2006 Cal South State Cup Youngers
VENUE:  Lancaster National Soccer Complex

  Saturday, February 04, 2006
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 1106  Lancaster NSC  09:00 AM  01 Hotspurs USA White - BU09 1 vs.Nomads Soccer Club BU09 Blue1Boys Under 09 Bracket
 1034  Lancaster NSC  09:00 AM  02 Albion Bu09 0 vs.SASC STING2Boys Under 09 Bracket
 1086  Lancaster NSC  09:00 AM  03 Riverside FC 1 vs.Hawks B09 Black2Boys Under 09 Bracket
 1037  Lancaster NSC  09:00 AM  04 PALOS VERDES Raiders 1 vs.Flyers Boys 965Boys Under 09 Bracket
 3123  Lancaster NSC  09:00 AM  05 GLENDORA FC 2 vs.Nhb Black3Girls Under 10 Bracket
 3097  Lancaster NSC  09:00 AM  06 ATTACK G95-96 Green 3 vs.VAQUEROS GU10 WILLRICH3Girls Under 10 Bracket
 1541  Lancaster NSC  09:00 AM  07 So Cal United 4 vs.California Stars BU120Boys Under 12 Bracket
 1514  Lancaster NSC  09:00 AM  08 CV Manchester - BCU12 White 0 vs.Force Sc B935Boys Under 12 Bracket
 1365  Lancaster NSC  09:00 AM  09 Csc San Diego 95 Red 4 vs.LAGUNA NIGUEL SC0Boys Under 11 Bracket
 1331  Lancaster NSC  09:00 AM  10 PALOS VERDES Raiders 0 vs.CROWN CITY UNITED B942Boys Under 11 Bracket
 1282  Lancaster NSC  09:00 AM  100 Samba 1F vs.CITY MENINOS DE OURO
Forfeited Game
0Boys Under 11 Bracket
 1474  Lancaster NSC  09:00 AM  11 Wings Black 1 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB1Boys Under 12 Bracket
 1967  Lancaster NSC  09:00 AM  12 Scv Magic 0 vs.Nomads Soccer Club GU111Girls Under 11 Bracket
 2035  Lancaster NSC  09:00 AM  13 ASC Express Black G94 2 vs.Wings Black0Girls Under 11 Bracket
 1879  Lancaster NSC  09:00 AM  14 Pq Premier Black 0 vs.GLENDORA FC7Girls Under 11 Bracket
 1743  Lancaster NSC  09:00 AM  15 FCSB White 6 vs.N.V.S.C. Daggers 940Girls Under 11 Bracket
 1966  Lancaster NSC  09:00 AM  16 Matrix - La Mesa 1 vs.Valley United Stars2Girls Under 11 Bracket
 1971  Lancaster NSC  09:00 AM  17 CROWN CITY UNITED 93 BLUE 1F vs.A4
Forfeited Game
0Girls Under 12 Bracket
 1800  Lancaster NSC  09:00 AM  18 Wings Black 0 vs.RIVERSIDE MGFM STARZ2Girls Under 12 Bracket
 1232  Lancaster NSC  09:00 AM  19 West Coast F.C. 4 vs.ENCINITAS EXPRESS WHITE - 95/960Boys Under 10 Bracket
 1209  Lancaster NSC  09:00 AM  20 ISC STRIKERS 8 vs.OYSA Wave0Boys Under 10 Bracket
 1151  Lancaster NSC  09:00 AM  21 PEGASUS BU10 2 vs.Slammers North2Boys Under 10 Bracket
 1619  Lancaster NSC  09:00 AM  22 COASTAL QUEST 5 vs.NC United B93-941Boys Under 12 Bracket
 1640  Lancaster NSC  09:00 AM  24 VALLEY UNITED BLAST BLACK 0 vs.Central California Aztecs7Boys Under 12 Bracket
 1418  Lancaster NSC  09:00 AM  25 PQ PREMIER RED 2 vs.Brea Blaze2Boys Under 12 Bracket
 1890  Lancaster NSC  09:00 AM  26 Arsenal Fc 5 vs.Power Soccer0Girls Under 11 Bracket
 1338  Lancaster NSC  09:00 AM  27 Wings Red 0 vs.Bonita Rebels6Boys Under 11 Bracket
 1523  Lancaster NSC  09:00 AM  28 Santa Maria Pumas 6 vs.AC Alliance2Boys Under 12 Bracket
 1182  Lancaster NSC  09:00 AM  29 STAMPEDE SOCCER CLUB 6 vs.Southwest SC BU10 White1Boys Under 10 Bracket
 1497  Lancaster NSC  09:00 AM  30 FRYSC Rangers 2 vs.FC Manchester United1Boys Under 12 Bracket
 1340  Lancaster NSC  09:00 AM  31 North Irvine SC - BU11 1F vs.VAQUEROS BU11 INIESTRA
Forfeited Game
0Boys Under 11 Bracket
 1380  Lancaster NSC  09:00 AM  32 ARSENAL FC 9 vs.Cvu Terminators0Boys Under 11 Bracket
 1986  Lancaster NSC  09:00 AM  33 So Cal United 5 vs.Apple Valley SC Storm0Girls Under 11 Bracket
 1689  Lancaster NSC  09:00 AM  34 Matrix - Mira Mesa 5 vs.SCU EXPRESS1Girls Under 11 Bracket
 1023  Lancaster NSC  10:20 AM  01 ATTACK B96-97 Green 1 vs.Wings Black7Boys Under 09 Bracket
 1105  Lancaster NSC  10:20 AM  02 STAMPEDE SOCCER CLUB 4 vs.SCU Blue2Boys Under 09 Bracket
 1721  Lancaster NSC  10:20 AM  03 Glendora Fc 1 vs.Vaqueros Gu9 Peterson0Girls Under 09 Bracket
 2006  Lancaster NSC  10:20 AM  04 NC United G96-97 Blue 4 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB0Girls Under 09 Bracket
 3108  Lancaster NSC  10:20 AM  05 Arsenal FC Red 11 vs.Tustin Premier Soccer Club0Girls Under 10 Bracket
 3115  Lancaster NSC  10:20 AM  06 SD Surf G10 Blue 1 vs.SO CAL BLUES-Gebhart0Girls Under 10 Bracket
 1226  Lancaster NSC  10:20 AM  19 Scu Blue 0 vs.Pegasus Bu107Boys Under 10 Bracket
 1171  Lancaster NSC  10:20 AM  20 Arsenal Fc 1 vs.Hotspurs USA Red - BU103Boys Under 10 Bracket
 1135  Lancaster NSC  10:20 AM  21 OCU VIPERS 4 vs.SOUTH BAY SC Blue2Boys Under 10 Bracket
 1112  Lancaster NSC  10:20 AM  29 Nomads Soccer Club BU10 3 vs.AV Sharks BU-100Boys Under 10 Bracket
 1394  Lancaster NSC  10:30 AM  07 TIGERS SOCCER CLUB 0 vs.Nado Select2Boys Under 12 Bracket
 1469  Lancaster NSC  10:30 AM  08 Valley United Blast 1 vs.Orcutt Speed0Boys Under 12 Bracket
 1270  Lancaster NSC  10:30 AM  09 Flyers Boys 94 1 vs.SOUTH BAY SC White1Boys Under 11 Bracket
 1241  Lancaster NSC  10:30 AM  10 SASC STING 0 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB1Boys Under 11 Bracket
 1255  Lancaster NSC  10:30 AM  100 Monarcas Usa 1 vs.Pateadores White4Boys Under 11 Bracket
 1609  Lancaster NSC  10:30 AM  11 Cvu Force 1F vs.Bakersfield Extreme - BCU12 - 0001
Forfeited Game
0Boys Under 12 Bracket
 1699  Lancaster NSC  10:30 AM  12 West Coast FC 6 vs.Wings Red0Girls Under 11 Bracket
 1933  Lancaster NSC  10:30 AM  13 Hawks G11 Black 1 vs.Pscs Fusion0Girls Under 11 Bracket
 1655  Lancaster NSC  10:30 AM  14 SOUTH BAY SC Black 1 vs.Cvu Arrows1Girls Under 11 Bracket
 1867  Lancaster NSC  10:30 AM  15 California Stars White 0 vs.OCU RUSH2Girls Under 12 Bracket
 1789  Lancaster NSC  10:30 AM  16 Encinitas Express White - 93/94 1 vs.Millennium - GU12- 13051Girls Under 12 Bracket
 1801  Lancaster NSC  10:30 AM  17 Nado Select 1 vs.CORONA EAGLES FC0Girls Under 12 Bracket
 2034  Lancaster NSC  10:30 AM  18 Tustin Premier Soccer Club - 01 - GCU11 - 0008 2 vs.Sas Kickers1Girls Under 12 Bracket
 1549  Lancaster NSC  10:30 AM  22 ATTACK B93-94 Green 9 vs.Long Beach SC Black1Boys Under 12 Bracket
 1566  Lancaster NSC  10:30 AM  24 North Irvine SC - BU12 1F vs.Q3
Forfeited Game
0Boys Under 12 Bracket
 1427  Lancaster NSC  10:30 AM  25 SO CAL FIRE 3 vs.Smutd B/12 United0Boys Under 12 Bracket
 2070  Lancaster NSC  10:30 AM  26 ESC FC HEAT BLUE 1 vs.California Stars GU112Girls Under 11 Bracket
 1346  Lancaster NSC  10:30 AM  27 Sfysl Boca Jr. 3 vs.FC Blades B940Boys Under 11 Bracket
 1506  Lancaster NSC  10:30 AM  28 N.V.S.C. CRUZ AZUL 1 vs.CV Manchester - BCU12 Red0Boys Under 12 Bracket
 1614  Lancaster NSC  10:30 AM  30 Riverside Mgfm Wolfpack 1 vs.Necaxa USA - PUMAS6Boys Under 12 Bracket
 1317  Lancaster NSC  10:30 AM  31 OCU Vipers 1 vs.California Stars BU111Boys Under 11 Bracket
 1372  Lancaster NSC  10:30 AM  32 ISC STRIKERS-Red 2 vs.ROVERS S.C. (BLUE) B110Boys Under 11 Bracket
 1722  Lancaster NSC  10:30 AM  33 Matrix Sc 1 vs.Matrix - San Marcos0Girls Under 11 Bracket
 1753  Lancaster NSC  10:30 AM  34 Gold Coast Xtreme- Mutiny 3 vs.Eagles2Girls Under 11 Bracket
 1056  Lancaster NSC  11:40 AM  01 Claremont Stars 0 vs.Cypress FC9Boys Under 09 Bracket
 1011  Lancaster NSC  11:40 AM  02 Fcsb 1 vs.AV Sharks B-U92Boys Under 09 Bracket
 1654  Lancaster NSC  11:40 AM  03 RB Renegades G96 White 4 vs.Cypress Elite0Girls Under 09 Bracket
 3063  Lancaster NSC  11:40 AM  04 NC United G95-96 Blue 7 vs.Westside Breakers 95 White0Girls Under 10 Bracket
 3150  Lancaster NSC  11:40 AM  05 Bonita Rebels 0 vs.SAMBA - Blue2Girls Under 10 Bracket
 3131  Lancaster NSC  11:40 AM  06 Nomads Soccer Club GU10 3 vs.Power Soccer1Girls Under 10 Bracket
