Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

2019 CS National Cup Olders
VENUE:  Silverlakes Sports Complex Norco

  Saturday, April 06, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 811024  Silverlakes Complex  08:15 AM  01 San Diego Football Academy- 01- B2004 Stripe 0 vs.Strikers FC North B04 Gray BN6Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811025  Silverlakes Complex  08:15 AM  02 Pateadores LA SCV B2004 1 vs.Newcastle United FC - B20041Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 869111  Silverlakes Complex  08:15 AM  03 Angeleno B03 0 vs.AC Brea - B03 Red3Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 869112  Silverlakes Complex  08:15 AM  04 Hawks B2003 Academy 2 vs.FRAM B03-Britton4Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810261  Silverlakes Complex  08:15 AM  05 LA Galaxy OC - G2004 Premier 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Flores7Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810262  Silverlakes Complex  08:15 AM  06 South Slammers FC Elite G04 0 vs.FFSC - G04 RC1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810231  Silverlakes Complex  08:15 AM  07 Slammers FC G04R SP
Forfeited Game
 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Alvarez1FGirls 2004/15U Round 1 Bracket
 810232  Silverlakes Complex  08:15 AM  08 BYSC G04 SYL 0 vs.FRAM G04-Ferren1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 809975  Silverlakes Complex  08:15 AM  09 Arsenal FC B03 FC
Forfeited Game
 0 vs.Colton America SC Academy - B20031FBoys 2003/16U Round 1 Bracket
 809976  Silverlakes Complex  08:15 AM  10 Hemet Juventus FC - 01 - B2003 Academy 0 vs.LA Galaxy OC - B2003 Premier0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811030  Silverlakes Complex  09:55 AM  01 OC Surf Anaheim - B2004 Carrillo 0 vs.Downtown SC South Bay B046Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811031  Silverlakes Complex  09:55 AM  02 Boca Jrs LA B04 Premier 0 vs.FC Heat B2004 BLACK2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810025  Silverlakes Complex  09:55 AM  03 Rangers SC - B2003 Academy Red 2 vs.CDA FC Slammers - Cerritos B03 Vargas1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 869106  Silverlakes Complex  09:55 AM  04 SGV Surf B03 KL 1 vs.FC Man United - B2003 Red2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810249  Silverlakes Complex  09:55 AM  05 FC Golden State - G2004 White 1 vs.OC Surf Anaheim - G2004 Vasquez Black5Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810250  Silverlakes Complex  09:55 AM  06 Legends FC South G04 4 vs.Albion SC South - G2004 Academy0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810495  Silverlakes Complex  09:55 AM  07 CUSC GU-03 1 vs.CZ Elite Soccer G03 Cherif3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810496  Silverlakes Complex  09:55 AM  08 Legends FC East-Riverside G03 0 vs.CDA FC Slammers Cerritos G03 Grana0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809981  Silverlakes Complex  09:55 AM  09 FC Premier B2003 - Giangualano Black 0 vs.SMU B03 Blue Elite3Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809982  Silverlakes Complex  09:55 AM  10 UIFC LAguna FC 03 2 vs.Strikers FC- Irvine B2003 Barahona1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811018  Silverlakes Complex  11:35 AM  01 Rangers SC - B2004 Red 0 vs.Central California Aztecs - B046Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811019  Silverlakes Complex  11:35 AM  02 FRAM B04-Cascio 4 vs.Albion SC South - B2004 Academy - Adrabi0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809999  Silverlakes Complex  11:35 AM  03 CSC B-2003 Red 0 vs.LAGSD B03 Elite-Ritchie7Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810000  Silverlakes Complex  11:35 AM  04 FC Valencia - B2003 - SWAP 1 vs.Strikers FC North B03 Red BN0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811426  Silverlakes Complex  11:35 AM  05 SGV Surf G04 HF 0 vs.San Marcos Revolution - G2004 Green1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811427  Silverlakes Complex  11:35 AM  06 CDA FC Slammers- Orange G04 Huie
Forfeited Game
 0 vs.Pateadores IRV G20041FGirls 2004/15U Round 1 Bracket
 810501  Silverlakes Complex  11:35 AM  07 CDA FC Slammers - HB G03 Henry 1F vs.SD Surf Academy Girls Select 2003
Forfeited Game
0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810502  Silverlakes Complex  11:35 AM  08 South Slammers FC 03 JC 1F vs.LAGSD G03 DPL - Tarrant
Forfeited Game
0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809951  Silverlakes Complex  11:35 AM  09 Crescenta Valley Soccer Club B03 Red 1 vs.Total Futbol Academy0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809952  Silverlakes Complex  11:35 AM  10 LAGCV B03 Pre Academy 1 vs.Celtic Hoops B033Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811042  Silverlakes Complex  01:15 PM  01 Pateadores PYL B2004 Blue 0 vs.LA Breakers B04 Elite6Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811043  Silverlakes Complex  01:15 PM  02 CDA Slammers FC Whittier Troglia/Nanez 1 vs.Oxnard United Soccer Club1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810005  Silverlakes Complex  01:15 PM  03 Total Futbol Academy (VC) 0 vs.Antelope Valley Futbol Club - Predators0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810006  Silverlakes Complex  01:15 PM  04 Strikers FC-Irvine 2003 Collins 3 vs.LAGSB 2003 Elite1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810255  Silverlakes Complex  01:15 PM  05 Albion SC G04 Academy - Kooiman 0 vs.CDA FC Slammers- Orange G04 Esparza4Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810256  Silverlakes Complex  01:15 PM  06 LAGSB 2004 DPL 1 vs.NSC Kickers2Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810483  Silverlakes Complex  01:15 PM  07 TUSA Soccer Club - G2003 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G03 Alvarez3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810484  Silverlakes Complex  01:15 PM  08 SGV Surf G03 HF 1 vs.Pateadores HB G2003 Blue4Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809969  Silverlakes Complex  01:15 PM  09 Attack B03 Academy 0 vs.San Diego SC B2003 Academy Navy2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809970  Silverlakes Complex  01:15 PM  10 Beach FC SB B03 Morataya 1 vs.FC Valencia - B2003 - Navy1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811071  Silverlakes Complex  02:00 PM  24 Pateadores IER B2004 2 vs.Aztecs FC B04 Elite0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811036  Silverlakes Complex  02:55 PM  01 CDA FC Slammers - HB B04 Bustos 0 vs.Downtown SC B040Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811037  Silverlakes Complex  02:55 PM  02 LAGSD B04 Elite-Williams 1 vs.Chula Vista FC Gold - B20041Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809957  Silverlakes Complex  02:55 PM  03 Beach FC SB B03 N.Lopez 1F vs.San Diego Surf Academy Boys Select 2003
Forfeited Game
0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809958  Silverlakes Complex  02:55 PM  04 Anaheim FC B2003 4 vs.South Valley SC - B03 - Avila white1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810267  Silverlakes Complex  02:55 PM  05 Oxnard United Soccer Club 0 vs.OC Surf Anahei - G2004 Martinez White1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810268  Silverlakes Complex  02:55 PM  06 Murrieta Surf G04 PDA 2 vs.Central Coast United - G2004 Green0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810477  Silverlakes Complex  02:55 PM  07 SD Force FC Academy G2003- E. Ocampo 0 vs.Slammers FC G03 SM0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810478  Silverlakes Complex  02:55 PM  08 San Diego SC G2003 White 2 vs.Strikers FC North G03 Red DH1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810011  Silverlakes Complex  02:55 PM  09 Oceanside Breakers - B03 Blk SYL 1 vs.LA Breakers B03 Elite1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810012  Silverlakes Complex  02:55 PM  10 Strikers FC South Bay - B2003 Black 3 vs.SOLTILO FC B03 Araya2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810507  Silverlakes Complex  03:20 PM  13 DMCV Sharks G2003 EGSL - Arnesen 1 vs.BYSC G03 SYL0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810508  Silverlakes Complex  03:20 PM  14 Legends FC Girls North G03 FC 0 vs.Albion SC G03 Academy - Kooiman0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810513  Silverlakes Complex  03:30 PM  15 CSC G-2003 Academy 0 vs.South Slammers FC Elite G032Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810514  Silverlakes Complex  03:30 PM  16 Freedom Futbol Club - 01 - G2003-I 0 vs.CDA FC Slammers - South Bay G03 Bozart1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810017  Silverlakes Complex  03:40 PM  23 Nomads SC - B2003 0 vs.Pateadores PYL B2003 Blue1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810018  Silverlakes Complex  03:40 PM  24 Downtown SC MACARTHUR B03 1 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810519  Silverlakes Complex  03:50 PM  17 Rebels SC IE 03 - Hatton 0 vs.Olimpus FC - USA PREMIER4Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810520  Silverlakes Complex  03:50 PM  18 SMU G03 Blue Elite 1 vs.Slammers FC G03 JB1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810531  Silverlakes Complex  03:50 PM  19 Rebels Soccer Club - G03 Academy 0 vs.CDA FC Slammers- Orange G03 Young2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810532  Silverlakes Complex  03:50 PM  20 Murrieta Surf G03 PDA 1 vs.Crown City United G20031Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810525  Silverlakes Complex  03:50 PM  21 CDA FC Slammer - Whittier G03 Elite Flores 1 vs.LAGSB 2003 Elite3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810526  Silverlakes Complex  03:50 PM  22 Celtic 1888 5 vs.Poway Vaqueros SC- G2003 Schultz1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809993  Silverlakes Complex  04:20 PM  11 SD United B2003 Black 2 vs.Celtic Academy 1888 B032Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809994  Silverlakes Complex  04:20 PM  12 Safc - CHIVAS B2003 3 vs.DMS 11 Academy - B20031Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811012  Silverlakes Complex  04:35 PM  01 Legends FC Boys East Riverside B04 0 vs.Central Coast Condors - B047Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811013  Silverlakes Complex  04:35 PM  02 SMU B04 Blue Elite 4 vs.LA Bulls B04 Black0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809963  Silverlakes Complex  04:35 PM  03 FC Deportivo Pro Alliance FC 0 vs.Valley United - Delgado11Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809964  Silverlakes Complex  04:35 PM  04 BYSC B03 SYL 2 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora4Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810243  Silverlakes Complex  04:35 PM  05 United Los Angeles - G2004 White 1 vs.Coachella Valley Desert Storm1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810244  Silverlakes Complex  04:35 PM  06 Hotspurs USA - G2004 Premier 2 vs.Laguna United FC-G2004-Blue2Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810489  Silverlakes Complex  04:35 PM  07 Crescenta Valley SC G03 Blue 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Fipps Maroon2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810490  Silverlakes Complex  04:35 PM  08 So Cal Blues - 2003 Helm 1 vs.San Clemente Surf G030Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809987  Silverlakes Complex  04:35 PM  09 Arsenal FC South B03 Academy II 2 vs.Downtown SC B031Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809988  Silverlakes Complex  04:35 PM  10 Chula Vista FC - B2003 3 vs.FFSC - B03 AW2Boys 2003/16U Round 1 Bracket

