 vs O1San Marcos United - B10 FC 0 vs.Oxnard United Soccer Club10
 751438  Silverlakes Complex  11:45 AM  B06 O4 vs O2Laguna United FC-B2010-White 0 vs.Santa Ana FC JR ELITE - B201011
 751359  Galway Downs  11:45 AM  S13 V3 vs V1Total Futbol Pre-Academy 10 2 vs.Los Angeles Stars Premier Gemini1
 751360  Galway Downs  11:45 AM  S14 V4 vs V2Athletic Futbol Club - B2010 15 vs.Colton America SC-B20101
 751407  Galway Downs  12:15 PM  S01 C3 vs C1SD Surf Academy Boys (Leichty) 2010 0 vs.DMCV Sharks B2010 - Penton6
 751408  Galway Downs  12:15 PM  S02 C4 vs C2Legends IE B10 LOPEZ 0 vs.Boca OC B2010 White4
 751353  Galway Downs  12:15 PM  S05 H3 vs H1Beach FC LB B10 Artiaga 9 vs.STRIKERS FC - NEWPORT MESA - B10 ND0
 751354  Galway Downs  12:15 PM  S06 H4 vs H2LA Breakers B10 2 vs.SD United B2010 Black3
 751401  Galway Downs  12:15 PM  S09 P3 vs P1DMCV Sharks B2010 - Bodnar 1 vs.FC Golden State - 2010 East Jord1
 751402  Galway Downs  12:15 PM  S10 P4 vs P2Xplosion SC B10 1 vs.Celtic Harps PreAcademy B105
 751329  Silverlakes Complex  01:00 PM  A05 J3 vs J1IFC - B2010 1 vs.Santa Barbara S.C. B2010White1
 751330  Silverlakes Complex  01:00 PM  B24 J4 vs J2FC Long Beach B10 - Red 9 vs.FC Golden State - 2010 Black0
 751335  Silverlakes Complex  01:00 PM  A07 T3 vs T1Beach FC SB B10 Kirk 0 vs.Palmdale Thunder Soccer Club - B20104
 751336  Silverlakes Complex  01:00 PM  B06 T4 vs T2HFC Sporting SoCal B2010 - White 2 vs.CDA FC Slammers - B11 Mora1
 751377  Galway Downs  01:00 PM  S13 Y3 vs Y1Vista Storm SC - B2010 Black 0 vs.IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin8
 751378  Galway Downs  01:00 PM  S14 Y4 vs Y2West Covina Yo - B2010 2 vs.OVC- B2010 (Dreyfus)Orange0
 751341  Galway Downs  01:30 PM  S01 F3 vs F1LA Galaxy OC - B2010 White 1 2 vs.2010 LA Premier FC Black1
 751342  Galway Downs  01:30 PM  S02 F4 vs F2Legends FC Boys West B10 Black 3 vs.Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas6
 751431  Galway Downs  01:30 PM  S05 L3 vs L1LAGSD B10 - Brito 1 vs.Nado - B20105
 751432  Galway Downs  01:30 PM  S06 L4 vs L2Laguna Niguel - B2010 Red Bulls 1 vs.Arsenal FC B10 FC1
 751365  Galway Downs  01:30 PM  S09 U3 vs U1Atlante SD Barcelona Elite 3 vs.Boyle Heights F.C B100
 751366  Galway Downs  01:30 PM  S10 U4 vs U2Crescenta Valley Soccer Club - B2010 0 vs.Xplosion SC B10 Black4
 751373  Silverlakes Complex  02:15 PM  A05 I1 vs I2Strikers FC - Mission Viejo B2010 2 vs.LAGSD B10 - Aldecoa2
 751374  Silverlakes Complex  02:15 PM  A08 I3 vs I4Riverside MGFM 2 vs.CSLO/REAL 20107
 751421  Silverlakes Complex  02:15 PM  A07 R1 vs R2Albion SC B10 Premier - Ortega 3 vs.LAGCV B10 Pre Academy Black2
 751422  Silverlakes Complex  02:15 PM  B06 R3 vs R4Slammers FC B2010 IS 1 vs.LMFC B2010 Cruz5
 751397  Galway Downs  02:15 PM  S13 W1 vs W2Dynamo SC B10 1 vs.Total Futbol Academy (SGV) PSC4
 751398  Galway Downs  02:15 PM  S14 W3 vs W4Atlante SD Barcelona Elite 1 vs.FRAM B10-Holland4
 751325  Galway Downs  02:45 PM  S01 D1 vs D2Albion SC B10 Premier - Burnham 1 vs.Extreme Soccer Club3
 751326  Galway Downs  02:45 PM  S02 D3 vs D4San Diego Football Academy - 01 - B2010 4 vs.LIVERPOOL SC - B2010 WHITE FENISON2
 751469  Galway Downs  02:45 PM  S06 M1 vs M2UIFC FASC PDA B2010 11 vs.Poway Vaqueros SC- B2010 Fenlason0
 751470  Galway Downs  02:45 PM  S05 M3 vs M4FC Golden State - 2010 South White 9 vs.FC Premier B2010 - De Wit1
 751457  Galway Downs  02:45 PM  S09 Q1 vs Q2Matrix B10 NC 4 vs.Scripps United - B20102
 751458  Galway Downs  02:45 PM  S10 Q3 vs Q4Downtown SC B10 South Gate 6 vs.AYSO Matrix South Bay B2010 - Romo2