 1148  Lancaster NSC  11:40 AM  19 Csc San Diego 96 Red 5 vs.Valley United Blast0Boys Under 10 Bracket
 1143  Lancaster NSC  11:40 AM  20 Pq Premier Red 3 vs.Irvine Lasers B955Boys Under 10 Bracket
 1152  Lancaster NSC  11:40 AM  21 Canyon Psa Boys U10 0 vs.Albion Bu101Boys Under 10 Bracket
 1912  Lancaster NSC  11:40 AM  29 Slammers F.C. 2 vs.Samba - Gu090Girls Under 09 Bracket
 1413  Lancaster NSC  12:00 PM  07 Hotspurs USA Red - BU12 0 vs.Atletico Long Beach1Boys Under 12 Bracket
 1628  Lancaster NSC  12:00 PM  08 West Coast F.C. United 1 vs.SAMBA - Blue1Boys Under 12 Bracket
 1318  Lancaster NSC  12:00 PM  09 Force Sc B94 1 vs.AVSC AMBUSH4Boys Under 11 Bracket
 1369  Lancaster NSC  12:00 PM  10 Southwest SC BU11 White 0 vs.Pq Premier Red3Boys Under 11 Bracket
 1653  Lancaster NSC  12:00 PM  100 Nomads Soccer Club GU11 0 vs.Arsenal Fc1Girls Under 11 Bracket
 1521  Lancaster NSC  12:00 PM  11 Corona United B94 7 vs.Bakersfield Gunners1Boys Under 12 Bracket
 1957  Lancaster NSC  12:00 PM  12 AC Alliance - 01 - GU11
Forfeited Game
 0 vs.OJSC Spirit1FGirls Under 11 Bracket
 1734  Lancaster NSC  12:00 PM  13 Slammers 3 vs.ATTACK G94-95 Green0Girls Under 11 Bracket
 2075  Lancaster NSC  12:00 PM  14 Wings Black 1 vs.Pq Premier Black1Girls Under 11 Bracket
 1770  Lancaster NSC  12:00 PM  15 North Irvine SC - GU12 0 vs.MOORPARK SOCCER CLUB0Girls Under 12 Bracket
 2067  Lancaster NSC  12:00 PM  16 Vaqueros Gu12 Kelly 1 vs.Smutd- Stars1Girls Under 12 Bracket
 1781  Lancaster NSC  12:00 PM  17 Carlsbad Lightning - GU12 Red 4 vs.Irvine Lasers G930Girls Under 12 Bracket
 2003  Lancaster NSC  12:00 PM  18 Cvu Fire 0 vs.Force Sc G93 White3Girls Under 12 Bracket
 1426  Lancaster NSC  12:00 PM  22 CVU PUMAS 3 vs.Apex Boys 931Boys Under 12 Bracket
 1482  Lancaster NSC  12:00 PM  24 Valley United Blast Red 1 vs.Saysc-Sa0Boys Under 12 Bracket
 1625  Lancaster NSC  12:00 PM  25 CROWN CITY UNITED B93 3 vs.SASC STAMPEDE0Boys Under 12 Bracket
 1731  Lancaster NSC  12:00 PM  26 CRSC Infinity 2 vs.SD Surf G11 Blue0Girls Under 11 Bracket
 1357  Lancaster NSC  12:00 PM  27 FRYSC Rangers 1 vs.Slosc Fire1Boys Under 11 Bracket
 1354  Lancaster NSC  12:00 PM  31 TIGERS SOCCER CLUB 0 vs.So Cal United11Boys Under 11 Bracket
 1284  Lancaster NSC  12:00 PM  32 Sfysl Barcelona 5 vs.ALBION BU11 Red1Boys Under 11 Bracket
 1931  Lancaster NSC  12:00 PM  33 SCU EXPRESS 0 vs.So Cal United9Girls Under 11 Bracket
 1939  Lancaster NSC  12:00 PM  34 Cypress Elite 1 vs.CROWN CITY UNITED 94 BLUE0Girls Under 11 Bracket
 1045  Lancaster NSC  01:00 PM  01 SD Surf B09 Blue 2 vs.Vaqueros Rachedi Bu91Boys Under 09 Bracket
 1085  Lancaster NSC  01:00 PM  02 Paris Saint Germain 3 vs.SOUTH BAY GUNNERS0Boys Under 09 Bracket
 1139  Lancaster NSC  01:00 PM  03 Hotspurs USA White - BU10 2 vs.FRYSC BU-10/White2Boys Under 10 Bracket
 1702  Lancaster NSC  01:00 PM  04 Scripps United 4 vs.West Coast FC United1Girls Under 09 Bracket
 3129  Lancaster NSC  01:00 PM  05 VAQUEROS GU10 WILLRICH 0 vs.GLENDORA FC1Girls Under 10 Bracket
 3058  Lancaster NSC  01:00 PM  06 ISC STRIKERS 3 vs.NADO SELECT0Girls Under 10 Bracket
 1203  Lancaster NSC  01:00 PM  19 Apple Valley SC Storm 4 vs.FCSB United3Boys Under 10 Bracket
 1214  Lancaster NSC  01:00 PM  20 FC Blades B95 1F vs.G3
Forfeited Game
0Boys Under 10 Bracket
 3061  Lancaster NSC  01:00 PM  21 Wings Black 1 vs.CHULA VISTA PUMAS2Girls Under 10 Bracket
 3057  Lancaster NSC  01:00 PM  29 Slammers 3 vs.CRSC Infinity2Girls Under 10 Bracket
 1405  Lancaster NSC  01:30 PM  07 Force Sc B93 1 vs.Valley United Blast3Boys Under 12 Bracket
 1400  Lancaster NSC  01:30 PM  08 Orcutt Speed 4 vs.CV Manchester - BCU12 White0Boys Under 12 Bracket
 1307  Lancaster NSC  01:30 PM  09 West Coast F.C. United 0 vs.Wings Black5Boys Under 11 Bracket
 1348  Lancaster NSC  01:30 PM  10 Bonita Rebels 1 vs.PALOS VERDES Raiders1Boys Under 11 Bracket
 1304  Lancaster NSC  01:30 PM  100 SOUTH BAY SC White 0 vs.Samba4Boys Under 11 Bracket
 1468  Lancaster NSC  01:30 PM  11 NC United B93-94 2 vs.Wings Black3Boys Under 12 Bracket
 1835  Lancaster NSC  01:30 PM  12 Power Soccer 1 vs.Scv Magic1Girls Under 11 Bracket
 1920  Lancaster NSC  01:30 PM  13 GLENDORA FC 1 vs.ASC Express Black G941Girls Under 11 Bracket
 1936  Lancaster NSC  01:30 PM  14 California Stars GU11 WHITE 0 vs.Force Sc G946Girls Under 11 Bracket
 1706  Lancaster NSC  01:30 PM  15 Valley United Stars 1 vs.FCSB White1Girls Under 11 Bracket
 1799  Lancaster NSC  01:30 PM  16 Millennium - GU12- 1305 1 vs.California Stars White0Girls Under 12 Bracket
 1847  Lancaster NSC  01:30 PM  17 RIVERSIDE MGFM STARZ 0 vs.CROWN CITY UNITED 93 BLUE2Girls Under 12 Bracket
 1887  Lancaster NSC  01:30 PM  18 A4
Forfeited Game
 0 vs.Wings Black1FGirls Under 12 Bracket
 1604  Lancaster NSC  01:30 PM  22 STAMPEDE SOCCER CLUB 0 vs.COASTAL QUEST5Boys Under 12 Bracket
 1496  Lancaster NSC  01:30 PM  24 Brea Blaze 1 vs.VALLEY UNITED BLAST BLACK0Boys Under 12 Bracket
 1553  Lancaster NSC  01:30 PM  25 Central California Aztecs 3 vs.PQ PREMIER RED1Boys Under 12 Bracket
 1308  Lancaster NSC  01:30 PM  26 CITY MENINOS DE OURO
Forfeited Game
 0 vs.Flyers Boys 941FBoys Under 11 Bracket
 1292  Lancaster NSC  01:30 PM  27 CROWN CITY UNITED B94 2 vs.Wings Red0Boys Under 11 Bracket
 1417  Lancaster NSC  01:30 PM  28 AC Alliance 1 vs.FRYSC Rangers0Boys Under 12 Bracket
 1585  Lancaster NSC  01:30 PM  30 FC Manchester United 1 vs.Santa Maria Pumas4Boys Under 12 Bracket
 1382  Lancaster NSC  01:30 PM  31 Cvu Terminators 1 vs.North Irvine SC - BU111Boys Under 11 Bracket
 1371  Lancaster NSC  01:30 PM  32 VAQUEROS BU11 INIESTRA
Forfeited Game
 0 vs.ARSENAL FC1FBoys Under 11 Bracket
 2041  Lancaster NSC  01:30 PM  33 NC United G94-95 Blue 5 vs.Valley United Stars Red0Girls Under 11 Bracket
 2077  Lancaster NSC  01:30 PM  34 Apple Valley SC Storm 1 vs.Matrix - Mira Mesa5Girls Under 11 Bracket
 1061  Lancaster NSC  02:20 PM  01 SASC STING 4 vs.Hotspurs USA White - BU091Boys Under 09 Bracket
 1065  Lancaster NSC  02:20 PM  02 Nomads Soccer Club BU09 Blue 1 vs.Albion Bu091Boys Under 09 Bracket
 1002  Lancaster NSC  02:20 PM  03 Flyers Boys 96 8 vs.Riverside FC2Boys Under 09 Bracket
 1038  Lancaster NSC  02:20 PM  04 Hawks B09 Black 1 vs.PALOS VERDES Raiders7Boys Under 09 Bracket
 1748  Lancaster NSC  02:20 PM  05 Wings Black 2 vs.CSC SAN DIEGO 97 RED1Girls Under 09 Bracket
 3102  Lancaster NSC  02:20 PM  06 Nhb Black 7 vs.ATTACK G95-96 Green1Girls Under 10 Bracket
 1172  Lancaster NSC  02:20 PM  19 OYSA Wave 0 vs.West Coast F.C.14Boys Under 10 Bracket
 1211  Lancaster NSC  02:20 PM  20 ENCINITAS EXPRESS WHITE - 95/96 1 vs.ISC STRIKERS1Boys Under 10 Bracket
 1179  Lancaster NSC  02:20 PM  21 Southwest SC BU10 White 7 vs.PEGASUS BU101Boys Under 10 Bracket
 1170  Lancaster NSC  02:20 PM  29 Slammers North 1 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB3Boys Under 10 Bracket
 1545  Lancaster NSC  03:00 PM  07 California Stars BU12 2 vs.TIGERS SOCCER CLUB0Boys Under 12 Bracket
 1393  Lancaster NSC  03:00 PM  08 Nado Select 4 vs.So Cal United2Boys Under 12 Bracket
 1242  Lancaster NSC  03:00 PM  09 Pateadores White 0 vs.Csc San Diego 95 Red2Boys Under 11 Bracket
 1286  Lancaster NSC  03:00 PM  10 FC Blades B94 0 vs.SASC STING1Boys Under 11 Bracket
 1315  Lancaster NSC  03:00 PM  100 LAGUNA NIGUEL SC 2 vs.Monarcas Usa3Boys Under 11 Bracket
 1911  Lancaster NSC  03:00 PM  12 California Stars GU11 1 vs.West Coast FC1Girls Under 11 Bracket