  Sunday, April 07, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 811028  Silverlakes Complex  08:00 AM  11 Downtown SC South Bay B04 5 vs.FC Heat B2004 BLACK0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811029  Silverlakes Complex  08:00 AM  12 OC Surf Anaheim - B2004 Carrillo 0 vs.Boca Jrs LA B04 Premier2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809979  Silverlakes Complex  08:00 AM  13 SMU B03 Blue Elite 3 vs.Strikers FC- Irvine B2003 Barahona0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809980  Silverlakes Complex  08:00 AM  14 FC Premier B2003 - Giangualano Black 1 vs.UIFC LAguna FC 034Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809991  Silverlakes Complex  08:00 AM  15 Celtic Academy 1888 B03 4 vs.DMS 11 Academy - B20030Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809992  Silverlakes Complex  08:00 AM  16 SD United B2003 Black 0 vs.Safc - CHIVAS B20031Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810511  Silverlakes Complex  08:15 AM  01 South Slammers FC Elite G03 2 vs.CDA FC Slammers - South Bay G03 Bozart0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810512  Silverlakes Complex  08:15 AM  02 CSC G-2003 Academy 2 vs.Freedom Futbol Club - 01 - G2003-I4Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810493  Silverlakes Complex  08:15 AM  03 CZ Elite Soccer G03 Cherif 4 vs.CDA FC Slammers Cerritos G03 Grana2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810494  Silverlakes Complex  08:15 AM  04 CUSC GU-03 0 vs.Legends FC East-Riverside G034Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810241  Silverlakes Complex  08:15 AM  05 Coachella Valley Desert Storm 1 vs.Laguna United FC-G2004-Blue1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810242  Silverlakes Complex  08:15 AM  06 United Los Angeles - G2004 White 3 vs.Hotspurs USA - G2004 Premier1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811424  Silverlakes Complex  08:15 AM  07 San Marcos Revolution - G2004 Green 2 vs.Pateadores IRV G20040Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811425  Silverlakes Complex  08:15 AM  08 SGV Surf G04 HF 1F vs.CDA FC Slammers- Orange G04 Huie
Forfeited Game
0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811048  Silverlakes Complex  08:15 AM  09 Hawks B2004 Academy 1 vs.Rebels Soccer Club - B04 Elite3Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811049  Silverlakes Complex  08:15 AM  10 Fullerton Rangers B04 SYL 4 vs.Laguna United FC-B2004-Blue2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811010  Silverlakes Complex  09:40 AM  11 Central Coast Condors - B04 6 vs.LA Bulls B04 Black1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811011  Silverlakes Complex  09:40 AM  12 Legends FC Boys East Riverside B04 0 vs.SMU B04 Blue Elite4Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809973  Silverlakes Complex  09:40 AM  13 Colton America SC Academy - B2003 1 vs.LA Galaxy OC - B2003 Premier0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809974  Silverlakes Complex  09:40 AM  14 Arsenal FC B03 FC
Forfeited Game
 0 vs.Hemet Juventus FC - 01 - B2003 Academy1FBoys 2003/16U Round 1 Bracket
 810015  Silverlakes Complex  09:40 AM  15 Pateadores PYL B2003 Blue 0 vs.San Diego SC B2003 ELITE Orange1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810016  Silverlakes Complex  09:40 AM  16 Nomads SC - B2003 0 vs.Downtown SC MACARTHUR B036Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810517  Silverlakes Complex  09:55 AM  01 Olimpus FC - USA PREMIER 2 vs.Slammers FC G03 JB2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810518  Silverlakes Complex  09:55 AM  02 Rebels SC IE 03 - Hatton 1 vs.SMU G03 Blue Elite3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810487  Silverlakes Complex  09:55 AM  03 CDA FC Slammers - HB G03 Fipps Maroon 2 vs.San Clemente Surf G030Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810488  Silverlakes Complex  09:55 AM  04 Crescenta Valley SC G03 Blue 0 vs.So Cal Blues - 2003 Helm1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810229  Silverlakes Complex  09:55 AM  05 CDA FC Slammers - Whittier G04 Alvarez 3 vs.FRAM G04-Ferren0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810230  Silverlakes Complex  09:55 AM  06 Slammers FC G04R SP
Forfeited Game
 0 vs.BYSC G04 SYL1FGirls 2004/15U Round 1 Bracket
 810259  Silverlakes Complex  09:55 AM  07 CDA FC Slammers - Whittier G04 Flores 0 vs.FFSC - G04 RC1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810260  Silverlakes Complex  09:55 AM  08 LA Galaxy OC - G2004 Premier 2 vs.South Slammers FC Elite G042Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811076  Silverlakes Complex  09:55 AM  09 Sporting SD - B2004 - Luis Beltran 1 vs.FC Valencia - B2004 - SWAP2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811070  Silverlakes Complex  09:55 AM  10 LAGSB 2004 Gold 3 vs.UIFC Panthers3Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811016  Silverlakes Complex  11:20 AM  11 Central California Aztecs - B04 6 vs.Albion SC South - B2004 Academy - Adrabi0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811017  Silverlakes Complex  11:20 AM  12 Rangers SC - B2004 Red 0 vs.FRAM B04-Cascio10Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809961  Silverlakes Complex  11:20 AM  13 Valley United - Delgado 5 vs.Sporting SD - B2003 - Dylan Mora0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809962  Silverlakes Complex  11:20 AM  14 FC Deportivo Pro Alliance FC 1 vs.BYSC B03 SYL9Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809967  Silverlakes Complex  11:20 AM  15 San Diego SC B2003 Academy Navy 5 vs.FC Valencia - B2003 - Navy0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809968  Silverlakes Complex  11:20 AM  16 Attack B03 Academy 0 vs.Beach FC SB B03 Morataya1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810529  Silverlakes Complex  11:35 AM  01 CDA FC Slammers- Orange G03 Young 2 vs.Crown City United G20032Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810530  Silverlakes Complex  11:35 AM  02 Rebels Soccer Club - G03 Academy 0 vs.Murrieta Surf G03 PDA2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810475  Silverlakes Complex  11:35 AM  03 Slammers FC G03 SM 2 vs.Strikers FC North G03 Red DH0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810476  Silverlakes Complex  11:35 AM  04 SD Force FC Academy G2003- E. Ocampo 0 vs.San Diego SC G2003 White0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810225  Silverlakes Complex  11:35 AM  05 SD Real Madrid Black G2004 (Gonzalez) 1 vs.SoCal Academy G2004 Villanueva0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810226  Silverlakes Complex  11:35 AM  06 Rebels Soccer Club - G04 Academy 1 vs.PYSL Blast SC - Evenson G20040Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810265  Silverlakes Complex  11:35 AM  07 OC Surf Anahei - G2004 Martinez White 1 vs.Central Coast United - G2004 Green0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810266  Silverlakes Complex  11:35 AM  08 Oxnard United Soccer Club 2 vs.Murrieta Surf G04 PDA2Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811060  Silverlakes Complex  11:35 AM  09 Crescenta Valley SC B04 Blue 0 vs.LA Galaxy-Bakersfield - B042Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811061  Silverlakes Complex  11:35 AM  10 Pateadores LA B2004 2 vs.Celtic Hoops0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810003  Silverlakes Complex  01:00 PM  11 Antelope Valley Futbol Club - Predators 1 vs.LAGSB 2003 Elite0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810004  Silverlakes Complex  01:00 PM  12 Total Futbol Academy (VC) 3 vs.Strikers FC-Irvine 2003 Collins2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809955  Silverlakes Complex  01:00 PM  13 San Diego Surf Academy Boys Select 2003
Forfeited Game
 0 vs.South Valley SC - B03 - Avila white1FBoys 2003/16U Round 1 Bracket
 809956  Silverlakes Complex  01:00 PM  14 Beach FC SB B03 N.Lopez 4 vs.Anaheim FC B20030Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809997  Silverlakes Complex  01:00 PM  15 LAGSD B03 Elite-Ritchie 3 vs.Strikers FC North B03 Red BN0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809998  Silverlakes Complex  01:00 PM  16 CSC B-2003 Red 0 vs.FC Valencia - B2003 - SWAP1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810505  Silverlakes Complex  01:15 PM  01 BYSC G03 SYL 3 vs.Albion SC G03 Academy - Kooiman3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810506  Silverlakes Complex  01:15 PM  02 DMCV Sharks G2003 EGSL - Arnesen 0 vs.Legends FC Girls North G03 FC3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810481  Silverlakes Complex  01:15 PM  03 CDA FC Slammers - Whittier G03 Alvarez 6 vs.Pateadores HB G2003 Blue0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810482  Silverlakes Complex  01:15 PM  04 TUSA Soccer Club - G2003 0 vs.SGV Surf G03 HF4Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810237  Silverlakes Complex  01:15 PM  05 FC Premier G2004 - Maisterra 0 vs.SD Force FC Academy G2004- A. Ocampo4Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810238  Silverlakes Complex  01:15 PM  06 2004 LA Premier FC Downtown
Forfeited Game
 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Nanez1FGirls 2004/15U Round 1 Bracket
 810247  Silverlakes Complex  01:15 PM  07 OC Surf Anaheim - G2004 Vasquez Black 2 vs.Albion SC South - G2004 Academy0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810248  Silverlakes Complex  01:15 PM  08 FC Golden State - G2004 White 0 vs.Legends FC South G042Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811054  Silverlakes Complex  01:15 PM  09 Strikers FC South Bay - B2004 Black 0 vs.Fontana Futbol Club - 01 - B20040Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811055  Silverlakes Complex  01:15 PM  10 Strikers FC North B04 Red SM 6 vs.LAGCV B04 Pre Academy0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 869105  Silverlakes Complex  02:40 PM  11 CDA FC Slammers - Cerritos B03 Vargas 3 vs.FC Man United - B2003 Red3Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810023  Silverlakes Complex  02:40 PM  12 Rangers SC - B2003 Academy Red 1 vs.SGV Surf B03 KL2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809949  Silverlakes Complex  02:40 PM  13 Total Futbol Academy 7 vs.Celtic Hoops B030Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809950  Silverlakes Complex  02:40 PM  14 Crescenta Valley Soccer Club B03 Red 2 vs.LAGCV B03 Pre Academy0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809985  Silverlakes Complex  02:40 PM  15 Downtown SC B03 2 vs.FFSC - B03 AW0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809986  Silverlakes Complex  02:40 PM  16 Arsenal FC South B03 Academy II 2 vs.Chula Vista FC - B20031Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810523  Silverlakes Complex  02:55 PM  01 LAGSB 2003 Elite 5 vs.Poway Vaqueros SC- G2003 Schultz0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810524  Silverlakes Complex  02:55 PM  02 CDA FC Slammer - Whittier G03 Elite Flores 1 vs.Celtic 18880Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810499  Silverlakes Complex  02:55 PM  03 SD Surf Academy Girls Select 2003
Forfeited Game
 0F vs.LAGSD G03 DPL - Tarrant
Forfeited Game
0FGirls 2003/16U Round 1 Bracket
 810500  Silverlakes Complex  02:55 PM  04 CDA FC Slammers - HB G03 Henry 0 vs.South Slammers FC 03 JC0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810253  Silverlakes Complex  02:55 PM  05 CDA FC Slammers- Orange G04 Esparza 0 vs.NSC Kickers1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810254  Silverlakes Complex  02:55 PM  06 Albion SC G04 Academy - Kooiman 0 vs.LAGSB 2004 DPL3Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 869109  Silverlakes Complex  02:55 PM  07 AC Brea - B03 Red 0 vs.FRAM B03-Britton0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 869110  Silverlakes Complex  02:55 PM  08 Angeleno B03 2 vs.Hawks B2003 Academy3Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810009  Silverlakes Complex  02:55 PM  09 LA Breakers B03 Elite 1 vs.SOLTILO FC B03 Araya2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810010  Silverlakes Complex  02:55 PM  10 Oceanside Breakers - B03 Blk SYL 1 vs.Strikers FC South Bay - B2003 Black2Boys 2003/16U Round 1 Bracket