Round of 64 - Saturday, February 09, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751108  Ryan Park  08:30 AM  1A Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 6 vs.Albion SC B10 Premier - Burnham0
 751110  Ryan Park  08:30 AM  2A San Diego SC B2010 White 0 vs.Total Futbol Academy (SGV) PSC1
 751111  Ryan Park  08:30 AM  2B Boca OC B2010 White 2
- 2PK  
vs.Los Angeles Stars Premier Gemini2
- 3PK
 751112  Ryan Park  08:30 AM  3A Extreme Soccer Club 2 vs.CDA FC Slammers Orange B10 Santana0
 751114  Ryan Park  08:30 AM  4A 2010 LA Premier FC 7 vs.UIFC Elite0
 751115  Ryan Park  08:30 AM  4B LA Galaxy OC - B2010 White 1 1 vs.FC Golden State - 2010 East Jord1
 751113  Ryan Park  08:30 AM  3B Xplosion SC B10 Black 1 vs.Palmdale Thunder Soccer Club - B20102
 751109  Ryan Park  08:30 AM  1B Vista Storm SC - B2010 Black 2 vs.Worldwide Paramount FC4
 751116  Ryan Park  10:00 AM  1A San Diego SC B2010 Black 3 vs.LAGSD B10 - Aldecoa2
 751118  Ryan Park  10:00 AM  2A Beach FC LB B10 Artiaga 9 vs.DMCV Sharks B2010 - Bodnar1
 751119  Ryan Park  10:00 AM  2B CSLO/REAL 2010 5 vs.FC Long Beach B10 - Red1
 751120  Ryan Park  10:00 AM  3A IFC - B2010 1 vs.LMFC B2010 Cruz2
 751121  Ryan Park  10:00 AM  3B MSA FC - Boys 2010 1 vs.Oxnard United Soccer Club3
 751123  Ryan Park  10:00 AM  4B Nado - B2010 3 vs.SD United B2010 Black1
 751122  Ryan Park  10:00 AM  4A Sand and Surf SC - Boys 2010 Red 0 vs.FC Golden State - 2010 South White5
 751117  Ryan Park  10:00 AM  1B LAGCV B10 Pre Academy Black 4 vs.AYSO Matrix South Bay B2010 - Romo0
 751124  Ryan Park  11:30 AM  1A UIFC FASC PDA B2010 4 vs.SD Force FC Academy B2010- Holmes0
 751126  Ryan Park  11:30 AM  2A Tigres Academy UANL California B10 5 vs.Santa Barbara S.C. B2010White4
 751127  Ryan Park  11:30 AM  2B Santa Ana FC JR ELITE - B2010 8 vs.CDA FC Slammers - B11 Mora2
 751128  Ryan Park  11:30 AM  3A Celtic Harps PreAcademy B10 1 vs.Athletic Futbol Club - B20104
 751129  Ryan Park  11:30 AM  3B Downtown SC B10 South Gate 3 vs.Strikers FC - Mission Viejo B20101
 751130  Ryan Park  11:30 AM  4A Albion SC B10 Premier - Ortega 3 vs.STRIKERS FC - NEWPORT MESA - B10 ND1
 751131  Ryan Park  11:30 AM  4B LAGSD B10 - Avory 1 vs.Arsenal FC B10 FC3
 751125  Ryan Park  11:30 AM  1B Laguna Niguel - B2010 Red Bulls 2
- 4PK  
vs.Attack B10 Green2
- 2PK
 751132  Ryan Park  01:00 PM  1A HFC Sporting SoCal B2010 - White 5 vs.Fullerton Rangers B10 Pre-SYL0
 751134  Ryan Park  01:00 PM  2A Atlante SD Barcelona Elite 8 vs.South Valley SC - B10 - Shwora2
 751135  Ryan Park  01:00 PM  2B Total Futbol Pre-Academy 10 4 vs.Legends IE B10 LOPEZ1
 751136  Ryan Park  01:00 PM  3A FRAM B10-Holland 5 vs.San Diego Football Academy - 01 - B20101
 751137  Ryan Park  01:00 PM  3B Albion SC South B2010 Academy 1 vs.DMCV Sharks B2010 - Penton4
 751139  Ryan Park  01:00 PM  4B IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin 5 vs.Brazil Stars BU2010 / HC Paulo0
 751138  Ryan Park  01:00 PM  4A NHB FC 1
- 3PK  
vs.Real So Cal B10 PC Blue1
- 2PK
 751133  Ryan Park  01:00 PM  1B Newcastle United FC - B2010M 3
- 3PK  
vs.Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas3
- 4PK