 2000  Lancaster NSC  03:00 PM  13 Cvu Arrows 1 vs.Hawks G11 Black1Girls Under 11 Bracket
 1984  Lancaster NSC  03:00 PM  14 Pscs Fusion 0 vs.SOUTH BAY SC Black1Girls Under 11 Bracket
 2066  Lancaster NSC  03:00 PM  15 N.V.S.C. Daggers 94 2 vs.Matrix - La Mesa3Girls Under 11 Bracket
 1637  Lancaster NSC  03:00 PM  16 Long Beach SC Black 4 vs.Cvu Force2Boys Under 12 Bracket
 1777  Lancaster NSC  03:00 PM  17 Sas Kickers 0 vs.Nado Select1Girls Under 12 Bracket
 1969  Lancaster NSC  03:00 PM  18 CORONA EAGLES FC 0 vs.Tustin Premier Soccer Club - 01 - GCU11 - 00084Girls Under 12 Bracket
 1447  Lancaster NSC  03:00 PM  24 Smutd B/12 United 1 vs.North Irvine SC - BU121Boys Under 12 Bracket
 1408  Lancaster NSC  03:00 PM  25 Q3
Forfeited Game
 0 vs.SO CAL FIRE1FBoys Under 12 Bracket
 2009  Lancaster NSC  03:00 PM  26 Wings Red 0 vs.ESC FC HEAT BLUE9Girls Under 11 Bracket
 1303  Lancaster NSC  03:00 PM  27 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.Sfysl Boca Jr.2Boys Under 11 Bracket
 1423  Lancaster NSC  03:00 PM  28 Necaxa USA - PUMAS 2 vs.N.V.S.C. CRUZ AZUL1Boys Under 12 Bracket
 1399  Lancaster NSC  03:00 PM  30 CV Manchester - BCU12 Red 4 vs.Riverside Mgfm Wolfpack1Boys Under 12 Bracket
 1267  Lancaster NSC  03:00 PM  31 ROVERS S.C. (BLUE) B11 0 vs.OCU Vipers7Boys Under 11 Bracket
 1261  Lancaster NSC  03:00 PM  32 California Stars BU11 1 vs.ISC STRIKERS-Red2Boys Under 11 Bracket
 1728  Lancaster NSC  03:00 PM  33 Eagles 0 vs.Matrix Sc1Girls Under 11 Bracket
 1930  Lancaster NSC  03:00 PM  34 Matrix - San Marcos 0 vs.Gold Coast Xtreme- Mutiny3Girls Under 11 Bracket
 1079  Lancaster NSC  03:40 PM  01 SCU Blue 5 vs.ATTACK B96-97 Green3Boys Under 09 Bracket
 1052  Lancaster NSC  03:40 PM  02 Wings Black 2 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB2Boys Under 09 Bracket
 1763  Lancaster NSC  03:40 PM  03 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.Glendora Fc1Girls Under 09 Bracket
 1886  Lancaster NSC  03:40 PM  04 Vaqueros Gu9 Peterson 0 vs.NC United G96-97 Blue4Girls Under 09 Bracket
 3117  Lancaster NSC  03:40 PM  05 SO CAL BLUES-Gebhart 1 vs.Arsenal FC Red3Girls Under 10 Bracket
 3148  Lancaster NSC  03:40 PM  06 Tustin Premier Soccer Club 0 vs.SD Surf G10 Blue2Girls Under 10 Bracket
 1774  Lancaster NSC  03:40 PM  11 OCU RUSH 3 vs.Encinitas Express White - 93/940Girls Under 12 Bracket
 1184  Lancaster NSC  03:40 PM  19 Irvine Lasers B95 1 vs.Apple Valley SC Storm0Boys Under 10 Bracket
 1158  Lancaster NSC  03:40 PM  20 FCSB United 7 vs.Pq Premier Red4Boys Under 10 Bracket
 1191  Lancaster NSC  03:40 PM  21 AV Sharks BU-10 2 vs.OCU VIPERS4Boys Under 10 Bracket
 1500  Lancaster NSC  03:40 PM  22 Bakersfield Extreme - BCU12 - 0001
Forfeited Game
 0 vs.ATTACK B93-94 Green1FBoys Under 12 Bracket
 1123  Lancaster NSC  03:40 PM  29 SOUTH BAY SC Blue 4 vs.Nomads Soccer Club BU105Boys Under 10 Bracket

  Sunday, February 05, 2006
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 1010  Lancaster NSC  09:00 AM  01 AV Sharks B-U9 4 vs.Claremont Stars1Boys Under 09 Bracket
 1036  Lancaster NSC  09:00 AM  02 Cypress FC 0 vs.Fcsb2Boys Under 09 Bracket
 2049  Lancaster NSC  09:00 AM  03 Samba - Gu09 0 vs.RB Renegades G96 White0Girls Under 09 Bracket
 1921  Lancaster NSC  09:00 AM  04 Cypress Elite 0 vs.Slammers F.C.3Girls Under 09 Bracket
 3107  Lancaster NSC  09:00 AM  05 Power Soccer 0 vs.ISC STRIKERS6Girls Under 10 Bracket
 3146  Lancaster NSC  09:00 AM  06 NADO SELECT 1 vs.Nomads Soccer Club GU101Girls Under 10 Bracket
 1437  Lancaster NSC  09:00 AM  07 SAMBA - Blue 0 vs.Hotspurs USA Red - BU122Boys Under 12 Bracket
 1560  Lancaster NSC  09:00 AM  08 Valley United Blast 4 vs.CV Manchester - BCU12 White0Boys Under 12 Bracket
 1316  Lancaster NSC  09:00 AM  09 Wings Black 3 vs.Force Sc B940Boys Under 11 Bracket
 1336  Lancaster NSC  09:00 AM  10 Slosc Fire 4 vs.Southwest SC BU11 White0Boys Under 11 Bracket
 1343  Lancaster NSC  09:00 AM  100 AVSC AMBUSH 5 vs.West Coast F.C. United0Boys Under 11 Bracket
 1599  Lancaster NSC  09:00 AM  11 Apex Boys 93 0 vs.Corona United B946Boys Under 12 Bracket
 1681  Lancaster NSC  09:00 AM  12 SD Surf G11 Blue 1F vs.AC Alliance - 01 - GU11
Forfeited Game
0Girls Under 11 Bracket
 1816  Lancaster NSC  09:00 AM  13 Force Sc G94 0 vs.Slammers7Girls Under 11 Bracket
 1861  Lancaster NSC  09:00 AM  14 ATTACK G94-95 Green 5 vs.California Stars GU11 WHITE0Girls Under 11 Bracket
 1802  Lancaster NSC  09:00 AM  15 Smutd- Stars 0 vs.North Irvine SC - GU120Girls Under 12 Bracket
 1891  Lancaster NSC  09:00 AM  16 MOORPARK SOCCER CLUB 0 vs.Vaqueros Gu12 Kelly2Girls Under 12 Bracket
 2073  Lancaster NSC  09:00 AM  17 Force Sc G93 White 1 vs.Carlsbad Lightning - GU12 Red1Girls Under 12 Bracket
 2017  Lancaster NSC  09:00 AM  18 Irvine Lasers G93 1 vs.Cvu Fire0Girls Under 12 Bracket
 1155  Lancaster NSC  09:00 AM  19 Hotspurs USA Red - BU10 3 vs.Csc San Diego 96 Red3Boys Under 10 Bracket
 1132  Lancaster NSC  09:00 AM  20 Valley United Blast 2 vs.Arsenal Fc3Boys Under 10 Bracket
 1208  Lancaster NSC  09:00 AM  21 FRYSC BU-10/White 8 vs.Canyon Psa Boys U101Boys Under 10 Bracket
 1579  Lancaster NSC  09:00 AM  22 Bakersfield Gunners 0 vs.CVU PUMAS1Boys Under 12 Bracket
 1430  Lancaster NSC  09:00 AM  24 SASC STAMPEDE 0 vs.Valley United Blast Red2Boys Under 12 Bracket
 1564  Lancaster NSC  09:00 AM  25 Saysc-Sa 0 vs.CROWN CITY UNITED B935Boys Under 12 Bracket
 1940  Lancaster NSC  09:00 AM  26 OJSC Spirit 0 vs.CRSC Infinity2Girls Under 11 Bracket
 1278  Lancaster NSC  09:00 AM  27 Pq Premier Red 1 vs.FRYSC Rangers1Boys Under 11 Bracket
 1415  Lancaster NSC  09:00 AM  28 FC Manchester United 2 vs.AC Alliance3Boys Under 12 Bracket
 3133  Lancaster NSC  09:00 AM  29 CRSC Infinity 8 vs.Wings Black1Girls Under 10 Bracket
 1513  Lancaster NSC  09:00 AM  30 Santa Maria Pumas 1 vs.FRYSC Rangers1Boys Under 12 Bracket
 1280  Lancaster NSC  09:00 AM  31 ALBION BU11 Red 7 vs.TIGERS SOCCER CLUB1Boys Under 11 Bracket
 1355  Lancaster NSC  09:00 AM  32 So Cal United 0 vs.Sfysl Barcelona1Boys Under 11 Bracket
 1934  Lancaster NSC  09:00 AM  33 CROWN CITY UNITED 94 BLUE 0 vs.NC United G94-95 Blue5Girls Under 11 Bracket
 2063  Lancaster NSC  09:00 AM  34 So Cal United 5 vs.Matrix - Mira Mesa0Girls Under 11 Bracket
 1071  Lancaster NSC  10:20 AM  01 SOUTH BAY GUNNERS 3 vs.SD Surf B09 Blue1Boys Under 09 Bracket
 1069  Lancaster NSC  10:20 AM  02 Vaqueros Rachedi Bu9 1 vs.Paris Saint Germain3Boys Under 09 Bracket
 2076  Lancaster NSC  10:20 AM  03 West Coast FC United 4 vs.Wings Black1Girls Under 09 Bracket
 1824  Lancaster NSC  10:20 AM  04 CSC SAN DIEGO 97 RED 0 vs.Scripps United1Girls Under 09 Bracket
 3134  Lancaster NSC  10:20 AM  05 SAMBA - Blue 3 vs.NC United G95-96 Blue2Girls Under 10 Bracket
 3078  Lancaster NSC  10:20 AM  06 Westside Breakers 95 White 0 vs.Bonita Rebels3Girls Under 10 Bracket
 1230  Lancaster NSC  10:20 AM  19 G3
Forfeited Game
 0 vs.Scu Blue1FBoys Under 10 Bracket
 1142  Lancaster NSC  10:20 AM  20 Pegasus Bu10 16 vs.FC Blades B950Boys Under 10 Bracket
 1118  Lancaster NSC  10:20 AM  21 Albion Bu10 0 vs.Hotspurs USA White - BU100Boys Under 10 Bracket
 3149  Lancaster NSC  10:20 AM  29 CHULA VISTA PUMAS 0 vs.Slammers11Girls Under 10 Bracket
 1626  Lancaster NSC  10:30 AM  07 Force Sc B93 4 vs.Orcutt Speed0Boys Under 12 Bracket
 1647  Lancaster NSC  10:30 AM  08 Atletico Long Beach 4 vs.West Coast F.C. United1Boys Under 12 Bracket
 1313  Lancaster NSC  10:30 AM  10 Wings Red 1 vs.PALOS VERDES Raiders4Boys Under 11 Bracket