  Saturday, April 13, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 869104  Silverlakes Complex  08:00 AM  19 SGV Surf B03 KL 1 vs.CDA FC Slammers - Cerritos B03 Vargas2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811022  Silverlakes Complex  09:00 AM  05 Strikers FC North B04 Gray BN 5 vs.Newcastle United FC - B20040Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811023  Silverlakes Complex  09:00 AM  06 San Diego Football Academy- 01- B2004 Stripe 0 vs.Pateadores LA SCV B20047Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811014  Silverlakes Complex  09:00 AM  07 FRAM B04-Cascio 0 vs.Central California Aztecs - B047Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811015  Silverlakes Complex  09:00 AM  08 Albion SC South - B2004 Academy - Adrabi 4 vs.Rangers SC - B2004 Red1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811046  Silverlakes Complex  09:00 AM  09 Rebels Soccer Club - B04 Elite 6 vs.Laguna United FC-B2004-Blue1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811047  Silverlakes Complex  09:00 AM  10 Hawks B2004 Academy 0 vs.Fullerton Rangers B04 SYL4Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810257  Silverlakes Complex  09:00 AM  14 South Slammers FC Elite G04 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Flores2Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810258  Silverlakes Complex  09:00 AM  15 FFSC - G04 RC 4 vs.LA Galaxy OC - G2004 Premier2Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811422  Silverlakes Complex  09:00 AM  17 CDA FC Slammers- Orange G04 Huie
Forfeited Game
 0 vs.San Marcos Revolution - G2004 Green1FGirls 2004/15U Round 1 Bracket
 811423  Silverlakes Complex  09:00 AM  18 Pateadores IRV G2004 6 vs.SGV Surf G04 HF0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811026  Silverlakes Complex  10:40 AM  05 Boca Jrs LA B04 Premier 0 vs.Downtown SC South Bay B040Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811027  Silverlakes Complex  10:40 AM  06 FC Heat B2004 BLACK 1 vs.OC Surf Anaheim - B2004 Carrillo1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811040  Silverlakes Complex  10:40 AM  07 LA Breakers B04 Elite 7 vs.Oxnard United Soccer Club0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811041  Silverlakes Complex  10:40 AM  08 Pateadores PYL B2004 Blue 0 vs.CDA Slammers FC Whittier Troglia/Nanez3Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811066  Silverlakes Complex  10:40 AM  09 FC Valencia - B2004 - SWAP 3 vs.UIFC Panthers0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811069  Silverlakes Complex  10:40 AM  10 Aztecs FC B04 Elite 0 vs.Sporting SD - B2004 - Luis Beltran5Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810235  Silverlakes Complex  10:40 AM  14 SD Force FC Academy G2004- A. Ocampo 7 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Nanez0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810236  Silverlakes Complex  10:40 AM  15 FC Premier G2004 - Maisterra 1F vs.2004 LA Premier FC Downtown
Forfeited Game
0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810245  Silverlakes Complex  10:40 AM  17 Legends FC South G04 1 vs.OC Surf Anaheim - G2004 Vasquez Black0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810246  Silverlakes Complex  10:40 AM  18 Albion SC South - G2004 Academy 3 vs.FC Golden State - G2004 White0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811074  Silverlakes Complex  12:00 PM  11 LAGSB 2004 Gold 0 vs.Pateadores IER B20041Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811008  Silverlakes Complex  12:20 PM  05 SMU B04 Blue Elite 0 vs.Central Coast Condors - B049Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811009  Silverlakes Complex  12:20 PM  06 LA Bulls B04 Black 2 vs.Legends FC Boys East Riverside B042Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811052  Silverlakes Complex  12:20 PM  07 Fontana Futbol Club - 01 - B2004 1 vs.LAGCV B04 Pre Academy2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811053  Silverlakes Complex  12:20 PM  08 Strikers FC South Bay - B2004 Black 2 vs.Strikers FC North B04 Red SM3Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810223  Silverlakes Complex  12:20 PM  09 SoCal Academy G2004 Villanueva 1 vs.PYSL Blast SC - Evenson G20040Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810224  Silverlakes Complex  12:20 PM  10 SD Real Madrid Black G2004 (Gonzalez) 9 vs.Rebels Soccer Club - G04 Academy0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810239  Silverlakes Complex  12:20 PM  14 Hotspurs USA - G2004 Premier 0 vs.Coachella Valley Desert Storm0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810240  Silverlakes Complex  12:20 PM  15 Laguna United FC-G2004-Blue 2 vs.United Los Angeles - G2004 White8Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810251  Silverlakes Complex  12:20 PM  17 LAGSB 2004 DPL 3 vs.CDA FC Slammers- Orange G04 Esparza1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810252  Silverlakes Complex  12:20 PM  18 NSC Kickers 2 vs.Albion SC G04 Academy - Kooiman1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 811058  Silverlakes Complex  02:00 PM  05 LA Galaxy-Bakersfield - B04 3 vs.Celtic Hoops3Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811059  Silverlakes Complex  02:00 PM  06 Crescenta Valley SC B04 Blue 0 vs.Pateadores LA B20042Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811034  Silverlakes Complex  02:00 PM  07 Downtown SC B04 2 vs.Chula Vista FC Gold - B20042Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811035  Silverlakes Complex  02:00 PM  08 CDA FC Slammers - HB B04 Bustos 2 vs.LAGSD B04 Elite-Williams1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810227  Silverlakes Complex  02:00 PM  09 BYSC G04 SYL 4 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Alvarez3Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810228  Silverlakes Complex  02:00 PM  10 FRAM G04-Ferren 1F vs.Slammers FC G04R SP
Forfeited Game
0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810263  Silverlakes Complex  02:00 PM  14 Murrieta Surf G04 PDA 0 vs.OC Surf Anahei - G2004 Martinez White1Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810264  Silverlakes Complex  02:00 PM  15 Central Coast United - G2004 Green 0 vs.Oxnard United Soccer Club2Girls 2004/15U Round 1 Bracket

  Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 809977  Silverlakes Complex  08:00 AM  14 UIFC LAguna FC 03 1 vs.SMU B03 Blue Elite2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809978  Silverlakes Complex  08:00 AM  15 Strikers FC- Irvine B2003 Barahona 5 vs.FC Premier B2003 - Giangualano Black1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810491  Silverlakes Complex  08:00 AM  17 Legends FC East-Riverside G03 0 vs.CZ Elite Soccer G03 Cherif0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810492  Silverlakes Complex  08:00 AM  18 CDA FC Slammers Cerritos G03 Grana 8 vs.CUSC GU-031Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810602  Silverlakes Complex  08:00 AM  19 GPS SD G2001 1 vs.FC Premier G2001 - Coerver Elite5Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810603  Silverlakes Complex  08:00 AM  20 Strikers FC South Bay - G2001 Black 2 vs.Strikers FC NOrth G01 Black RA1Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 811381  Silverlakes Complex  08:00 AM  21 Legends FC Boys East Riverside B01 4 vs.FC Golden State - 2001 West0Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811044  Silverlakes Complex  08:15 AM  05 Fullerton Rangers B04 SYL 3 vs.Rebels Soccer Club - B04 Elite1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811045  Silverlakes Complex  08:15 AM  06 Laguna United FC-B2004-Blue 3 vs.Hawks B2004 Academy0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811032  Silverlakes Complex  08:15 AM  07 LAGSD B04 Elite-Williams 3 vs.Downtown SC B045Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811033  Silverlakes Complex  08:15 AM  08 Chula Vista FC Gold - B2004 3 vs.CDA FC Slammers - HB B04 Bustos0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 809971  Silverlakes Complex  08:15 AM  09 Hemet Juventus FC - 01 - B2003 Academy 1 vs.Colton America SC Academy - B20033Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809972  Silverlakes Complex  08:15 AM  10 LA Galaxy OC - B2003 Premier 1F vs.Arsenal FC B03 FC
Forfeited Game
0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810007  Silverlakes Complex  08:15 AM  11 Strikers FC South Bay - B2003 Black 2 vs.LA Breakers B03 Elite2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810008  Silverlakes Complex  08:15 AM  13 SOLTILO FC B03 Araya 2 vs.Oceanside Breakers - B03 Blk SYL1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809989  Silverlakes Complex  09:40 AM  14 Safc - CHIVAS B2003 1 vs.Celtic Academy 1888 B031Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809990  Silverlakes Complex  09:40 AM  15 DMS 11 Academy - B2003 1 vs.SD United B2003 Black1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810473  Silverlakes Complex  09:40 AM  17 San Diego SC G2003 White 0 vs.Slammers FC G03 SM1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810474  Silverlakes Complex  09:40 AM  18 Strikers FC North G03 Red DH 1 vs.SD Force FC Academy G2003- E. Ocampo4Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810590  Silverlakes Complex  09:50 AM  19 NHB BLACK 0 vs.AYSO United CI G011Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810596  Silverlakes Complex  09:50 AM  21 DMCV Sharks G2001 EGSL - Arnesen 0 vs.CDA FC Slammers - Cerritos G01 Martinez0Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 811038  Silverlakes Complex  09:55 AM  05 CDA Slammers FC Whittier Troglia/Nanez 1 vs.LA Breakers B04 Elite1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811039  Silverlakes Complex  09:55 AM  06 Oxnard United Soccer Club 5 vs.Pateadores PYL B2004 Blue2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810221  Silverlakes Complex  09:55 AM  07 Rebels Soccer Club - G04 Academy 0 vs.SoCal Academy G2004 Villanueva2Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 810222  Silverlakes Complex  09:55 AM  08 PYSL Blast SC - Evenson G2004 1 vs.SD Real Madrid Black G2004 (Gonzalez)0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 809947  Silverlakes Complex  09:55 AM  09 LAGCV B03 Pre Academy 1 vs.Total Futbol Academy4Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809948  Silverlakes Complex  09:55 AM  10 Celtic Hoops B03 3 vs.Crescenta Valley Soccer Club B03 Red1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810001  Silverlakes Complex  09:55 AM  11 Strikers FC-Irvine 2003 Collins 1 vs.Antelope Valley Futbol Club - Predators1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810002  Silverlakes Complex  09:55 AM  13 LAGSB 2003 Elite 1 vs.Total Futbol Academy (VC)3Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809995  Silverlakes Complex  11:20 AM  14 FC Valencia - B2003 - SWAP 3 vs.LAGSD B03 Elite-Ritchie2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809996  Silverlakes Complex  11:20 AM  15 Strikers FC North B03 Red BN 2 vs.CSC B-2003 Red2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811056  Silverlakes Complex  11:35 AM  05 Pateadores LA B2004 3 vs.LA Galaxy-Bakersfield - B040Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811057  Silverlakes Complex  11:35 AM  06 Celtic Hoops 2 vs.Crescenta Valley SC B04 Blue0Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810233  Silverlakes Complex  11:35 AM  07 2004 LA Premier FC Downtown
Forfeited Game