Round of 32 - Sunday, February 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751140  Ryan Park  08:00 AM  1A Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 3 vs.Worldwide Paramount FC1
 751141  Ryan Park  08:00 AM  1B Total Futbol Academy (SGV) PSC 0 vs.Los Angeles Stars Premier Gemini1
 751142  Ryan Park  08:00 AM  2A Extreme Soccer Club 1 vs.Palmdale Thunder Soccer Club - B20102
 751143  Ryan Park  08:00 AM  2B 2010 LA Premier FC 2 vs.FC Golden State - 2010 East Jord1
 751144  Ryan Park  08:00 AM  3A San Diego SC B2010 Black 0 vs.LAGCV B10 Pre Academy Black6
 751145  Ryan Park  08:00 AM  3B Beach FC LB B10 Artiaga 2 vs.CSLO/REAL 20104
 751146  Ryan Park  08:00 AM  4A LMFC B2010 Cruz 2 vs.Oxnard United Soccer Club9
 751147  Ryan Park  08:00 AM  4B FC Golden State - 2010 South White 3 vs.Nado - B20101
 751148  Ryan Park  09:30 AM  1A UIFC FASC PDA B2010 3 vs.Laguna Niguel - B2010 Red Bulls0
 751149  Ryan Park  09:30 AM  1B Tigres Academy UANL California B10 1 vs.Santa Ana FC JR ELITE - B20103
 751150  Ryan Park  09:30 AM  2A Athletic Futbol Club - B2010 0 vs.Downtown SC B10 South Gate5
 751151  Ryan Park  09:30 AM  2B Albion SC B10 Premier - Ortega 2
- 2PK  
vs.Arsenal FC B10 FC1
- 3PK
 751152  Ryan Park  09:30 AM  3A HFC Sporting SoCal B2010 - White 2 vs.Sporting SD - B2010 - Johannes Cardenas1
 751153  Ryan Park  09:30 AM  3B Atlante SD Barcelona Elite 3 vs.Total Futbol Pre-Academy 101
 751154  Ryan Park  09:30 AM  4A FRAM B10-Holland 1 vs.DMCV Sharks B2010 - Penton2
 751155  Ryan Park  09:30 AM  4B NHB FC 0 vs.IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin5

Round of 16 - Sunday, February 10, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751156  Ryan Park  12:30 PM  1A Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 4 vs.Los Angeles Stars Premier Gemini2
 751157  Ryan Park  12:30 PM  1B Palmdale Thunder Soccer Club - B2010 0 vs.2010 LA Premier FC2
 751158  Ryan Park  12:30 PM  2A LAGCV B10 Pre Academy Black 3 vs.CSLO/REAL 20106
 751159  Ryan Park  12:30 PM  2B Oxnard United Soccer Club 9 vs.FC Golden State - 2010 South White0
 751160  Ryan Park  02:00 PM  3A UIFC FASC PDA B2010 2 vs.Santa Ana FC JR ELITE - B20104
 751161  Ryan Park  02:00 PM  03 B Downtown SC B10 South Gate 4 vs.Arsenal FC B10 FC1
 751162  Ryan Park  02:00 PM  4A HFC Sporting SoCal B2010 - White 0 vs.Atlante SD Barcelona Elite2
 751163  Ryan Park  02:00 PM  4B DMCV Sharks B2010 - Penton 2 vs.IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin3

Quarter Final - Saturday, February 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751164  Silverlakes Complex  08:00 AM  A11 Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 4 vs.2010 LA Premier FC3
 751165  Silverlakes Complex  08:00 AM  A12 CSLO/REAL 2010 2 vs.Oxnard United Soccer Club3
 751166  Silverlakes Complex  08:00 AM  B11 Santa Ana FC JR ELITE - B2010 1 vs.Downtown SC B10 South Gate3
 751167  Silverlakes Complex  08:00 AM  B12 Atlante SD Barcelona Elite 4 vs.IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin8

Semi-Final - Saturday, February 23, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751168  Silverlakes Complex  01:00 PM  A11 Tiffinys Pachuca (EUFC) - 2010 1 vs.Oxnard United Soccer Club3
 751169  Silverlakes Complex  01:00 PM  A12 Downtown SC B10 South Gate 6 vs.IU Moreno Valley SC - B2010 - Fermin0

Final - Sunday, February 24, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScore
 751170  Silverlakes Complex  08:30 AM  A11 Oxnard United Soccer Club 1 vs.Downtown SC B10 South Gate3