 1381  Lancaster NSC  10:30 AM  100 SOUTH BAY SC White 1F vs.CITY MENINOS DE OURO
Forfeited Game
0Boys Under 11 Bracket
 1508  Lancaster NSC  10:30 AM  11 COASTAL QUEST 0 vs.Wings Black0Boys Under 12 Bracket
 1896  Lancaster NSC  10:30 AM  12 Arsenal Fc 4 vs.Scv Magic0Girls Under 11 Bracket
 1764  Lancaster NSC  10:30 AM  14 ASC Express Black G94 5 vs.Pq Premier Black0Girls Under 11 Bracket
 1980  Lancaster NSC  10:30 AM  15 Matrix - La Mesa 0 vs.FCSB White7Girls Under 11 Bracket
 1661  Lancaster NSC  10:30 AM  16 N.V.S.C. Daggers 94 0 vs.Valley United Stars2Girls Under 11 Bracket
 1852  Lancaster NSC  10:30 AM  17 RIVERSIDE MGFM STARZ 1F vs.A4
Forfeited Game
0Girls Under 12 Bracket
 1790  Lancaster NSC  10:30 AM  18 CROWN CITY UNITED 93 BLUE 3 vs.Wings Black0Girls Under 12 Bracket
 1509  Lancaster NSC  10:30 AM  22 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.NC United B93-942Boys Under 12 Bracket
 1575  Lancaster NSC  10:30 AM  24 PQ PREMIER RED 7 vs.VALLEY UNITED BLAST BLACK2Boys Under 12 Bracket
 1473  Lancaster NSC  10:30 AM  25 Central California Aztecs 2 vs.Brea Blaze0Boys Under 12 Bracket
 1666  Lancaster NSC  10:30 AM  26 Nomads Soccer Club GU11 0 vs.Power Soccer2Girls Under 11 Bracket
 1377  Lancaster NSC  10:30 AM  27 CROWN CITY UNITED B94 0 vs.Bonita Rebels0Boys Under 11 Bracket
 1404  Lancaster NSC  10:30 AM  28 Necaxa USA - PUMAS 1 vs.CV Manchester - BCU12 Red0Boys Under 12 Bracket
 1587  Lancaster NSC  10:30 AM  30 N.V.S.C. CRUZ AZUL 8 vs.Riverside Mgfm Wolfpack2Boys Under 12 Bracket
 1345  Lancaster NSC  10:30 AM  31 ARSENAL FC 10 vs.North Irvine SC - BU110Boys Under 11 Bracket
 1311  Lancaster NSC  10:30 AM  32 VAQUEROS BU11 INIESTRA
Forfeited Game
 0 vs.Cvu Terminators1FBoys Under 11 Bracket
 1853  Lancaster NSC  10:30 AM  33 SCU EXPRESS 0 vs.Apple Valley SC Storm2Girls Under 11 Bracket
 1712  Lancaster NSC  10:30 AM  34 Valley United Stars Red 0 vs.Cypress Elite2Girls Under 11 Bracket
 1015  Lancaster NSC  11:40 AM  01 Albion Bu09 0 vs.Hotspurs USA White - BU092Boys Under 09 Bracket
 1072  Lancaster NSC  11:40 AM  02 Nomads Soccer Club BU09 Blue 1 vs.SASC STING5Boys Under 09 Bracket
 1087  Lancaster NSC  11:40 AM  03 PALOS VERDES Raiders 3 vs.Riverside FC0Boys Under 09 Bracket
 1100  Lancaster NSC  11:40 AM  04 Hawks B09 Black 2 vs.Flyers Boys 966Boys Under 09 Bracket
 3067  Lancaster NSC  11:40 AM  05 VAQUEROS GU10 WILLRICH 0 vs.Nhb Black4Girls Under 10 Bracket
 3128  Lancaster NSC  11:40 AM  06 GLENDORA FC 1 vs.ATTACK G95-96 Green1Girls Under 10 Bracket
 1223  Lancaster NSC  11:40 AM  19 OYSA Wave 0 vs.ENCINITAS EXPRESS WHITE - 95/9610Boys Under 10 Bracket
 1150  Lancaster NSC  11:40 AM  20 West Coast F.C. 2 vs.ISC STRIKERS0Boys Under 10 Bracket
 1235  Lancaster NSC  11:40 AM  21 STAMPEDE SOCCER CLUB 9 vs.PEGASUS BU101Boys Under 10 Bracket
 1166  Lancaster NSC  11:40 AM  29 Slammers North 2 vs.Southwest SC BU10 White4Boys Under 10 Bracket
 1432  Lancaster NSC  12:00 PM  07 California Stars BU12 0 vs.Nado Select2Boys Under 12 Bracket
 1522  Lancaster NSC  12:00 PM  08 TIGERS SOCCER CLUB 1 vs.So Cal United2Boys Under 12 Bracket
 1262  Lancaster NSC  12:00 PM  09 Monarcas Usa 0 vs.Csc San Diego 95 Red2Boys Under 11 Bracket
 1309  Lancaster NSC  12:00 PM  10 Sfysl Boca Jr. 3 vs.SASC STING1Boys Under 11 Bracket
 1274  Lancaster NSC  12:00 PM  100 LAGUNA NIGUEL SC 0 vs.Pateadores White2Boys Under 11 Bracket
 1991  Lancaster NSC  12:00 PM  12 ESC FC HEAT BLUE 0 vs.West Coast FC0Girls Under 11 Bracket
 1948  Lancaster NSC  12:00 PM  13 Cvu Arrows 0 vs.Pscs Fusion0Girls Under 11 Bracket
 2086  Lancaster NSC  12:00 PM  14 Hawks G11 Black 1 vs.SOUTH BAY SC Black2Girls Under 11 Bracket
 1974  Lancaster NSC  12:00 PM  15 GLENDORA FC 3 vs.Wings Black0Girls Under 11 Bracket
 1856  Lancaster NSC  12:00 PM  16 OCU RUSH 1 vs.Millennium - GU12- 13050Girls Under 12 Bracket
 1997  Lancaster NSC  12:00 PM  17 Sas Kickers 1 vs.CORONA EAGLES FC1Girls Under 12 Bracket
 1773  Lancaster NSC  12:00 PM  18 Nado Select 2 vs.Tustin Premier Soccer Club - 01 - GCU11 - 00080Girls Under 12 Bracket
 1539  Lancaster NSC  12:00 PM  22 Bakersfield Extreme - BCU12 - 0001
Forfeited Game
 0 vs.Long Beach SC Black1FBoys Under 12 Bracket
 1555  Lancaster NSC  12:00 PM  24 SO CAL FIRE 2 vs.North Irvine SC - BU121Boys Under 12 Bracket
 1527  Lancaster NSC  12:00 PM  25 Q3
Forfeited Game
 0 vs.Smutd B/12 United1FBoys Under 12 Bracket
 1765  Lancaster NSC  12:00 PM  26 Wings Red 0 vs.California Stars GU114Girls Under 11 Bracket
 1358  Lancaster NSC  12:00 PM  27 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.FC Blades B941Boys Under 11 Bracket
 1265  Lancaster NSC  12:00 PM  31 ISC STRIKERS-Red 0 vs.OCU Vipers2Boys Under 11 Bracket
 1361  Lancaster NSC  12:00 PM  32 California Stars BU11 1 vs.ROVERS S.C. (BLUE) B110Boys Under 11 Bracket
 1882  Lancaster NSC  12:00 PM  33 Eagles 1 vs.Matrix - San Marcos0Girls Under 11 Bracket
 1754  Lancaster NSC  12:00 PM  34 Matrix Sc 1 vs.Gold Coast Xtreme- Mutiny1Girls Under 11 Bracket
 1024  Lancaster NSC  01:00 PM  01 STAMPEDE SOCCER CLUB 2 vs.ATTACK B96-97 Green0Boys Under 09 Bracket
 1104  Lancaster NSC  01:00 PM  02 Wings Black 5 vs.SCU Blue1Boys Under 09 Bracket
 1909  Lancaster NSC  01:00 PM  03 NC United G96-97 Blue 3 vs.Glendora Fc1Girls Under 09 Bracket
 1994  Lancaster NSC  01:00 PM  04 Vaqueros Gu9 Peterson 1 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB1Girls Under 09 Bracket
 3095  Lancaster NSC  01:00 PM  05 SO CAL BLUES-Gebhart 6 vs.Tustin Premier Soccer Club0Girls Under 10 Bracket
 3121  Lancaster NSC  01:00 PM  06 Arsenal FC Red 1 vs.SD Surf G10 Blue0Girls Under 10 Bracket
 1164  Lancaster NSC  01:00 PM  19 Hotspurs USA Red - BU10 4 vs.Valley United Blast1Boys Under 10 Bracket
 1168  Lancaster NSC  01:00 PM  20 Apple Valley SC Storm 3 vs.Pq Premier Red0Boys Under 10 Bracket
 1238  Lancaster NSC  01:00 PM  21 Nomads Soccer Club BU10 4 vs.OCU VIPERS2Boys Under 10 Bracket
 1131  Lancaster NSC  01:00 PM  29 SOUTH BAY SC Blue 6 vs.AV Sharks BU-103Boys Under 10 Bracket
 1352  Lancaster NSC  01:30 PM  09 West Coast F.C. United 1 vs.Force Sc B944Boys Under 11 Bracket
 1266  Lancaster NSC  01:30 PM  10 FRYSC Rangers 3 vs.Southwest SC BU11 White2Boys Under 11 Bracket
 1257  Lancaster NSC  01:30 PM  100 Samba 7 vs.Flyers Boys 940Boys Under 11 Bracket
 1559  Lancaster NSC  01:30 PM  11 CVU PUMAS 0 vs.Corona United B943Boys Under 12 Bracket
 2051  Lancaster NSC  01:30 PM  12 CRSC Infinity 1F vs.AC Alliance - 01 - GU11
Forfeited Game
0Girls Under 11 Bracket
 1945  Lancaster NSC  01:30 PM  13 Force Sc G94 1 vs.ATTACK G94-95 Green3Girls Under 11 Bracket
 1710  Lancaster NSC  01:30 PM  14 Slammers 10 vs.California Stars GU11 WHITE0Girls Under 11 Bracket
 1889  Lancaster NSC  01:30 PM  15 Vaqueros Gu12 Kelly 2 vs.North Irvine SC - GU120Girls Under 12 Bracket
 1795  Lancaster NSC  01:30 PM  16 MOORPARK SOCCER CLUB 0 vs.Smutd- Stars4Girls Under 12 Bracket
 1854  Lancaster NSC  01:30 PM  17 Force Sc G93 White 1 vs.Irvine Lasers G930Girls Under 12 Bracket
 1803  Lancaster NSC  01:30 PM  18 Carlsbad Lightning - GU12 Red 4 vs.Cvu Fire0Girls Under 12 Bracket
 1610  Lancaster NSC  01:30 PM  22 Bakersfield Gunners 4 vs.Apex Boys 930Boys Under 12 Bracket
 1477  Lancaster NSC  01:30 PM  24 CROWN CITY UNITED B93 0 vs.Valley United Blast Red0Boys Under 12 Bracket
 1540  Lancaster NSC  01:30 PM  25 Saysc-Sa 1 vs.SASC STAMPEDE2Boys Under 12 Bracket