 0 vs.SD Force FC Academy G2004- A. Ocampo1FGirls 2004/15U Round 1 Bracket
 810234  Silverlakes Complex  11:35 AM  08 CDA FC Slammers - Whittier G04 Nanez 1 vs.FC Premier G2004 - Maisterra0Girls 2004/15U Round 1 Bracket
 809953  Silverlakes Complex  11:35 AM  09 Anaheim FC B2003 1F vs.San Diego Surf Academy Boys Select 2003
Forfeited Game
0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809954  Silverlakes Complex  11:35 AM  10 South Valley SC - B03 - Avila white 1 vs.Beach FC SB B03 N.Lopez3Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809965  Silverlakes Complex  11:35 AM  11 Beach FC SB B03 Morataya 0 vs.San Diego SC B2003 Academy Navy1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809966  Silverlakes Complex  11:35 AM  13 FC Valencia - B2003 - Navy 3 vs.Attack B03 Academy2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810626  Silverlakes Complex  11:40 AM  19 FC Golden State - G2001 South 1 vs.San Marcos Revolution G2001 Elite0Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810627  Silverlakes Complex  11:40 AM  20 United Santa Clarita G01 Blue 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G01 Gomez2Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810597  Silverlakes Complex  11:40 AM  21 Legends FC West G01 1 vs.Murrieta Surf G01 PDA2Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 811051  Silverlakes Complex  01:00 PM  02 LAGCV B04 Pre Academy 3 vs.Strikers FC South Bay - B2004 Black2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810013  Silverlakes Complex  01:00 PM  14 Downtown SC MACARTHUR B03 2 vs.Pateadores PYL B2003 Blue1Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810014  Silverlakes Complex  01:00 PM  15 San Diego SC B2003 ELITE Orange 1 vs.Nomads SC - B20032Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810503  Silverlakes Complex  01:00 PM  17 Legends FC Girls North G03 FC 2 vs.BYSC G03 SYL1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810504  Silverlakes Complex  01:00 PM  18 Albion SC G03 Academy - Kooiman 0 vs.DMCV Sharks G2003 EGSL - Arnesen2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 811068  Silverlakes Complex  01:15 PM  05 FC Valencia - B2004 - SWAP 0 vs.Pateadores IER B20041Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811063  Silverlakes Complex  01:15 PM  06 Sporting SD - B2004 - Luis Beltran 3 vs.LAGSB 2004 Gold1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810527  Silverlakes Complex  01:15 PM  07 Murrieta Surf G03 PDA 0 vs.CDA FC Slammers- Orange G03 Young1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810528  Silverlakes Complex  01:15 PM  08 Crown City United G2003 2 vs.Rebels Soccer Club - G03 Academy0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809959  Silverlakes Complex  01:15 PM  09 BYSC B03 SYL 1 vs.Valley United - Delgado5Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809960  Silverlakes Complex  01:15 PM  10 Sporting SD - B2003 - Dylan Mora 1 vs.FC Deportivo Pro Alliance FC0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 869107  Silverlakes Complex  01:15 PM  11 Hawks B2003 Academy 1F vs.AC Brea - B03 Red
Forfeited Game
0Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 869108  Silverlakes Complex  01:15 PM  13 FRAM B03-Britton 6 vs.Angeleno B030Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 811050  Silverlakes Complex  01:30 PM  04 Strikers FC North B04 Red SM 1 vs.Fontana Futbol Club - 01 - B20041Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810608  Silverlakes Complex  01:30 PM  19 Beach FC SB G01 Tuttle
Forfeited Game
 0 vs.LAGCV G01 Pre Academy1FGirls 2001/18U Round 1 Bracket
 810609  Silverlakes Complex  01:30 PM  20 SD United G2001 Black 2 vs.Legends FC East-Riverside G01 Gold1Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 811363  Silverlakes Complex  01:30 PM  21 LA Breakers B01 Blue 4 vs.Rangers SC - B2001 Red0Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811075  Silverlakes Complex  01:50 PM  22 UIFC Panthers 3 vs.Aztecs FC B04 Elite2Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810509  Silverlakes Complex  02:00 PM  01 Freedom Futbol Club - 01 - G2003-I 2 vs.South Slammers FC Elite G033Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810510  Silverlakes Complex  02:40 PM  02 CDA FC Slammers - South Bay G03 Bozart 3 vs.CSC G-2003 Academy2Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810479  Silverlakes Complex  02:40 PM  14 SGV Surf G03 HF 1 vs.CDA FC Slammers - Whittier G03 Alvarez4Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810480  Silverlakes Complex  02:40 PM  15 Pateadores HB G2003 Blue 3 vs.TUSA Soccer Club - G20031Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810485  Silverlakes Complex  02:40 PM  17 So Cal Blues - 2003 Helm 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Fipps Maroon3Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810486  Silverlakes Complex  02:40 PM  18 San Clemente Surf G03 1 vs.Crescenta Valley SC G03 Blue0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 811020  Silverlakes Complex  02:55 PM  05 Pateadores LA SCV B2004 2 vs.Strikers FC North B04 Gray BN4Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 811021  Silverlakes Complex  02:55 PM  06 Newcastle United FC - B2004 6 vs.San Diego Football Academy- 01- B2004 Stripe1Boys 2004/15U Round 1 Bracket
 810521  Silverlakes Complex  02:55 PM  07 Celtic 1888 3 vs.LAGSB 2003 Elite1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810522  Silverlakes Complex  02:55 PM  08 Poway Vaqueros SC- G2003 Schultz 1 vs.CDA FC Slammer - Whittier G03 Elite Flores1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 809983  Silverlakes Complex  02:55 PM  09 Chula Vista FC - B2003 3 vs.Downtown SC B033Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 809984  Silverlakes Complex  02:55 PM  10 FFSC - B03 AW
Forfeited Game
 0 vs.Arsenal FC South B03 Academy II1FBoys 2003/16U Round 1 Bracket
 810621  Silverlakes Complex  02:55 PM  11 Rebels Soccer Club - G01 Academy 4 vs.Pateadores LKWD G2001/022Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810033  Silverlakes Complex  02:55 PM  13 FC Man United - B2003 Red 4 vs.Rangers SC - B2003 Academy Red2Boys 2003/16U Round 1 Bracket
 810534  Silverlakes Complex  03:00 PM  16 Eagles Soccer - G2002 7 vs.Freedom Futbol Club - G02 Blue1Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810515  Silverlakes Complex  03:05 PM  03 SMU G03 Blue Elite 4 vs.Olimpus FC - USA PREMIER1Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810516  Silverlakes Complex  03:10 PM  04 Slammers FC G03 JB 2 vs.Rebels SC IE 03 - Hatton0Girls 2003/16U Round 1 Bracket
 810533  Silverlakes Complex  03:15 PM  12 South Slammers FC Elite G02 0 vs.Strikers FC-SC - G20021Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810614  Silverlakes Complex  03:20 PM  19 CDA FC Slammers - G01 Nichols 1 vs.2001 LA Premier FC Downtown2Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810615  Silverlakes Complex  03:20 PM  20 SD Force FC Academy G2001- J. Ocampo 2 vs.LAGSB 2001 Elite0Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810620  Silverlakes Complex  03:20 PM  21 Nado - G2001 1 vs.CUSC 01 Blue1Girls 2001/18U Round 1 Bracket
 810557  Silverlakes Complex  03:30 PM  22 South Valley SC - G02 - Carter 1 vs.Legends FC West G021Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 878814  Silverlakes Complex  03:40 PM  01 Legends FC G02 FC 0 vs.CDA FC Slammers-Orange G02 Jimenez0Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810558  Silverlakes Complex  03:40 PM  23 LAGCV G02 Pre Academy 3 vs.Mamba FC1Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 878815  Silverlakes Complex  03:40 PM  24 Albion SC G2002 Academy 1 vs.Legends IE G02 FICKE1Girls 2002/17U Round 1 Bracket

  Saturday, April 27, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588392  Silverlakes Complex  08:00 AM  01 LAGSB 2004 DPL 0 vs.CDA FC Slammers - Cerritos G04 Segovia2Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588393  Silverlakes Complex  08:00 AM  02 Legends SGV G04 1 vs.FFSC - G04 RC4Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588812  Silverlakes Complex  08:00 AM  03 OC Surf Anaheim - G2004 Vasquez Black 1 vs.Rebels Soccer Club - G04 Elite2Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588813  Silverlakes Complex  08:00 AM  04 SMU G2004 Blue Elite 0 vs.San Marcos Revolution - G2004 Green0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588755  Silverlakes Complex  08:00 AM  05 LAGSB 2003 Elite 0 vs.Legends FC G03 Academy II/DPL1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588756  Silverlakes Complex  08:00 AM  06 Beach FC SB G03 Lohn Gold 2 vs.SMU G03 Blue Elite3Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588510  Silverlakes Complex  08:00 AM  17 Strikers FC South Bay - G2001 Black 0 vs.Real So Cal-SCV - G 2001 W3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588511  Silverlakes Complex  08:00 AM  18 Arsenal FC South G01 ECNL II 4 vs.FC Premier G2001 - Coerver Elite0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588894  Silverlakes Complex  08:00 AM  19 SD United G2001 Black 0 vs.Legends FC G01 FC3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588895  Silverlakes Complex  08:00 AM  20 CDA FC Slammers - SB G01 Cantu 0 vs.DMCV Sharks G2001 EGSL - Arnesen1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588616  Silverlakes Complex  08:00 AM  21 Downtown SC MACARTHUR B03 3 vs.Rebels Soccer Club East- B03 Elite4Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588617  Silverlakes Complex  08:00 AM  22 Laguna United FC-B2003-Blue 1 vs.Valley United - Delgado0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588767  Silverlakes Complex  08:00 AM  23 LAGSD B03 Elite-Ritchie 1 vs.Fullerton Rangers B03 SYL1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588768  Silverlakes Complex  08:00 AM  24 Total Futbol Academy (SD) B03 1 vs.Arsenal FC South B03 Academy II1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588107  Silverlakes Complex  08:15 AM  07 CDA FC Slammers - South Bay G03 Bozart 0 vs.Hawks G2003 Academy2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588108  Silverlakes Complex  08:15 AM  08 Total Futbol Academy (SD) G03 1 vs.Slammers FC G03 SM2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588498  Silverlakes Complex  08:15 AM  09 South Valley SC - G02 - Carter 1 vs.Beach FC SB G02 Chirgwin2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588499  Silverlakes Complex  08:15 AM  10 Beach FC G02 DPL 1 vs.UNITED HDC - VV - G02 - LOZADA2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588318  Silverlakes Complex  08:15 AM  11 Real So Cal - B01 ADT 0 vs.La Esperanza SB4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588319  Silverlakes Complex  08:15 AM  12 HG Eagles 2 vs.LA Breakers B01 Blue2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588035  Silverlakes Complex  08:15 AM  13 Arsenal Corona B01 FC 0 vs.Fullerton Rangers B01 SYL2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588036  Silverlakes Complex  08:15 AM  14 CPL- Riverside City FC B01 Academy 2 vs.SD United B2001 Black0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588177  Silverlakes Complex  08:15 AM  15 Antelope Valley Futbol Club - B2002 0 vs.CPL- Riverside City FC B02 Academy2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588178  Silverlakes Complex  08:15 AM  16 Laguna United FC-B2002-Blue 1 vs.FC Deportivo Independiente2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588089  Silverlakes Complex  09:40 AM  01 CDA FC Slammers - Whittier G04 Nanez 0 vs.Legends FC East-Riverside G044Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588090  Silverlakes Complex  09:40 AM  02 SD Force FC Academy G2004- A. Ocampo 3 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Alvarez0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589223  Silverlakes Complex  09:40 AM  03 SoCal Academy G2004 