 1312  Lancaster NSC  01:30 PM  27 Pq Premier Red 0 vs.Slosc Fire3Boys Under 11 Bracket
 1505  Lancaster NSC  01:30 PM  28 ATTACK B93-94 Green 4 vs.Cvu Force1Boys Under 12 Bracket
 1360  Lancaster NSC  01:30 PM  31 Sfysl Barcelona 5 vs.TIGERS SOCCER CLUB0Boys Under 11 Bracket
 1374  Lancaster NSC  01:30 PM  32 So Cal United 7 vs.ALBION BU11 Red0Boys Under 11 Bracket
 1897  Lancaster NSC  01:30 PM  34 NC United G94-95 Blue 4 vs.Cypress Elite0Girls Under 11 Bracket
 1078  Lancaster NSC  02:20 PM  01 Fcsb 10 vs.Claremont Stars1Boys Under 09 Bracket
 1021  Lancaster NSC  02:20 PM  02 Cypress FC 3 vs.AV Sharks B-U90Boys Under 09 Bracket
 1694  Lancaster NSC  02:20 PM  03 Scripps United 1 vs.Wings Black0Girls Under 09 Bracket
 1996  Lancaster NSC  02:20 PM  04 Cypress Elite 2 vs.Samba - Gu091Girls Under 09 Bracket
 3098  Lancaster NSC  02:20 PM  05 Power Soccer 1 vs.NADO SELECT1Girls Under 10 Bracket
 3070  Lancaster NSC  02:20 PM  06 ISC STRIKERS 2 vs.Nomads Soccer Club GU100Girls Under 10 Bracket
 1231  Lancaster NSC  02:20 PM  19 Irvine Lasers B95 3 vs.FCSB United3Boys Under 10 Bracket
 1234  Lancaster NSC  02:20 PM  20 Csc San Diego 96 Red 3 vs.Arsenal Fc2Boys Under 10 Bracket
 2045  Lancaster NSC  02:20 PM  21 Slammers F.C. 1 vs.RB Renegades G96 White5Girls Under 09 Bracket
 1200  Lancaster NSC  02:20 PM  29 Albion Bu10 3 vs.FRYSC BU-10/White3Boys Under 10 Bracket
 1563  Lancaster NSC  03:00 PM  07 SAMBA - Blue 0 vs.Atletico Long Beach1Boys Under 12 Bracket
 1612  Lancaster NSC  03:00 PM  08 Hotspurs USA Red - BU12 2 vs.West Coast F.C. United1Boys Under 12 Bracket
 1329  Lancaster NSC  03:00 PM  100 AVSC AMBUSH 0 vs.Wings Black5Boys Under 11 Bracket
 1791  Lancaster NSC  03:00 PM  12 Encinitas Express White - 93/94 5 vs.California Stars White0Girls Under 12 Bracket
 1954  Lancaster NSC  03:00 PM  26 OJSC Spirit 0 vs.SD Surf G11 Blue1Girls Under 11 Bracket
 1916  Lancaster NSC  03:00 PM  34 CROWN CITY UNITED 94 BLUE 1 vs.Valley United Stars Red1Girls Under 11 Bracket
 1044  Lancaster NSC  03:40 PM  01 Paris Saint Germain 7 vs.SD Surf B09 Blue1Boys Under 09 Bracket
 1051  Lancaster NSC  03:40 PM  02 Vaqueros Rachedi Bu9 0 vs.SOUTH BAY GUNNERS7Boys Under 09 Bracket
 1119  Lancaster NSC  03:40 PM  03 Hotspurs USA White - BU10 1 vs.Canyon Psa Boys U101Boys Under 10 Bracket
 1732  Lancaster NSC  03:40 PM  04 CSC SAN DIEGO 97 RED 0 vs.West Coast FC United3Girls Under 09 Bracket
 3152  Lancaster NSC  03:40 PM  05 SAMBA - Blue 3 vs.Westside Breakers 95 White0Girls Under 10 Bracket
 3100  Lancaster NSC  03:40 PM  06 NC United G95-96 Blue 3 vs.Bonita Rebels1Girls Under 10 Bracket
 1126  Lancaster NSC  03:40 PM  19 G3
Forfeited Game
 0 vs.Pegasus Bu101FBoys Under 10 Bracket
 1165  Lancaster NSC  03:40 PM  20 Scu Blue 3 vs.FC Blades B953Boys Under 10 Bracket
 3140  Lancaster NSC  03:40 PM  21 Slammers 5 vs.Wings Black0Girls Under 10 Bracket
 3135  Lancaster NSC  03:40 PM  29 CHULA VISTA PUMAS 1 vs.CRSC Infinity3Girls Under 10 Bracket

  Saturday, February 11, 2006
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 2433  Lancaster NSC  09:00 AM  07 Nomads Soccer Club BU11 4 vs.AVSC AMBUSH0Boys Under 11 Round of 32
 2432  Lancaster NSC  09:00 AM  08 Wings Black 5 vs.GLENDORA FC2Boys Under 11 Round of 32
 2377  Lancaster NSC  09:00 AM  09 C.v. United Rangers Blue 5 vs.UIFC INDEPENDIENTE2Boys Under 11 Round of 32
 2349  Lancaster NSC  09:00 AM  10 OCU Vipers 0 vs.Tustin Premier Soccer Club2Boys Under 11 Round of 32
 2342  Lancaster NSC  09:00 AM  100 Samba 1 vs.Del Mar Sharks - BU11 White0Boys Under 11 Round of 32
 2447  Lancaster NSC  09:00 AM  11 Ie Strickers 4 vs.Sfysl Barcelona0Boys Under 11 Round of 32
 2374  Lancaster NSC  09:00 AM  12 Fc Barcelona 4 vs.Carlsbad Lightning - BU11 Red0Boys Under 11 Round of 32
 2334  Lancaster NSC  09:00 AM  13 Csc San Diego 95 Red 2 vs.So Cal United4Boys Under 11 Round of 32
 2316  Lancaster NSC  09:00 AM  14 ARSENAL FC 5 vs.Canyon Psa Boys U110Boys Under 11 Round of 32
 2455  Lancaster NSC  09:00 AM  15 ALBION BU11 White 2 vs.CYPRESS UNITED1Boys Under 11 Round of 32
 2355  Lancaster NSC  09:00 AM  16 Sfysl Boca Jr. 2 vs.Slosc Fire3Boys Under 11 Round of 32
 2356  Lancaster NSC  09:00 AM  17 ISC STRIKERS 7 vs.Pateadores White3Boys Under 11 Round of 32
 2332  Lancaster NSC  09:00 AM  18 4S Legacy FC- BU11 0 vs.COASTAL QUEST Vipers3Boys Under 11 Round of 32
 2347  Lancaster NSC  09:00 AM  22 ATTACK B94-95 Green 0 vs.CROWN CITY UNITED B941Boys Under 11 Round of 32
 2809  Lancaster NSC  09:00 AM  24 E2
Forfeited Game
 0 vs.Cypress Select1FBoys Under 13 Bracket
 2808  Lancaster NSC  09:00 AM  25 TUSTIN UNITED 3 vs.Pachuca L.A. Jaguares U130Boys Under 13 Bracket
 2337  Lancaster NSC  09:00 AM  26 CELTIC HARPS 3 vs.SD Surf B11 White2Boys Under 11 Round of 32
 2333  Lancaster NSC  09:00 AM  27 West Coast F.C. 8 vs.VAQUEROS BU11 Karim0Boys Under 11 Round of 32
 2729  Lancaster NSC  09:00 AM  28 Hawks B13 Black 3 vs.South Coast United3Boys Under 13 Bracket
 2731  Lancaster NSC  09:00 AM  30 Simi Valley S. C. Eclipse - Blue 3 vs.GALAXY COBRAS4Boys Under 13 Bracket
 2946  Lancaster NSC  09:00 AM  31 La Verne Lazers Soccer Club - GU13 0 vs.MVSC UNITED7Girls Under 13 Bracket
 2972  Lancaster NSC  09:00 AM  32 Smutd Sparks 2 vs.Long Beach SC Black2Girls Under 13 Bracket
 2901  Lancaster NSC  09:00 AM  33 OJSC PREMIER 5 vs.TUSTIN UNITED1Girls Under 13 Bracket
 3044  Lancaster NSC  09:00 AM  34 Albion - GU13R 0 vs.GLENDORA FC-Red3Girls Under 13 Bracket
 2688  Lancaster NSC  10:30 AM  24 Long Beach SC Black 1 vs.PQ PREMIER BLACK4Boys Under 13 Bracket
 2687  Lancaster NSC  10:30 AM  25 CRSC BRIGADE 1 vs.California Legends1Boys Under 13 Bracket
 2745  Lancaster NSC  10:30 AM  28 Chivas BU13 5 vs.Esc Fc Heat Black0Boys Under 13 Bracket
 2742  Lancaster NSC  10:30 AM  30 Santa Maria Pumas 9 vs.Rampage F.c. B131Boys Under 13 Bracket
 3039  Lancaster NSC  10:30 AM  31 OYSA WAVE 4 vs.Westside Breakers 92 Blue1Girls Under 13 Bracket
 2971  Lancaster NSC  10:30 AM  32 Bakersfield Gunners Black 2 vs.SOUTH COAST BREAKERS0Girls Under 13 Bracket
 3023  Lancaster NSC  10:30 AM  33 Sportsklubben FRAM Freedom 4 vs.Hawks G13 Black1Girls Under 13 Bracket
 2950  Lancaster NSC  10:30 AM  34 CLAREMONT STARS 6 vs.Southwest SC GU13 Blue0Girls Under 13 Bracket
 2519  Lancaster NSC  11:00 AM  07 So Cal Blues 6 vs.VAQUEROS GU11 DRUMMOND0Girls Under 11 Round of 32
 2487  Lancaster NSC  11:00 AM  08 SD Surf G11 White 3 vs.ALBION GU11 White0Girls Under 11 Round of 32
 2493  Lancaster NSC  11:00 AM  09 California Stars GU11 0 vs.DUSC G112Girls Under 11 Round of 32
 2485  Lancaster NSC  11:00 AM  10 So Cal United 2 vs.Samba1Girls Under 11 Round of 32
 2512  Lancaster NSC  11:00 AM  100 So Cal Blues Blue 4 vs.FCSB White0Girls Under 11 Round of 32
 2477  Lancaster NSC  11:00 AM  11 Gold Coast Xtreme- Mutiny 4 vs.NC United G94-95 Blue1Girls Under 11 Round of 32
 2463  Lancaster NSC  11:00 AM  12 Arsenal Fc 2 vs.Matrix Sc0Girls Under 11 Round of 32
 2483  Lancaster NSC  11:00 AM  13 Del Mar Sharks - GU11 White 2 vs.SD Surf G11 Blue1Girls Under 11 Round of 32
 2499  Lancaster NSC  11:00 AM  14 CRSC Infinity 1 vs.ASC Express Black G940Girls Under 11 Round of 32
 2518  Lancaster NSC  11:00 AM  15 Pq Premier Red 5 vs.La Verne Lazers Soccer Club - GU110Girls Under 11 Round of 32
 2495  Lancaster NSC  11:00 AM  16 FC BARCELONA 2 vs.Nhb Black1Girls Under 11 Round of 32
 2511  Lancaster NSC  11:00 AM  17 Slammers 1 vs.Valley United Stars0Girls Under 11 Round of 32