Villanueva 2 vs.CDA FC Slammers - HB G04 Elite1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589224  Silverlakes Complex  09:40 AM  04 LAGSD G04 Academy II-Bedford 0 vs.NSC Kickers0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588568  Silverlakes Complex  09:40 AM  05 Pateadores HB G2003 Blue 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Elite3Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588569  Silverlakes Complex  09:40 AM  06 San Diego Strikers G03 Premier 1 vs.Legends FC Girls North G03 FC0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588866  Silverlakes Complex  09:40 AM  21 FC Man United - B2003 Red 3 vs.San Diego Surf Academy Boys Select 2003 - 21Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588867  Silverlakes Complex  09:40 AM  22 CDA FC Slammers - HB B03 Reserves 3 vs.Beach FC SB B03 N.Lopez2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589160  Silverlakes Complex  09:40 AM  23 LAGCV B04 Pre Academy 1 vs.DMS 11 Academy - B20041Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589161  Silverlakes Complex  09:40 AM  24 Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL 0 vs.LA Breakers B04 Elite3Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589098  Silverlakes Complex  09:50 AM  17 LA Galaxy OC - B2002 Premier 1 vs.LAGSB 2002 Elite1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 589099  Silverlakes Complex  09:50 AM  18 AC Brea - B02 Red 2 vs.Valley United - Levi1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588312  Silverlakes Complex  09:50 AM  19 CDA FC Slammers - G01 Nichols 3 vs.SMU G01 Blue Elite0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588313  Silverlakes Complex  09:50 AM  20 Legends FC East-Riverside G01 FC 2 vs.SD Force FC Academy G2001- J. Ocampo1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588580  Silverlakes Complex  09:55 AM  07 LAGSB 2002 Elite 1 vs.Real So Cal- SCV G 2002 W3Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588581  Silverlakes Complex  09:55 AM  08 BYSC G02 SYL 7 vs.Hawks G2002 Academy0Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588646  Silverlakes Complex  10:05 AM  09 Oxnard United Soccer Club 1 vs.CDA FC Slammers - HB G02 Elite3Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588647  Silverlakes Complex  10:05 AM  10 OVC (Oranje Voetbal)-2002Vejar 0 vs.So Cal Blues - 2002 Patraw1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 589000  Silverlakes Complex  10:05 AM  11 Crescenta Valley Soccer Club - 01 - B2001 0 vs.Strikers FC West - B2001 ADL3Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 589001  Silverlakes Complex  10:05 AM  12 Oxnard United Soccer Club 1 vs.Colton America SC Academy-B20014Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588367  Silverlakes Complex  10:05 AM  13 IU Moreno Valley SC - B2001 - Rojas 2 vs.Hawks B2001 Academy2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588368  Silverlakes Complex  10:05 AM  14 LA Galaxy OC - B2001 Premier 1 vs.CDA Slammers FC-Fullerton B01 Loera4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588944  Silverlakes Complex  10:05 AM  15 Total Futbol Academy (SGV) PSC 0 vs.AVSC STORM ACADEMY B022Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588945  Silverlakes Complex  10:05 AM  16 SD United B2002 Black 1 vs.SMU B02 Blue Elite0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588474  Silverlakes Complex  11:20 AM  01 CDA FC Slammers - Whittier G04 Flores 1 vs.Real So Cal- SCV G 2004 W1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588475  Silverlakes Complex  11:20 AM  02 Central California Aztecs - AV - G04 1 vs.Legends FC South G042Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588298  Silverlakes Complex  11:20 AM  03 BYSC G04 SYL 0 vs.Legends FC G04 Academy II/DPL0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588299  Silverlakes Complex  11:20 AM  04 Freedom Futbol Club - G04 3 vs.United Los Angeles - G2004 White0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588171  Silverlakes Complex  11:20 AM  05 DMCV Sharks G2003 EGSL - Arnesen 0 vs.San Diego SC G2003 Academy Navy5Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588172  Silverlakes Complex  11:20 AM  06 Real So Cal-SCV G 2003 W 2 vs.CZ Elite Soccer G03 Cherif1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589072  Silverlakes Complex  11:20 AM  21 Strikers FC South Bay - B2003 Black 0 vs.Pateadores LA B20030Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589073  Silverlakes Complex  11:20 AM  22 Vista Storm SC - B2003 Black 0 vs.Colton America SC Academy - B20033Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588218  Silverlakes Complex  11:20 AM  23 FRAM B04-Cascio 2 vs.LAGSB 2004 Elite7Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588219  Silverlakes Complex  11:20 AM  24 Boca OC B2004 White 1 vs.Pateadores IER B20042Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588121  Silverlakes Complex  11:40 AM  17 NHB BLACK 0 vs.Rebels Soccer Club - G01 Elite3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588122  Silverlakes Complex  11:40 AM  18 FC Valencia - G2001 - SWAP 2 vs.San Marcos Revolution G2001 Elite0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588023  Silverlakes Complex  11:40 AM  19 Pateadores SCDP G2001 0 vs.Fullerton Rangers G01 SYL6Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588024  Silverlakes Complex  11:40 AM  20 CDA FC Slammers - HB G01 Oberle 0 vs.AYSO United CI G012Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588456  Silverlakes Complex  11:45 AM  07 CDA FC Slammers-Orange G02 Jimenez 4 vs.CDA FC Slammers - Whittier G02 Troglia1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588457  Silverlakes Complex  11:45 AM  08 Legends IE G02 PREMIER TS 3 vs.Strikers FC-SC - G20021Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588926  Silverlakes Complex  11:55 AM  09 Hotspurs USA G2002 Premier 2 vs.LAGSD G02 DPL1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588927  Silverlakes Complex  11:55 AM  10 AVSC STORM ACADEMY G02 2 vs.Pateadores MV G20021Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588664  Silverlakes Complex  11:55 AM  11 FRAM B01-Britton 1 vs.LA UNITED FUTBOL ACADEMY1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588665  Silverlakes Complex  11:55 AM  12 AC Brea - B01 Red 1F vs.LAGSD B01 Elite-Gurley
Forfeited Game
0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588492  Silverlakes Complex  11:55 AM  13 Arsenal FC B01 Academy II 0 vs.OC Surf B01 Armour2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588493  Silverlakes Complex  11:55 AM  14 Attack B01 Academy Kosakoff 4 vs.FC Golden State - 20010Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588652  Silverlakes Complex  11:55 AM  15 Anaheim FC B2002 Black 0 vs.Boca Jrs LA B02 Premier2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588653  Silverlakes Complex  11:55 AM  16 SGV Surf B02 DH 1 vs.CDA FC Slammers - DB B02 Kelsey4Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588699  Silverlakes Complex  01:00 PM  01 Pateadores IRV G2004 1 vs.San Diego Strikers G04 Premier2Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588700  Silverlakes Complex  01:00 PM  02 SGV Surf G04 MB/AZ 2 vs.OC Surf Anahei - G2004 Martinez White0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588244  Silverlakes Complex  01:00 PM  03 South Slammers FC 03 JC 0 vs.Crescenta Valley SC G03 White2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588245  Silverlakes Complex  01:00 PM  04 OVC (Oranje Voetbal)- G2003Vejar 1 vs.CDA FC Slammers - Whittier G03 Alvarez2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588386  Silverlakes Complex  01:00 PM  05 CDA FC Slammers - HB G03 Henry
Forfeited Game
 0 vs.AC Brea - G03 PDA1FGirls 2003/16U Round 2 Bracket
 588387  Silverlakes Complex  01:00 PM  06 Legends FC Girls Corona G03 3 vs.South Slammers FC Elite G031Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589235  Silverlakes Complex  01:00 PM  21 Total Futbol Academy 1 vs.Oxnard United Soccer Club2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589236  Silverlakes Complex  01:00 PM  22 Boca OC B2003 White 4 vs.FC Valencia - B2003 - SWAP0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589247  Silverlakes Complex  01:00 PM  23 Rebels Soccer Club - B04 Elite 4 vs.Santa Barbara S.C. B2004Elite0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589248  Silverlakes Complex  01:00 PM  24 CPL- Riverside City FC B04 Academy 1 vs.Pateadores LA B20045Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588430  Silverlakes Complex  01:30 PM  17 CUSC 01 Blue 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 Elite1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588431  Silverlakes Complex  01:30 PM  18 South Slammers FC Elite G01 3 vs.Nado - G20011Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588900  Silverlakes Complex  01:30 PM  19 Rebels Soccer Club - G01 Academy 1 vs.Downey FC - G01Premier2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588901  Silverlakes Complex  01:30 PM  20 Legends FC Girls SGV G01 0 vs.CDA FC Slammers - Cerritos G01 Martinez3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588404  Silverlakes Complex  01:35 PM  07 Eagles Soccer - G2002 0 vs.Legends FC East-Riverside G02 FC5Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588405  Silverlakes Complex  01:35 PM  08 SGV Surf G02 AZ/MB 1 vs.Legends FC G02 FC1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588818  Silverlakes Complex  01:45 PM  09 SoCal Academy G2002 Villanueva 1 vs.Fullerton Rangers G02 SYL6Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588819  Silverlakes Complex  01:45 PM  10 DMCV Sharks G2002 EGSL - Borowinski 0 vs.Pateadores IRV G200212Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588486  Silverlakes Complex  01:45 PM  11 CDA FC Slammers - Whittier B01 Escorcia 2 vs.Strikers FC South Bay - B2001 Black4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588487  Silverlakes Complex  01:45 PM  12 CDA FC Slammers - HB B01 Ochoa 0 vs.CDA FC Slammers-Orange B01 Flores2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588629  Silverlakes Complex  01:45 PM  13 CDA FC Slammers- Orange B02 Sutton 1 vs.Rebels Soccer Club - B02 Elite2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588630  Silverlakes Complex  01:45 PM  14 FC Golden State - 2002 1 vs.CFA San Clemente - B02 Bird1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588878  Silverlakes Complex  01:45 PM  15 Interamerica Soccer League 0 vs.Desert United Coachella3Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588879  Silverlakes Complex  01:45 PM  16 Culver City FCCCMA 1 vs.Santa Barbara S.C. B2002Elite4Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 589136  Silverlakes Complex  02:40 PM  01 FRAM G04-Ferren 1 vs.Beach FC SB G04 DPL1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589137  Silverlakes Complex  02:40 PM  02 San Diego SC G2004 Academy Navy 0 vs.SD Real Madrid Black G2004 (Gonzalez)0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589124  Silverlakes Complex  02:40 PM  03 So Cal Blues - 2003 Helm 2 vs.Legends IE G03 PREMIER TS5Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589125  Silverlakes Complex  02:40 PM  04 San Diego SC G2003 Academy Orange 3 vs.CDA FC Slammers- Orange G03 Young1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588912  Silverlakes Complex  02:40 PM  05 Celtic 1888 2 vs.Rebels Soccer Club - G03 Elite6Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588913  Silverlakes Complex  02:40 PM  06 Beach FC LB G03 Sudyka DPL 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Fipps Maroon0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588932  Silverlakes Complex  02:40 PM  21 Total Futbol Academy (VC) 1 vs.Central California Aztecs - B032Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588933  Silverlakes Complex  02:40 PM  22 CYSA Premier Academy 3 vs.SMU B03 Blue Elite2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588418  Silverlakes Complex  02:40 PM  23 Strikers FC North B04 Red SM 0 vs.AVSC STORM ACADEMY B042Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588419  Silverlakes Complex  02:40 PM  24 San Diego SC B2004 Academy Navy 0 vs.Central California Aztecs - B042Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589026  Silverlakes Complex  03:20 PM  17 2001 LA Premier FC Downtown 5 vs.Milan S C- 0549 - G20011Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 589027  Silverlakes Complex  03:20 PM  18 LAGCV G01 Pre Academy