 2462  Lancaster NSC  11:00 AM  18 Sasc Strikers 3 vs.PSC THUNDER0Girls Under 11 Round of 32
 2480  Lancaster NSC  11:00 AM  22 SOUTH BAY SC Black 0
- 1PK  
vs.FC Blades G940
- 3PK
Girls Under 11 Round of 32
 2508  Lancaster NSC  11:00 AM  26 West Coast FC United 0 vs.WSC SOCCER GIRLS1Girls Under 11 Round of 32
 2461  Lancaster NSC  11:00 AM  27 GLENDORA FC 1
- 4PK  
vs.Southwest SC GU111
- 3PK
Girls Under 11 Round of 32
 2715  Lancaster NSC  12:00 PM  24 Cvu Clash 3 vs.PEGASUS BU130Boys Under 13 Bracket
 2711  Lancaster NSC  12:00 PM  25 Galaxy Elite 3 vs.TIGERS SOCCER CLUB0Boys Under 13 Bracket
 2905  Lancaster NSC  12:00 PM  28 PQ PREMIER RED 0 vs.SC Storm Blue0Girls Under 13 Bracket
 2947  Lancaster NSC  12:00 PM  30 Scu Orange 1 vs.Avsc Ambush1Girls Under 13 Bracket
 2927  Lancaster NSC  12:00 PM  31 California Stars Gu13 White 1 vs.NC United G92-93 Blue2Girls Under 13 Bracket
 2957  Lancaster NSC  12:00 PM  32 CELTIC HARPS 1 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB3Girls Under 13 Bracket
 2917  Lancaster NSC  12:00 PM  33 CVU AVALANCHE 2 vs.Matrix Sc1Girls Under 13 Bracket
 2897  Lancaster NSC  12:00 PM  34 Sasc Strikers Blue 0 vs.Corona United G93 Blue6Girls Under 13 Bracket
 2407  Lancaster NSC  01:00 PM  07 Carlsbad Lightning - BU12 Red 3 vs.IE STRIKERS0Boys Under 12 Round of 32
 2367  Lancaster NSC  01:00 PM  08 C.V. UNITED RANGERS WHITE 1 vs.N.V.S.C. CRUZ AZUL3Boys Under 12 Round of 32
 2310  Lancaster NSC  01:00 PM  09 CALIFORNIA LEGENDS 0 vs.Rb Renegades B932Boys Under 12 Round of 32
 2368  Lancaster NSC  01:00 PM  10 SO CAL FIRE 1 vs.Valley United Blast Red4Boys Under 12 Round of 32
 2370  Lancaster NSC  01:00 PM  100 Valley United Blast 1
- 3PK  
vs.Nado Select1
- 4PK
Boys Under 12 Round of 32
 2430  Lancaster NSC  01:00 PM  11 Arsenal Fc 2 vs.LA HABRA UNITED SC0Boys Under 12 Round of 32
 2352  Lancaster NSC  01:00 PM  12 Generacion 2000 2 vs.MKSC1Boys Under 12 Round of 32
 2338  Lancaster NSC  01:00 PM  13 COASTAL QUEST 1 vs.LAGUNA NIGUEL SC0Boys Under 12 Round of 32
 2398  Lancaster NSC  01:00 PM  14 Hawks B12 Black 1 vs.Force Sc B933Boys Under 12 Round of 32
 2388  Lancaster NSC  01:00 PM  15 Necaxa USA - PUMAS 1 vs.Hotspurs USA Red - BU123Boys Under 12 Round of 32
 2345  Lancaster NSC  01:00 PM  16 ATTACK B93-94 Green 3 vs.Corona United B941Boys Under 12 Round of 32
 2350  Lancaster NSC  01:00 PM  17 DUSC B12 2 vs.So Cal United2Boys Under 12 Round of 32
 2418  Lancaster NSC  01:00 PM  18 CROWN CITY UNITED B93 1
- 3PK  
vs.Santa Maria Pumas1Boys Under 12 Round of 32
 2453  Lancaster NSC  01:00 PM  22 Central California Aztecs 2 vs.Long Beach SC Black1Boys Under 12 Round of 32
 2325  Lancaster NSC  01:00 PM  26 Southwest SC BU12 1 vs.Chivas BU120Boys Under 12 Round of 32
 2420  Lancaster NSC  01:00 PM  27 Atletico Long Beach 4 vs.MATRIX- BU12 White2Boys Under 12 Round of 32
 2807  Lancaster NSC  01:30 PM  24 Pachuca L.A. Jaguares U13 1F vs.E2
Forfeited Game
0Boys Under 13 Bracket
 2806  Lancaster NSC  01:30 PM  25 Cypress Select 3 vs.TUSTIN UNITED3Boys Under 13 Bracket
 3040  Lancaster NSC  01:30 PM  28 FCSB Red 2 vs.WSC Shooting Stars4Girls Under 13 Bracket
 3036  Lancaster NSC  01:30 PM  30 Matrix - Alpine 0 vs.Cypress Elite White5Girls Under 13 Bracket
 3041  Lancaster NSC  01:30 PM  31 MVSC UNITED 0 vs.Smutd Sparks0Girls Under 13 Bracket
 2942  Lancaster NSC  01:30 PM  32 Long Beach SC Black 4 vs.La Verne Lazers Soccer Club - GU130Girls Under 13 Bracket
 2936  Lancaster NSC  01:30 PM  33 TUSTIN UNITED 3 vs.Albion - GU13R0Girls Under 13 Bracket
 2999  Lancaster NSC  01:30 PM  34 GLENDORA FC-Red 1 vs.OJSC PREMIER7Girls Under 13 Bracket
 2278  Lancaster NSC  03:00 PM  07 CROWN CITY UNITED 93 BLUE 1 vs.Smutd- Stars2Girls Under 12 Round of 32
 2288  Lancaster NSC  03:00 PM  08 California Stars 1 vs.Crescenta Valley Soccer Club - 01 - GU121
- 1PK
Girls Under 12 Round of 32
 2277  Lancaster NSC  03:00 PM  09 NORTH COUNTY BREAKERS 3 vs.FRYSC Rangers0Girls Under 12 Round of 32
 2292  Lancaster NSC  03:00 PM  10 OCU RUSH 2 vs.FCSB United3Girls Under 12 Round of 32
 2281  Lancaster NSC  03:00 PM  100 Nado Select 0 vs.United Futbol Club2Girls Under 12 Round of 32
 2303  Lancaster NSC  03:00 PM  11 Nitemares 1 vs.Force Sc G93 White4Girls Under 12 Round of 32
 2275  Lancaster NSC  03:00 PM  12 WOLVES 3 vs.Hawks G12 Black0Girls Under 12 Round of 32
 2274  Lancaster NSC  03:00 PM  13 Jusa Select 41 - Gu12-Blue 2 vs.Samba Blue0Girls Under 12 Round of 32
 2285  Lancaster NSC  03:00 PM  14 Carlsbad Lightning - GU12 Red 2 vs.Tustin Premier Soccer Club - 01 - GCU11 - 00081Girls Under 12 Round of 32
 2276  Lancaster NSC  03:00 PM  15 Dusc G12 1
- 2PK  
vs.Cvu Strikers1
- 3PK
Girls Under 12 Round of 32
 2287  Lancaster NSC  03:00 PM  16 PALOS VERDES Breakers 0 vs.FURY FC GU12 NAVY1Girls Under 12 Round of 32
 2291  Lancaster NSC  03:00 PM  17 DBWV Revenge 2 vs.Nomads Soccer Club GU120Girls Under 12 Round of 32
 2282  Lancaster NSC  03:00 PM  18 Vaqueros Gu12 Kelly 4 vs.Sportsklubben FRAM-Flames2Girls Under 12 Round of 32
 2297  Lancaster NSC  03:00 PM  22 Cvu Pride 0
- 4PK  
vs.RIVERSIDE MGFM STARZ0
- 2PK
Girls Under 12 Round of 32
 2690  Lancaster NSC  03:00 PM  24 California Legends 8 vs.Long Beach SC Black4Boys Under 13 Bracket
 2689  Lancaster NSC  03:00 PM  25 PQ PREMIER BLACK 0 vs.CRSC BRIGADE13Boys Under 13 Bracket
 2299  Lancaster NSC  03:00 PM  26 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.GLENDORA FC-Red0Girls Under 12 Round of 32
 2293  Lancaster NSC  03:00 PM  27 Arsenal FC - White 4 vs.SC Storm Blue1Girls Under 12 Round of 32
 2730  Lancaster NSC  03:00 PM  28 GALAXY COBRAS 2 vs.Hawks B13 Black8Boys Under 13 Bracket
 2734  Lancaster NSC  03:00 PM  30 South Coast United 5 vs.Simi Valley S. C. Eclipse - Blue2Boys Under 13 Bracket
 2944  Lancaster NSC  03:00 PM  31 Westside Breakers 92 Blue 0 vs.Bakersfield Gunners Black5Girls Under 13 Bracket
 3042  Lancaster NSC  03:00 PM  32 SOUTH COAST BREAKERS 1 vs.OYSA WAVE2Girls Under 13 Bracket
 3034  Lancaster NSC  03:00 PM  33 Hawks G13 Black 0 vs.CLAREMONT STARS3Girls Under 13 Bracket
 3051  Lancaster NSC  03:00 PM  34 Southwest SC GU13 Blue 0 vs.Sportsklubben FRAM Freedom7Girls Under 13 Bracket

  Sunday, February 12, 2006
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 2289  Lancaster NSC  09:00 AM  07 Smutd- Stars 2 vs.United Futbol Club0Girls Under 12 Round of 16
 2284  Lancaster NSC  09:00 AM  08 Cvu Pride 1 vs.DBWV Revenge0Girls Under 12 Round of 16
 2279  Lancaster NSC  09:00 AM  09 FCSB United 0 vs.Force Sc G93 White1Girls Under 12 Round of 16
 2468  Lancaster NSC  09:00 AM  10 Arsenal Fc 1 vs.DUSC G110Girls Under 11 Round of 16
 2296  Lancaster NSC  09:00 AM  100 Arsenal FC - White 1
- 3PK  
vs.Jusa Select 41 - Gu12-Blue1
- 2PK
Girls Under 12 Round of 16
 2469  Lancaster NSC  09:00 AM  11 FC BARCELONA 1
- 3PK  
vs.CRSC Infinity1
- 1PK
Girls Under 11 Round of 16
 2302  Lancaster NSC  09:00 AM  12 FURY FC GU12 NAVY 1 vs.Carlsbad Lightning - GU12 Red2Girls Under 12 Round of 16
 2286  Lancaster NSC  09:00 AM  13 Crescenta Valley Soccer Club - 01 - GU12 0 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB5Girls Under 12 Round of 16
 2295  Lancaster NSC  09:00 AM  14 Vaqueros Gu12 Kelly 1 vs.Cvu Strikers0Girls Under 12 Round of 16
 2516  Lancaster NSC  09:00 AM  15 Sasc Strikers 1 vs.Pq Premier Red3Girls Under 11 Round of 16
 2504  Lancaster NSC  09:00 AM  16 FC Blades G94 1 vs.Slammers4Girls Under 11 Round of 16
 2496  Lancaster NSC  09:00 AM  17 SD Surf G11 White 3 vs.WSC SOCCER GIRLS0Girls Under 11 Round of 16
 2509  Lancaster NSC  09:00 AM  18 So Cal United 1 vs.Gold Coast Xtreme- Mutiny0Girls Under 11 Round of 16
 2460  Lancaster NSC  09:00 AM  22 GLENDORA FC 2 vs.Del Mar Sharks - GU11 White0Girls Under 11 Round of 16
 2716  Lancaster NSC  09:00 AM  24 TIGERS SOCCER CLUB 1 vs.Cvu Clash3Boys Under 13 Bracket
 2714  Lancaster NSC  09:00 AM  25 PEGASUS BU13 0 vs.Galaxy Elite8Boys Under 13 Bracket
 2294  Lancaster NSC  09:00 AM  26 WOLVES 2 vs.NORTH COUNTY BREAKERS1Girls Under 12 Round of 16
 2505  Lancaster NSC  09:00 AM  27 So Cal Blues 4 vs.So Cal Blues Blue0Girls Under 11 Round of 16
 2744  Lancaster NSC  09:00 AM  28 Rampage F.c. B13 5 vs.Chivas BU136Boys Under 13 Bracket
 2741  Lancaster NSC  09:00 AM  30 Esc Fc Heat Black 0 vs.Santa Maria Pumas6Boys Under 13 Bracket
 2984  Lancaster NSC  09:00 AM  31 SC Storm Blue 1 vs.Scu Orange0Girls Under 13 Bracket
 2974  Lancaster NSC  09:00 AM  32 Avsc Ambush 0 vs.PQ PREMIER RED3Girls Under 13 Bracket
 3008  Lancaster NSC  09:00 AM  33 Matrix Sc 6 vs.Sasc Strikers Blue0Girls Under 13 Bracket
 2902  Lancaster NSC  09:00 AM  34 Corona United G93 Blue 1 vs.CVU AVALANCHE3Girls Under 13 Bracket
 2805  Lancaster NSC  10:30 AM  24 TUSTIN UNITED 1F vs.E2
Forfeited Game
0Boys Under 13 Bracket
 2810  Lancaster NSC  10:30 AM  25 Cypress Select 0 vs.Pachuca L.A. Jaguares U131Boys Under 13 Bracket
 3029  Lancaster NSC  10:30 AM  28 WSC Shooting Stars 6 vs.Matrix - Alpine0Girls Under 13 Bracket
 3030  Lancaster NSC  10:30 AM  30 Cypress Elite White 7 vs.FCSB Red0Girls Under 13 Bracket
 3002  Lancaster NSC  10:30 AM  31 NC United G92-93 Blue 3 vs.CELTIC HARPS0Girls Under 13 Bracket
 2906  Lancaster NSC  10:30 AM  32 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.California Stars Gu13 White0Girls Under 13 Bracket
 2891  Lancaster NSC  10:30 AM  33 OJSC PREMIER 3 vs.Albion - GU13R0Girls Under 13 Bracket
 2996  Lancaster NSC  10:30 AM  34 GLENDORA FC-Red 3 vs.TUSTIN UNITED1Girls Under 13 Bracket
 2399  Lancaster NSC  11:00 AM  07 Carlsbad Lightning - BU12 Red 0
- 3PK  
vs.Nado Select0
- 4PK
Boys Under 12 Round of 16
 2413  Lancaster NSC  11:00 AM  08 ATTACK B93-94 Green 1 vs.So Cal United0Boys Under 12 Round of 16
 2404  Lancaster NSC  11:00 AM  09 Valley United Blast Red 3 vs.Rb Renegades B932Boys Under 12 Round of 16
 2328  Lancaster NSC  11:00 AM  10 Fc Barcelona 4 vs.C.v. United Rangers Blue2Boys Under 11 Round of 16
 2415  Lancaster NSC  11:00 AM  100 Atletico Long Beach 0 vs.COASTAL QUEST3Boys Under 12 Round of 16
 2428  Lancaster NSC  11:00 AM  11 Slosc Fire 0 vs.ARSENAL FC1Boys Under 11 Round of 16
 2340  Lancaster NSC  11:00 AM  12 Central California Aztecs 1 vs.Force Sc B930Boys Under 12 Round of 16
 2427  Lancaster NSC  11:00 AM  13 N.V.S.C. CRUZ AZUL 0 vs.Southwest SC BU124Boys Under 12 Round of 16
 2372  Lancaster NSC  11:00 AM  14 CROWN CITY UNITED B93 2
- 4PK  
vs.Hotspurs USA Red - BU122
- 1PK
Boys Under 12 Round of 16
 2323  Lancaster NSC  11:00 AM  15 COASTAL QUEST Vipers 3 vs.ALBION BU11 White1Boys Under 11 Round of 16
 2384  Lancaster NSC  11:00 AM  16 CROWN CITY UNITED B94 0 vs.ISC STRIKERS3Boys Under 11 Round of 16
 2426  Lancaster NSC  11:00 AM  17 Wings Black 4 vs.CELTIC HARPS0Boys Under 11 Round of 16
 2315  Lancaster NSC  11:00 AM  18 Tustin Premier Soccer Club 0 vs.Ie Strickers2Boys Under 11 Round of 16
 2364  Lancaster NSC  11:00 AM  22 West Coast F.C. 1 vs.So Cal United0Boys Under 11 Round of 16
 2369  Lancaster NSC  11:00 AM  26 Generacion 2000 1 vs.Arsenal Fc3Boys Under 12 Round of 16
 2405  Lancaster NSC  11:00 AM  27 Nomads Soccer Club BU11 1
- 3PK  
vs.Samba1
- 1PK
Boys Under 11 Round of 16
 2692  Lancaster NSC  12:00 PM  24 CRSC BRIGADE 5 vs.Long Beach SC Black0Boys Under 13 Bracket
 2691  Lancaster NSC  12:00 PM  25 PQ PREMIER BLACK 0 vs.California Legends7Boys Under 13 Bracket
 2732  Lancaster NSC  12:00 PM  28 Hawks B13 Black 6 vs.Simi Valley S. C. Eclipse - Blue1Boys Under 13 Bracket
 2733  Lancaster NSC  12:00 PM  30 GALAXY COBRAS 5 vs.South Coast United5Boys Under 13 Bracket
 2896  Lancaster NSC  12:00 PM  31 Smutd Sparks 8 vs.La Verne Lazers Soccer Club - GU130Girls Under 13 Bracket
 3020  Lancaster NSC  12:00 PM  32 MVSC UNITED 0 vs.Long Beach SC Black0Girls Under 13 Bracket
 2973  Lancaster NSC  12:00 PM  33 Sportsklubben FRAM Freedom 4 vs.CLAREMONT STARS0Girls Under 13 Bracket
 2892  Lancaster NSC  12:00 PM  34 Southwest SC GU13 Blue 0 vs.Hawks G13 Black0Girls Under 13 Bracket
 2501  Lancaster NSC  01:00 PM  10 Arsenal Fc 2 vs.FC BARCELONA0Girls Under 11 Quarter Final
 2520  Lancaster NSC  01:00 PM  11 So Cal United 0 vs.Pq Premier Red1Girls Under 11 Quarter Final
 2298  Lancaster NSC  01:00 PM  15 Smutd- Stars 1 vs.Arsenal FC - White2Girls Under 12 Quarter Final
 2300  Lancaster NSC  01:00 PM  16 WOLVES 0 vs.Carlsbad Lightning - GU12 Red4Girls Under 12 Quarter Final
 2283  Lancaster NSC  01:00 PM  17 STAMPEDE SOCCER CLUB 1
- 4PK
 
vs.Cvu Pride1
- 2PK
Girls Under 12 Quarter Final
 2290  Lancaster NSC  01:00 PM  18 Force Sc G93 White 0 vs.Vaqueros Gu12 Kelly2Girls Under 12 Quarter Final
 2479  Lancaster NSC  01:00 PM  22 SD Surf G11 White 1
- 4PK  
vs.Slammers1
- 3PK
Girls Under 11 Quarter Final
 2513  Lancaster NSC  01:00 PM  27 So Cal Blues 6 vs.GLENDORA FC1Girls Under 11 Quarter Final
 2713  Lancaster NSC  01:30 PM  24 Galaxy Elite 3 vs.Cvu Clash0Boys Under 13 Bracket
 2712  Lancaster NSC  01:30 PM  25 PEGASUS BU13 1 vs.TIGERS SOCCER CLUB4Boys Under 13 Bracket
 2743  Lancaster NSC  01:30 PM  28 Chivas BU13 2 vs.Santa Maria Pumas0Boys Under 13 Bracket
 2746  Lancaster NSC  01:30 PM  30 Rampage F.c. B13 0 vs.Esc Fc Heat Black1Boys Under 13 Bracket
 2982  Lancaster NSC  01:30 PM  31 Bakersfield Gunners Black 2 vs.OYSA WAVE0Girls Under 13 Bracket
 2979  Lancaster NSC  01:30 PM  32 Westside Breakers 92 Blue 0 vs.SOUTH COAST BREAKERS2Girls Under 13 Bracket
 2884  Lancaster NSC  01:30 PM  33 CVU AVALANCHE 7 vs.Sasc Strikers Blue0Girls Under 13 Bracket
 3046  Lancaster NSC  01:30 PM  34 Corona United G93 Blue 1 vs.Matrix Sc3Girls Under 13 Bracket
 2401  Lancaster NSC  03:00 PM  10 Fc Barcelona 6 vs.ARSENAL FC0Boys Under 11 Quarter Final
 2414  Lancaster NSC  03:00 PM  11 Ie Strickers 1 vs.COASTAL QUEST Vipers3Boys Under 11 Quarter Final
 2416  Lancaster NSC  03:00 PM  15 Nado Select 0 vs.COASTAL QUEST8Boys Under 12 Quarter Final
 2385  Lancaster NSC  03:00 PM  16 Arsenal Fc 2 vs.Central California Aztecs1Boys Under 12 Quarter Final
 2358  Lancaster NSC  03:00 PM  17 Southwest SC BU12 1 vs.ATTACK B93-94 Green0Boys Under 12 Quarter Final
 2436  Lancaster NSC  03:00 PM  18 Valley United Blast Red 1 vs.CROWN CITY UNITED B930Boys Under 12 Quarter Final
 2383  Lancaster NSC  03:00 PM  22 Wings Black 1 vs.ISC STRIKERS2Boys Under 11 Quarter Final
 2442  Lancaster NSC  03:00 PM  27 Nomads Soccer Club BU11 1 vs.West Coast F.C.2Boys Under 11 Quarter Final
 3025  Lancaster NSC  03:00 PM  28 Matrix - Alpine 1 vs.FCSB Red1Girls Under 13 Bracket
 2923  Lancaster NSC  03:00 PM  30 WSC Shooting Stars 0 vs.Cypress Elite White2Girls Under 13 Bracket
 3026  Lancaster NSC  03:00 PM  31 CELTIC HARPS 1 vs.California Stars Gu13 White0Girls Under 13 Bracket
 2975  Lancaster NSC  03:00 PM  32 NC United G92-93 Blue 1 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB0Girls Under 13 Bracket
 2988  Lancaster NSC  03:00 PM  33 Scu Orange 1 vs.PQ PREMIER RED5Girls Under 13 Bracket
 2924  Lancaster NSC  03:00 PM  34 SC Storm Blue 2 vs.Avsc Ambush1Girls Under 13 Bracket