Forfeited Game
 0 vs.FC Golden State - G2001 South1FGirls 2001/18U Round 2 Bracket
 589092  Silverlakes Complex  03:20 PM  19 UIFC LAguna FC 03 1 vs.Boca Jrs LA B03 Premier6Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589093  Silverlakes Complex  03:20 PM  20 Pateadores LA SCV B2003 2 vs.FRAM B03-Britton3Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588373  Silverlakes Complex  03:25 PM  07 Rebels Soccer Club - G02 Elite 0 vs.Legends FC G02 Academy II/DPL4Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588374  Silverlakes Complex  03:25 PM  08 Legends FC Girls South G02 1 vs.Legends FC West G020Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588504  Silverlakes Complex  03:35 PM  09 SMU B04 Blue Elite 2 vs.Celtic Academy Harps B041Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588505  Silverlakes Complex  03:35 PM  10 Legends FC Boys B04 Gold 4 vs.Downtown SC South Bay B041Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588920  Silverlakes Complex  03:35 PM  11 Rebels Soccer Club East - B01 Elite 1 vs.Santa Barbara S.C. B2001Elite2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588921  Silverlakes Complex  03:35 PM  12 Total Futbol Academy (SD) B01 4 vs.SWSC ELITE B01 Brenda5Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588224  Silverlakes Complex  03:35 PM  13 Freedom Futbol Club - B2002 Blue 1 vs.Boca OC B2002 White2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588225  Silverlakes Complex  03:35 PM  14 HG Eagles 2 vs.Legends FC Boys B02 FC0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588860  Silverlakes Complex  03:35 PM  15 LA Breakers B02 Elite 1 vs.Strikers FC- South Coast B021Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588861  Silverlakes Complex  03:35 PM  16 Oxnard United Soccer Club 2 vs.FCB Strikers FC - 0353 - B20022Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 589155  Silverlakes Complex  04:20 PM  02 Chula Vista FC - B2004 0 vs.Strikers FC North B04 Gray BN4Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588994  Silverlakes Complex  04:20 PM  03 FC Valencia - B2004 - SWAP 2 vs.FC Deportivo Warriors4Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588995  Silverlakes Complex  04:20 PM  04 Strikers FC West - B2004 MC 0 vs.Central Coast Condors - B046Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589154  Silverlakes Complex  04:20 PM  05 Chula Vista FC Gold - B2004 1 vs.Total Futbol Academy (SD) B04 Blue2Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588692  Silverlakes Complex  04:20 PM  21 Safc - CHIVAS B2003 0 vs.Santa Barbara S.C. B2003Elite5Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588693  Silverlakes Complex  04:20 PM  22 Real So Cal B03 ADT 0 vs.San Diego SC B2003 Academy Navy2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588324  Silverlakes Complex  04:20 PM  23 Sporting SD - B2004 - Luis Beltran 1 vs.SOLTILO FC B04 Bravo4Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588325  Silverlakes Complex  04:20 PM  24 FC Heat B2004 BLUE 2 vs.Fullerton Rangers B04 SYL1Boys 2004/15U Round 2 Bracket

  Sunday, April 28, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588087  Silverlakes Complex  08:00 AM  01 Legends FC East-Riverside G04 5 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Alvarez0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588088  Silverlakes Complex  08:00 AM  02 CDA FC Slammers - Whittier G04 Nanez 0 vs.SD Force FC Academy G2004- A. Ocampo6Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589134  Silverlakes Complex  08:00 AM  03 Beach FC SB G04 DPL 1 vs.SD Real Madrid Black G2004 (Gonzalez)1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589135  Silverlakes Complex  08:00 AM  04 FRAM G04-Ferren 0 vs.San Diego SC G2004 Academy Navy5Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588216  Silverlakes Complex  08:00 AM  07 LAGSB 2004 Elite 2 vs.Pateadores IER B20040Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588217  Silverlakes Complex  08:00 AM  08 FRAM B04-Cascio 5 vs.Boca OC B2004 White3Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588992  Silverlakes Complex  08:00 AM  09 FC Deportivo Warriors 2 vs.Central Coast Condors - B042Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588993  Silverlakes Complex  08:00 AM  10 FC Valencia - B2004 - SWAP 2 vs.Strikers FC West - B2004 MC0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588402  Silverlakes Complex  08:00 AM  21 Legends FC East-Riverside G02 FC 2 vs.Legends FC G02 FC0Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588403  Silverlakes Complex  08:00 AM  22 Eagles Soccer - G2002 0 vs.SGV Surf G02 AZ/MB1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588898  Silverlakes Complex  08:00 AM  23 Downey FC - G01Premier 2 vs.CDA FC Slammers - Cerritos G01 Martinez0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588899  Silverlakes Complex  08:00 AM  24 Rebels Soccer Club - G01 Academy 1 vs.Legends FC Girls SGV G010Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588566  Silverlakes Complex  08:15 AM  05 CDA FC Slammers - HB G03 Elite 5 vs.Legends FC Girls North G03 FC0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588567  Silverlakes Complex  08:15 AM  06 Pateadores HB G2003 Blue 0 vs.San Diego Strikers G03 Premier1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589070  Silverlakes Complex  08:15 AM  11 Pateadores LA B2003 1 vs.Colton America SC Academy - B20032Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589071  Silverlakes Complex  08:15 AM  12 Strikers FC South Bay - B2003 Black 3 vs.Vista Storm SC - B2003 Black0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588858  Silverlakes Complex  08:15 AM  13 Strikers FC- South Coast B02 1 vs.FCB Strikers FC - 0353 - B20023Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588859  Silverlakes Complex  08:15 AM  14 LA Breakers B02 Elite 2 vs.Oxnard United Soccer Club4Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588627  Silverlakes Complex  08:15 AM  15 Rebels Soccer Club - B02 Elite 1 vs.CFA San Clemente - B02 Bird0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588628  Silverlakes Complex  08:15 AM  16 CDA FC Slammers- Orange B02 Sutton 2 vs.FC Golden State - 20024Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588484  Silverlakes Complex  08:15 AM  17 Strikers FC South Bay - B2001 Black 2 vs.CDA FC Slammers-Orange B01 Flores1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588485  Silverlakes Complex  08:15 AM  18 CDA FC Slammers - Whittier B01 Escorcia 3 vs.CDA FC Slammers - HB B01 Ochoa0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588644  Silverlakes Complex  08:15 AM  19 CDA FC Slammers - HB G02 Elite 1 vs.So Cal Blues - 2002 Patraw0Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588645  Silverlakes Complex  08:15 AM  20 Oxnard United Soccer Club 1 vs.OVC (Oranje Voetbal)-2002Vejar2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588697  Silverlakes Complex  09:40 AM  01 San Diego Strikers G04 Premier 3 vs.OC Surf Anahei - G2004 Martinez White0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588698  Silverlakes Complex  09:40 AM  02 Pateadores IRV G2004 1 vs.SGV Surf G04 MB/AZ0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588810  Silverlakes Complex  09:40 AM  03 Rebels Soccer Club - G04 Elite 1 vs.San Marcos Revolution - G2004 Green1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588811  Silverlakes Complex  09:40 AM  04 OC Surf Anaheim - G2004 Vasquez Black 1 vs.SMU G2004 Blue Elite1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588416  Silverlakes Complex  09:40 AM  07 AVSC STORM ACADEMY B04 3 vs.Central California Aztecs - B040Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588417  Silverlakes Complex  09:40 AM  08 Strikers FC North B04 Red SM 3 vs.San Diego SC B2004 Academy Navy3Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588502  Silverlakes Complex  09:40 AM  09 Celtic Academy Harps B04 2 vs.Downtown SC South Bay B043Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588503  Silverlakes Complex  09:40 AM  10 SMU B04 Blue Elite 4 vs.Legends FC Boys B04 Gold2Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588454  Silverlakes Complex  09:50 AM  21 CDA FC Slammers - Whittier G02 Troglia 1 vs.Strikers FC-SC - G20021Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588455  Silverlakes Complex  09:50 AM  22 CDA FC Slammers-Orange G02 Jimenez 0 vs.Legends IE G02 PREMIER TS1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588021  Silverlakes Complex  09:50 AM  23 Fullerton Rangers G01 SYL 2 vs.AYSO United CI G010Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588022  Silverlakes Complex  09:50 AM  24 Pateadores SCDP G2001 3 vs.CDA FC Slammers - HB G01 Oberle0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588753  Silverlakes Complex  09:55 AM  05 Legends FC G03 Academy II/DPL 1 vs.SMU G03 Blue Elite0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588754  Silverlakes Complex  09:55 AM  06 LAGSB 2003 Elite 1 vs.Beach FC SB G03 Lohn Gold4Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588864  Silverlakes Complex  09:55 AM  11 San Diego Surf Academy Boys Select 2003 - 2 3 vs.Beach FC SB B03 N.Lopez4Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588865  Silverlakes Complex  09:55 AM  12 FC Man United - B2003 Red 1 vs.CDA FC Slammers - HB B03 Reserves0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589096  Silverlakes Complex  10:05 AM  13 LAGSB 2002 Elite 3 vs.Valley United - Levi1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 589097  Silverlakes Complex  10:05 AM  14 LA Galaxy OC - B2002 Premier 1 vs.AC Brea - B02 Red5Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588222  Silverlakes Complex  10:05 AM  15 Boca OC B2002 White 5 vs.Legends FC Boys B02 FC0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588223  Silverlakes Complex  10:05 AM  16 Freedom Futbol Club - B2002 Blue 0 vs.HG Eagles1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588918  Silverlakes Complex  10:05 AM  17 Santa Barbara S.C. B2001Elite 3 vs.SWSC ELITE B01 Brenda1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588919  Silverlakes Complex  10:05 AM  18 Rebels Soccer Club East - B01 Elite 1 vs.Total Futbol Academy (SD) B013Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588496  Silverlakes Complex  10:05 AM  19 Beach FC SB G02 Chirgwin 3 vs.UNITED HDC - VV - G02 - LOZADA2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588497  Silverlakes Complex  10:05 AM  20 South Valley SC - G02 - Carter 1 vs.Beach FC G02 DPL1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588472  Silverlakes Complex  11:20 AM  01 Real So Cal- SCV G 2004 W 2 vs.Legends FC South G040Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588473  Silverlakes Complex  11:20 AM  02 CDA FC Slammers - Whittier G04 Flores 2 vs.Central California Aztecs - AV - G041Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588910  Silverlakes Complex  11:20 AM  03 Rebels Soccer Club - G03 Elite 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Fipps Maroon0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588911  Silverlakes Complex  11:20 AM  04 Celtic 1888 1 vs.Beach FC LB G03 Sudyka DPL0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589245  Silverlakes Complex  11:20 AM  07 Santa Barbara S.C. B2004Elite 1 vs.Pateadores LA B20042Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589246  Silverlakes Complex  11:20 AM  08 Rebels Soccer Club - B04 Elite 1 vs.CPL- Riverside City FC B04 Academy0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588765  Silverlakes Complex  11:20 AM  09 Fullerton Rangers B03 SYL 3 vs.Arsenal FC South B03 Academy II0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588766  Silverlakes Complex  11:20 AM  10 LAGSD B03 Elite-Ritchie 6 vs.Total Futbol Academy (SD) B031Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588242  Silverlakes Complex  11:35 AM  05 Crescenta Valley SC G03 White 1 vs.CDA FC Slammers - Whittier G03 Alvarez0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588243  Silverlakes Complex  11:35 AM  06 South Slammers FC 03 JC 1 vs.OVC (Oranje Voetbal)- G2003Vejar3Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588614  Silverlakes Complex  11:35 AM  11 Rebels Soccer Club East- B03 Elite 1 vs.Valley United - Delgado0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588615  Silverlakes Complex  11:35 AM  12 Downtown SC MACARTHUR B03 1 vs.Laguna United FC-B2003-Blue4Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588578  Silverlakes Complex  11:40 AM  21 Real So Cal- SCV G 2002 W 3 vs.Hawks G2002 Academy2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588579  Silverlakes Complex  11:40 AM  22 LAGSB 2002 Elite 0 vs.BYSC G02 SYL6Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588892  Silverlakes Complex  11:40 AM  23 Legends FC G01 FC 3 vs.DMCV Sharks G2001 EGSL - Arnesen2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588893  Silverlakes Complex  11:40 AM  24 SD United G2001 Black 1 vs.CDA FC Slammers - SB G01 Cantu2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588175  Silverlakes Complex  11:55 AM  13 CPL- Riverside City FC B02 Academy 2 vs.FC Deportivo Independiente2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588176  Silverlakes Complex  11:55 AM  14 Antelope Valley Futbol Club - B2002 1 vs.Laguna United FC-B2002-Blue1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588365  Silverlakes Complex  11:55 AM  15 Hawks B2001 Academy 2 vs.CDA Slammers FC-Fullerton B01 Loera4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588366  Silverlakes Complex  11:55 AM  16 IU Moreno Valley SC - B2001 - Rojas 1 vs.LA Galaxy OC - B2001 Premier2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588662  Silverlakes Complex  11:55 AM  17 LA UNITED FUTBOL ACADEMY 1F vs.LAGSD B01 Elite-Gurley
Forfeited Game
0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588663  Silverlakes Complex  11:55 AM  18 FRAM B01-Britton 1 vs.AC Brea - B01 Red1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588924  Silverlakes Complex  11:55 AM  19 LAGSD G02 DPL 3 vs.Pateadores MV G20020Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588925  Silverlakes Complex  11:55 AM  20 Hotspurs USA G2002 Premier 0 vs.AVSC STORM ACADEMY G022Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 589221  Silverlakes Complex  01:00 PM  01 CDA FC Slammers - HB G04 Elite 2 vs.NSC Kickers0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589222  Silverlakes Complex  01:00 PM  02 SoCal Academy G2004 Villanueva 0 vs.LAGSD G04 Academy II-Bedford1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588105  Silverlakes Complex  01:00 PM  03 Hawks G2003 Academy 2 vs.Slammers FC G03 SM0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588106  Silverlakes Complex  01:00 PM  04 CDA FC Slammers - South Bay G03 Bozart 2 vs.Total Futbol Academy (SD) G030Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588322  Silverlakes Complex  01:00 PM  07 SOLTILO FC B04 Bravo 0 vs.Fullerton Rangers B04 SYL1Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588323  Silverlakes Complex  01:00 PM  08 Sporting SD - B2004 - Luis Beltran 0 vs.FC Heat B2004 BLUE0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588690  Silverlakes Complex  01:00 PM  09 Santa Barbara S.C. B2003Elite 0 vs.San Diego SC B2003 Academy Navy0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588691  Silverlakes Complex  01:00 PM  10 Safc - CHIVAS B2003 5 vs.Real So Cal B03 ADT1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589122  Silverlakes Complex  01:15 PM  05 Legends IE G03 PREMIER TS 5 vs.CDA FC Slammers- Orange G03 Young0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589123  Silverlakes Complex  01:15 PM  06 So Cal Blues - 2003 Helm 0 vs.San Diego SC G2003 Academy Orange2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589090  Silverlakes Complex  01:15 PM  11 Boca Jrs LA B03 Premier 1 vs.FRAM B03-Britton2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589091  Silverlakes Complex  01:15 PM  12 UIFC LAguna FC 03 1 vs.Pateadores LA SCV B20032Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588119  Silverlakes Complex  01:30 PM  21 Rebels Soccer Club - G01 Elite 6 vs.San Marcos Revolution G2001 Elite0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588120  Silverlakes Complex  01:30 PM  22 NHB BLACK 0 vs.FC Valencia - G2001 - SWAP5Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588310  Silverlakes Complex  01:30 PM  23 SMU G01 Blue Elite 4 vs.SD Force FC Academy G2001- J. Ocampo2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588311  Silverlakes Complex  01:30 PM  24 CDA FC Slammers - G01 Nichols 1 vs.Legends FC East-Riverside G01 FC1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588876  Silverlakes Complex  01:45 PM  13 Desert United Coachella 3 vs.Santa Barbara S.C. B2002Elite1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588877  Silverlakes Complex  01:45 PM  14 Interamerica Soccer League 0 vs.Culver City FCCCMA0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588033  Silverlakes Complex  01:45 PM  15 Fullerton Rangers B01 SYL 2 vs.SD United B2001 Black2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588034  Silverlakes Complex  01:45 PM  16 Arsenal Corona B01 FC 2 vs.CPL- Riverside City FC B01 Academy3Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588998  Silverlakes Complex  01:45 PM  17 Strikers FC West - B2001 ADL 1 vs.Colton America SC Academy-B20011Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588999  Silverlakes Complex  01:45 PM  18 Crescenta Valley Soccer Club - 01 - B2001 2 vs.Oxnard United Soccer Club4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588816  Silverlakes Complex  01:45 PM  19 Fullerton Rangers G02 SYL 0 vs.Pateadores IRV G20020Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588817  Silverlakes Complex  01:45 PM  20 SoCal Academy G2002 Villanueva 7 vs.DMCV Sharks G2002 EGSL - Borowinski0Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588296  Silverlakes Complex  02:40 PM  01 Legends FC G04 Academy II/DPL 8 vs.United Los Angeles - G2004 White2Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588297  Silverlakes Complex  02:40 PM  02 BYSC G04 SYL 1 vs.Freedom Futbol Club - G042Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588384  Silverlakes Complex  02:40 PM  03 AC Brea - G03 PDA 0 vs.South Slammers FC Elite G031Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588385  Silverlakes Complex  02:40 PM  04 CDA FC Slammers - HB G03 Henry
Forfeited Game
 0 vs.Legends FC Girls Corona G031FGirls 2003/16U Round 2 Bracket
 589152  Silverlakes Complex  02:40 PM  07 Total Futbol Academy (SD) B04 Blue 0 vs.Strikers FC North B04 Gray BN0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589153  Silverlakes Complex  02:40 PM  08 Chula Vista FC Gold - B2004 0 vs.Chula Vista FC - B20043Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588930  Silverlakes Complex  02:40 PM  09 Central California Aztecs - B03 1 vs.SMU B03 Blue Elite1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588931  Silverlakes Complex  02:40 PM  10 Total Futbol Academy (VC) 3 vs.CYSA Premier Academy1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588428  Silverlakes Complex  02:55 PM  05 CDA FC Slammers - HB G01 Elite 4 vs.Nado - G20010Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588429  Silverlakes Complex  02:55 PM  06 CUSC 01 Blue 0 vs.South Slammers FC Elite G011Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588650  Silverlakes Complex  02:55 PM  11 Boca Jrs LA B02 Premier 1 vs.CDA FC Slammers - DB B02 Kelsey2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588651  Silverlakes Complex  02:55 PM  12 Anaheim FC B2002 Black 3 vs.SGV Surf B02 DH2Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588508  Silverlakes Complex  03:20 PM  21 Real So Cal-SCV - G 2001 W 2 vs.FC Premier G2001 - Coerver Elite3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588509  Silverlakes Complex  03:20 PM  22 Strikers FC South Bay - G2001 Black 0 vs.Arsenal FC South G01 ECNL II1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 589024  Silverlakes Complex  03:20 PM  23 Milan S C- 0549 - G2001 2 vs.FC Golden State - G2001 South1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 589025  Silverlakes Complex  03:20 PM  24 2001 LA Premier FC Downtown 4 vs.LAGCV G01 Pre Academy3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588942  Silverlakes Complex  03:35 PM  13 AVSC STORM ACADEMY B02 1 vs.SMU B02 Blue Elite1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588943  Silverlakes Complex  03:35 PM  14 Total Futbol Academy (SGV) PSC 2 vs.SD United B2002 Black1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588490  Silverlakes Complex  03:35 PM  15 OC Surf B01 Armour 2 vs.FC Golden State - 20011Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588491  Silverlakes Complex  03:35 PM  16 Arsenal FC B01 Academy II 0 vs.Attack B01 Academy Kosakoff1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588316  Silverlakes Complex  03:35 PM  17 La Esperanza SB 3 vs.LA Breakers B01 Blue1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588317  Silverlakes Complex  03:35 PM  18 Real So Cal - B01 ADT 1 vs.HG Eagles2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588371  Silverlakes Complex  03:35 PM  19 Legends FC G02 Academy II/DPL 1 vs.Legends FC West G020Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588372  Silverlakes Complex  03:35 PM  20 Rebels Soccer Club - G02 Elite 0 vs.Legends FC Girls South G020Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588390  Silverlakes Complex  04:20 PM  01 CDA FC Slammers - Cerritos G04 Segovia 2 vs.FFSC - G04 RC0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588391  Silverlakes Complex  04:20 PM  02 LAGSB 2004 DPL 3 vs.Legends SGV G041Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588169  Silverlakes Complex  04:20 PM  03 San Diego SC G2003 Academy Navy 3 vs.CZ Elite Soccer G03 Cherif0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588170  Silverlakes Complex  04:20 PM  04 DMCV Sharks G2003 EGSL - Arnesen 0 vs.Real So Cal-SCV G 2003 W2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589158  Silverlakes Complex  04:20 PM  07 DMS 11 Academy - B2004 2 vs.LA Breakers B04 Elite0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589159  Silverlakes Complex  04:20 PM  08 LAGCV B04 Pre Academy 0 vs.Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL2Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589233  Silverlakes Complex  04:20 PM  09 Oxnard United Soccer Club 3 vs.FC Valencia - B2003 - SWAP0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589234  Silverlakes Complex  04:20 PM  10 Total Futbol Academy 3 vs.Boca OC B2003 White2Boys 2003/16U Round 2 Bracket