  Sunday, February 19, 2006
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 2763  Lancaster NSC  09:00 AM  07 Rb Renegades B92 Blue 1 vs.Nhb Black3Boys Under 13 Round of 32
 2761  Lancaster NSC  09:00 AM  08 CITY OF BELL HAWKS 4 vs.Alliance Blue0Boys Under 13 Round of 32
 2764  Lancaster NSC  09:00 AM  09 CRSC BRIGADE 2 vs.WSC Bladerunners0Boys Under 13 Round of 32
 2769  Lancaster NSC  09:00 AM  10 North Irvine SC - BU13 3 vs.California Legends2Boys Under 13 Round of 32
 2759  Lancaster NSC  09:00 AM  100 Flyers AUSC Bobcats 4 vs.DUSC B132Boys Under 13 Round of 32
 2772  Lancaster NSC  09:00 AM  11 FRYSC Rangers 2 vs.Hawks B13 Black0Boys Under 13 Round of 32
 2766  Lancaster NSC  09:00 AM  12 Palm Springs Fc La Quinta 6 vs.Jusa Select 41 - Bu13-Blue0Boys Under 13 Round of 32
 2757  Lancaster NSC  09:00 AM  13 TUSTIN UNITED 1 vs.Pachuca L.A. Jaguares U130Boys Under 13 Round of 32
 2770  Lancaster NSC  09:00 AM  14 Galaxy Elite 3 vs.CV Manchester - BCU13 Red1Boys Under 13 Round of 32
 2758  Lancaster NSC  09:00 AM  15 Pscs No Fear 3 vs.Santa Maria Pumas0Boys Under 13 Round of 32
 2765  Lancaster NSC  09:00 AM  16 PALOS VERDES Raiders 2 vs.Flyers Boys 93 White1Boys Under 13 Round of 32
 2771  Lancaster NSC  09:00 AM  17 OYSA WAVE 1 vs.PSC THUNDER2Boys Under 13 Round of 32
 2762  Lancaster NSC  09:00 AM  18 Carlsbad Lightning - BU13 Red 2 vs.Chivas BU133Boys Under 13 Round of 32
 2566  Lancaster NSC  09:00 AM  19 SD Surf G09 White 1 vs.Del Mar Sharks - GU09 White2Girls Under 09 Semi-Final
 2604  Lancaster NSC  09:00 AM  20 West Coast FC 2 vs.So Cal Blues3Girls Under 09 Semi-Final
 2855  Lancaster NSC  09:00 AM  21 Pq Premier Red 1 vs.SO CAL BLUES-Naimie5Girls Under 10 Semi-Final
 2767  Lancaster NSC  09:00 AM  22 FCI MILAN 1 vs.STAMPEDE SOCCER CLUB0Boys Under 13 Round of 32
 2280  Lancaster NSC  09:00 AM  24 Arsenal FC - White 1
- 4PK  
vs.STAMPEDE SOCCER CLUB2
- 5PK
Girls Under 12 Semi-Final
 2492  Lancaster NSC  09:00 AM  25 So Cal Blues 2 vs.SD Surf G11 White0Girls Under 11 Semi-Final
 2768  Lancaster NSC  09:00 AM  26 Pq Premier Red 0 vs.Arsenal FC2Boys Under 13 Round of 32
 2760  Lancaster NSC  09:00 AM  27 Corona United B93 1 vs.SFYSL TEPA0Boys Under 13 Round of 32
 2273  Lancaster NSC  09:00 AM  28 Carlsbad Lightning - GU12 Red 1 vs.Vaqueros Gu12 Kelly0Girls Under 12 Semi-Final
 2845  Lancaster NSC  09:00 AM  29 CRSC Infinity 1 vs.So Cal United4Girls Under 10 Semi-Final
 2494  Lancaster NSC  09:00 AM  30 Arsenal Fc 1 vs.Pq Premier Red3Girls Under 11 Semi-Final
 3019  Lancaster NSC  11:00 AM  07 Cypress Elite White 0 vs.CLAREMONT STARS1Girls Under 13 Round of 32
 3048  Lancaster NSC  11:00 AM  08 Scripps United 1 vs.Matrix Sc2Girls Under 13 Round of 32
 2991  Lancaster NSC  11:00 AM  09 California United FC- 01 - GCU13 - 0001 2 vs.Chula Vista Pumas0Girls Under 13 Round of 32
 2919  Lancaster NSC  11:00 AM  10 WESTSIDE BREAKERS 92 White 2 vs.Flyers Girls 93 White0Girls Under 13 Round of 32
 2920  Lancaster NSC  11:00 AM  100 California Stars 2 vs.CROWN CITY UNITED 920Girls Under 13 Round of 32
 2877  Lancaster NSC  11:00 AM  11 FRYSC Rangers 4 vs.CVU AVALANCHE2Girls Under 13 Round of 32
 2912  Lancaster NSC  11:00 AM  12 Corona United G93 White 2 vs.WSC Shooting Stars0Girls Under 13 Round of 32
 2937  Lancaster NSC  11:00 AM  13 Nomads Soccer Club GU13 3
- 3PK  
vs.Bakersfield Gunners Black2
- 2PK
Girls Under 13 Round of 32
 3038  Lancaster NSC  11:00 AM  14 Riverside Mgfm Fusion 0 vs.SC Storm Blue1Girls Under 13 Round of 32
 2889  Lancaster NSC  11:00 AM  15 SD Surf G13 Blue 3 vs.SCV MAGIC0Girls Under 13 Round of 32
 2943  Lancaster NSC  11:00 AM  16 Sportsklubben FRAM Freedom 0 vs.Dusc G131Girls Under 13 Round of 32
 2977  Lancaster NSC  11:00 AM  17 OJSC PREMIER 5 vs.ALLIANCE BLUE0Girls Under 13 Round of 32
 3033  Lancaster NSC  11:00 AM  18 PQ PREMIER RED 0 vs.Southwest SC GU13 White1Girls Under 13 Round of 32
 2675  Lancaster NSC  11:00 AM  19 SASC STING 1 vs.West Coast F.C.2Boys Under 09 Semi-Final
 2674  Lancaster NSC  11:00 AM  20 Flyers Boys 96 3
- 4PK  
vs.CV Manchester - BCU09 Red2
- 2PK
Boys Under 09 Semi-Final
 2644  Lancaster NSC  11:00 AM  21 Sasc Sting 0 vs.Fc Barcelona - Red2Boys Under 10 Semi-Final
 2954  Lancaster NSC  11:00 AM  22 NC United G92-93 Blue 0 vs.Atletico Madrid, USA G921Girls Under 13 Round of 32
 2307  Lancaster NSC  11:00 AM  24 West Coast F.C. 1 vs.ISC STRIKERS0Boys Under 11 Semi-Final
 2378  Lancaster NSC  11:00 AM  25 COASTAL QUEST 1 vs.Southwest SC BU122Boys Under 12 Semi-Final
 2941  Lancaster NSC  11:00 AM  26 Laguna Hills Eclipse White 0 vs.SASC STRIKERS2Girls Under 13 Round of 32
 2895  Lancaster NSC  11:00 AM  27 North Irvine SC White- GU13 1 vs.MVSC UNITED2Girls Under 13 Round of 32
 2351  Lancaster NSC  11:00 AM  28 Fc Barcelona 3 vs.COASTAL QUEST Vipers2Boys Under 11 Semi-Final
 2643  Lancaster NSC  11:00 AM  29 Ie Strikers 0 vs.Sfysl Barcelona1Boys Under 10 Semi-Final
 2429  Lancaster NSC  11:00 AM  30 Arsenal Fc 2 vs.Valley United Blast Red1Boys Under 12 Semi-Final
 2779  Lancaster NSC  01:00 PM  09 Palm Springs Fc La Quinta 5 vs.CRSC BRIGADE1Boys Under 13 Round of 16
 2778  Lancaster NSC  01:00 PM  100 Nhb Black 1 vs.Flyers AUSC Bobcats6Boys Under 13 Round of 16
 2776  Lancaster NSC  01:00 PM  12 FCI MILAN 1 vs.PSC THUNDER2Boys Under 13 Round of 16
 2773  Lancaster NSC  01:00 PM  15 Chivas BU13 2 vs.Pscs No Fear1Boys Under 13 Round of 16
 2774  Lancaster NSC  01:00 PM  16 PALOS VERDES Raiders 3 vs.Galaxy Elite0Boys Under 13 Round of 16
 2777  Lancaster NSC  01:00 PM  17 CITY OF BELL HAWKS 2 vs.Arsenal FC1Boys Under 13 Round of 16
 2775  Lancaster NSC  01:00 PM  18 North Irvine SC - BU13 0 vs.FRYSC Rangers4Boys Under 13 Round of 16
 2780  Lancaster NSC  01:00 PM  26 Corona United B93 1 vs.TUSTIN UNITED4Boys Under 13 Round of 16
 2555  Lancaster NSC  01:00 PM  29 Del Mar Sharks - GU09 White 2 vs.So Cal Blues1Girls Under 09 Final
 2301  Lancaster NSC  01:00 PM  30 STAMPEDE SOCCER CLUB 1 vs.Carlsbad Lightning - GU12 Red2Girls Under 12 Final
 2502  Lancaster NSC  01:20 PM  25 So Cal Blues 2 vs.Pq Premier Red0Girls Under 11 Final
 2862  Lancaster NSC  01:30 PM  21 So Cal United 0
- 3PK  
vs.SO CAL BLUES-Naimie1
- 4PK
Girls Under 10 Final
 2665  Lancaster NSC  02:10 PM  19 West Coast F.C. 3 vs.Flyers Boys 961Boys Under 09 Final
 2634  Lancaster NSC  02:30 PM  20 Sfysl Barcelona 2 vs.Fc Barcelona - Red1Boys Under 10 Final
 2450  Lancaster NSC  02:30 PM  24 West Coast F.C. 2 vs.Fc Barcelona3Boys Under 11 Final
 2421  Lancaster NSC  02:40 PM  28 Southwest SC BU12 2 vs.Arsenal Fc6Boys Under 12 Final
 2890  Lancaster NSC  03:00 PM  09 Corona United G93 White 2
- 1PK  
vs.California United FC- 01 - GCU13 - 00012
- 3PK
Girls Under 13 Round of 16
 2959  Lancaster NSC  03:00 PM  100 CLAREMONT STARS 2 vs.California Stars1Girls Under 13 Round of 16
 2963  Lancaster NSC  03:00 PM  12 Atletico Madrid, USA G92 0 vs.OJSC PREMIER3Girls Under 13 Round of 16
 3016  Lancaster NSC  03:00 PM  15 Southwest SC GU13 White 1 vs.SD Surf G13 Blue2Girls Under 13 Round of 16
 2918  Lancaster NSC  03:00 PM  16 Dusc G13 2 vs.SC Storm Blue0Girls Under 13 Round of 16
 2925  Lancaster NSC  03:00 PM  17 Matrix Sc 1 vs.SASC STRIKERS0Girls Under 13 Round of 16
 3012  Lancaster NSC  03:00 PM  18 WESTSIDE BREAKERS 92 White 1
- 4PK  
vs.FRYSC Rangers1
- 5PK
Girls Under 13 Round of 16
 2904  Lancaster NSC  03:00 PM  26 MVSC UNITED 2 vs.Nomads Soccer Club GU131Girls Under 13 Round of 16


Printed On: Friday, May 24, 2024  1:38:52 PM