  Saturday, May 04, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588214  Silverlakes Complex  09:00 AM  05 Boca OC B2004 White 0 vs.LAGSB 2004 Elite3Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588215  Silverlakes Complex  09:00 AM  06 Pateadores IER B2004 2 vs.FRAM B04-Cascio2Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588990  Silverlakes Complex  09:00 AM  07 Strikers FC West - B2004 MC 1 vs.FC Deportivo Warriors2Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588991  Silverlakes Complex  09:00 AM  08 Central Coast Condors - B04 1 vs.FC Valencia - B2004 - SWAP2Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588294  Silverlakes Complex  09:00 AM  09 Freedom Futbol Club - G04 0 vs.Legends FC G04 Academy II/DPL3Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588295  Silverlakes Complex  09:00 AM  10 United Los Angeles - G2004 White 1 vs.BYSC G04 SYL3Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588085  Silverlakes Complex  09:00 AM  11 SD Force FC Academy G2004- A. Ocampo 2 vs.Legends FC East-Riverside G041Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 38652  Silverlakes Complex  09:00 AM  13 Strikers FC North B00 Red SM 4 vs.Arsenal FC B00 Academy II2Boys 2000/19U Bracket
 38653  Silverlakes Complex  09:00 AM  14 Murrieta Surf B00 PDA 1 vs.HAWKS B2000 Academy0Boys 2000/19U Bracket
 38608  Silverlakes Complex  09:00 AM  15 San Diego Football Academy- B2000 1 vs.Hemet Juventus FC - 01 - B2000 - D3Boys 2000/19U Bracket
 38609  Silverlakes Complex  09:00 AM  16 West Coast FC-OC Surf B00 Armour 4 vs.Legends FC Boys B00 SFV0Boys 2000/19U Bracket
 38427  Silverlakes Complex  09:00 AM  17 TUSA Soccer Club - G2000 2 vs.OC Surf G01/00 SCDSL Pask1Girls 2000/19U Bracket
 38428  Silverlakes Complex  09:00 AM  18 Baldwin Park - G2000 0 vs.Rebels Soccer Club East - G00 Elite 13Girls 2000/19U Bracket
 38395  Silverlakes Complex  09:00 AM  20 Legends FC G00 SGV 0 vs.CDA FC Slammers - HB G00/ G01 Crowley1Girls 2000/19U Bracket
 38418  Silverlakes Complex  09:00 AM  21 Arsenal FC South G00 ECNL II 0 vs.Oceanside Breakers - G00/01 Blk SYL2Girls 2000/19U Bracket
 38419  Silverlakes Complex  09:00 AM  22 Empire SC G00 Orange 0 vs.FRAM G00-Gidney3Girls 2000/19U Bracket
 588086  Silverlakes Complex  09:00 AM  23 CDA FC Slammers - Whittier G04 Alvarez 0 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Nanez1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 38394  Silverlakes Complex  09:00 AM  24 HDFC - G2000 - White 0 vs.SoCal Academy G2000 Chavez13Girls 2000/19U Bracket
 589150  Silverlakes Complex  10:40 AM  05 Chula Vista FC - B2004 1 vs.Total Futbol Academy (SD) B04 Blue5Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589151  Silverlakes Complex  10:40 AM  06 Strikers FC North B04 Gray BN 1 vs.Chula Vista FC Gold - B20040Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588500  Silverlakes Complex  10:40 AM  07 Legends FC Boys B04 Gold 3 vs.Celtic Academy Harps B043Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588501  Silverlakes Complex  10:40 AM  08 Downtown SC South Bay B04 0 vs.SMU B04 Blue Elite1Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589132  Silverlakes Complex  10:40 AM  09 San Diego SC G2004 Academy Navy 0 vs.Beach FC SB G04 DPL0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589133  Silverlakes Complex  10:40 AM  10 SD Real Madrid Black G2004 (Gonzalez) 4 vs.FRAM G04-Ferren5Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588808  Silverlakes Complex  10:40 AM  11 SMU G2004 Blue Elite 5 vs.Rebels Soccer Club - G04 Elite1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588809  Silverlakes Complex  10:40 AM  23 San Marcos Revolution - G2004 Green 0 vs.OC Surf Anaheim - G2004 Vasquez Black0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 38596  Silverlakes Complex  10:50 AM  13 FRAM B00-Lagerwey 0 vs.Inter-America Halcones F. C.0Boys 2000/19U Bracket
 38597  Silverlakes Complex  10:50 AM  14 SD Surf NPL 2001/2000 1 vs.CDA FC Slammers-Orange B00 Balboa0Boys 2000/19U Bracket
 38602  Silverlakes Complex  10:50 AM  15 SD United B2000 Black 4 vs.LA Galaxy OC - B2000 Premier 20Boys 2000/19U Bracket
 38603  Silverlakes Complex  10:50 AM  16 Total Futbol Academy (So. L.A.) Barca 2 vs.Atlante SD R Briseno1Boys 2000/19U Bracket
 38626  Silverlakes Complex  10:50 AM  17 Barcelona Cantera - B2000 - Blue 1 vs.FC Golden State - 2000 White8Boys 2000/19U Bracket
 38627  Silverlakes Complex  10:50 AM  18 BYSC B00 SYL 1 vs.2000 LA Premier FC0Boys 2000/19U Bracket
 38413  Silverlakes Complex  10:50 AM  20 SD Surf 2001/2000 Composite 1 vs.Freedom Futbol - G00 Blue1Girls 2000/19U Bracket
 38426  Silverlakes Complex  10:50 AM  21 Legends FC South G00 FC 2 vs.LA Galaxy OC - G2000 Premier 10Girls 2000/19U Bracket
 38654  Silverlakes Complex  10:50 AM  22 CSC B-2001/00 Academy 2 vs.Crescenta Valley SC B001Boys 2000/19U Bracket
 38412  Silverlakes Complex  10:50 AM  24 CZ Elite Soccer G00 Guzman 0 vs.LAGSD G00 DPL2Girls 2000/19U Bracket
 588320  Silverlakes Complex  12:20 PM  05 FC Heat B2004 BLUE 1 vs.SOLTILO FC B04 Bravo1Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588321  Silverlakes Complex  12:20 PM  06 Fullerton Rangers B04 SYL 2 vs.Sporting SD - B2004 - Luis Beltran0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589243  Silverlakes Complex  12:20 PM  07 CPL- Riverside City FC B04 Academy 1 vs.Santa Barbara S.C. B2004Elite3Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589244  Silverlakes Complex  12:20 PM  08 Pateadores LA B2004 1 vs.Rebels Soccer Club - B04 Elite1Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588388  Silverlakes Complex  12:20 PM  09 Legends SGV G04 0 vs.CDA FC Slammers - Cerritos G04 Segovia4Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588389  Silverlakes Complex  12:20 PM  10 FFSC - G04 RC 2 vs.LAGSB 2004 DPL0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588695  Silverlakes Complex  12:20 PM  11 SGV Surf G04 MB/AZ 0 vs.San Diego Strikers G04 Premier0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588696  Silverlakes Complex  12:20 PM  23 OC Surf Anahei - G2004 Martinez White 0 vs.Pateadores IRV G20041Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 38590  Silverlakes Complex  12:40 PM  13 P2KS Chelsea F.C 0 vs.Strikers FC South Bay - B2000 Gold5Boys 2000/19U Bracket
 38591  Silverlakes Complex  12:40 PM  14 Simi Valley S.C. Eclipse 2 vs.Tigres Academy UANL California B00 Blue1Boys 2000/19U Bracket
 38632  Silverlakes Complex  12:40 PM  15 Atlante SD E Duran 1 vs.Oxnard United Soccer Club2Boys 2000/19U Bracket
 38633  Silverlakes Complex  12:40 PM  16 Riverside MGFM B00 White 4 vs.FC Heat B2000 BLUE1Boys 2000/19U Bracket
 38644  Silverlakes Complex  12:40 PM  17 Desert United Soccer Club - B99 3 vs.Anaheim FC PDA B20003Boys 2000/19U Bracket
 38645  Silverlakes Complex  12:40 PM  18 LAGSD B00 Elite-Gurley 3 vs.San Diego SC B2000 ACADEMY Navy1Boys 2000/19U Bracket
 38401  Silverlakes Complex  12:40 PM  20 Santa Barbara S.C. G2000Elite 1 vs.Foothill Storm0Girls 2000/19U Bracket
 38406  Silverlakes Complex  12:40 PM  21 Legends FC G00 SFV 1 vs.LAGSB 2000/2001 DPL4Girls 2000/19U Bracket
 38407  Silverlakes Complex  12:40 PM  22 South Valley SC - G00/01 - Howlett 0 vs.Central California Aztecs - AV- G002Girls 2000/19U Bracket
 38400  Silverlakes Complex  12:40 PM  24 FC Premier G2000 - Roque 0 vs.Legends FC G00/01 Academy II/DPL1Girls 2000/19U Bracket
 588414  Silverlakes Complex  02:00 PM  05 San Diego SC B2004 Academy Navy 1 vs.AVSC STORM ACADEMY B042Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 588415  Silverlakes Complex  02:00 PM  06 Central California Aztecs - B04 1 vs.Strikers FC North B04 Red SM0Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589156  Silverlakes Complex  02:00 PM  07 Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL 1 vs.DMS 11 Academy - B20040Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589157  Silverlakes Complex  02:00 PM  08 LA Breakers B04 Elite 1 vs.LAGCV B04 Pre Academy1Boys 2004/15U Round 2 Bracket
 589219  Silverlakes Complex  02:00 PM  09 LAGSD G04 Academy II-Bedford 1 vs.CDA FC Slammers - HB G04 Elite1Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 589220  Silverlakes Complex  02:00 PM  10 NSC Kickers 1 vs.SoCal Academy G2004 Villanueva0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588470  Silverlakes Complex  02:00 PM  11 Central California Aztecs - AV - G04 0 vs.Real So Cal- SCV G 2004 W3Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 588471  Silverlakes Complex  02:00 PM  23 Legends FC South G04 2 vs.CDA FC Slammers - Whittier G04 Flores0Girls 2004/15U Round 2 Bracket
 38614  Silverlakes Complex  02:30 PM  13 Oxnard Wave SC 1 vs.OC Surf B00 Armour1Boys 2000/19U Bracket
 38615  Silverlakes Complex  02:30 PM  14 Strikers FC South Bay - B2000 Black 1 vs.Vista Storm SC - B2000 Black0Boys 2000/19U Bracket
 38620  Silverlakes Complex  02:30 PM  15 Aztecs FC B00 Elite 0 vs.LA Galaxy OC - B2000 Premier3Boys 2000/19U Bracket
 38621  Silverlakes Complex  02:30 PM  16 Santa Barbara S.C. B2000 Elite 1F vs.Real So Cal-SCV - B2000 BL
Forfeited Game
0Boys 2000/19U Bracket
 38638  Silverlakes Complex  02:30 PM  17 Albion SC B2000/01 Academy - Franklin 1 vs.San Diego SC B2000 Academy Orange1Boys 2000/19U Bracket
 38639  Silverlakes Complex  02:30 PM  18 CFA San Clemente - B00 Jaussi 7 vs.DMCV Sharks B2001/2000 - Burson0Boys 2000/19U Bracket

  Sunday, May 05, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 589120  Silverlakes Complex  08:00 AM  07 San Diego SC G2003 Academy Orange 0 vs.Legends IE G03 PREMIER TS3Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 589121  Silverlakes Complex  08:00 AM  08 CDA FC Slammers- Orange G03 Young 4 vs.So Cal Blues - 2003 Helm0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588369  Silverlakes Complex  08:00 AM  09 Legends FC Girls South G02 1 vs.Legends FC G02 Academy II/DPL2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588370  Silverlakes Complex  08:00 AM  10 Legends FC West G02 1 vs.Rebels Soccer Club - G02 Elite1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588173  Silverlakes Complex  08:00 AM  11 Laguna United FC-B2002-Blue 1 vs.CPL- Riverside City FC B02 Academy1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588174  Silverlakes Complex  08:00 AM  12 FC Deportivo Independiente 7 vs.Antelope Valley Futbol Club - B20022Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588314  Silverlakes Complex  08:00 AM  13 HG Eagles 0 vs.La Esperanza SB2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588315  Silverlakes Complex  08:00 AM  14 LA Breakers B01 Blue 4 vs.Real So Cal - B01 ADT0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588363  Silverlakes Complex  08:00 AM  15 LA Galaxy OC - B2001 Premier 4 vs.Hawks B2001 Academy2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588364  Silverlakes Complex  08:00 AM  16 CDA Slammers FC-Fullerton B01 Loera 3 vs.IU Moreno Valley SC - B2001 - Rojas0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588426  Silverlakes Complex  08:00 AM  17 South Slammers FC Elite G01 2 vs.CDA FC Slammers - HB G01 Elite3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588427  Silverlakes Complex  08:00 AM  18 Nado - G2001 3 vs.CUSC 01 Blue1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588896  Silverlakes Complex  08:00 AM  19 Legends FC Girls SGV G01 0 vs.Downey FC - G01Premier3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588897  Silverlakes Complex  08:00 AM  20 CDA FC Slammers - Cerritos G01 Martinez 1 vs.Rebels Soccer Club - G01 Academy0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 38594  Silverlakes Complex  08:00 AM  21 Inter-America Halcones F. C. 2 vs.CDA FC Slammers-Orange B00 Balboa4Boys 2000/19U Bracket
 38595  Silverlakes Complex  08:00 AM  22 FRAM B00-Lagerwey 0 vs.SD Surf NPL 2001/20003Boys 2000/19U Bracket
 38642  Silverlakes Complex  08:00 AM  23 Anaheim FC PDA B2000 4 vs.San Diego SC B2000 ACADEMY Navy0Boys 2000/19U Bracket
 38643  Silverlakes Complex  08:00 AM  24 Desert United Soccer Club - B99 2 vs.LAGSD B00 Elite-Gurley3Boys 2000/19U Bracket
 589088  Silverlakes Complex  09:00 AM  01 Pateadores LA SCV B2003 2 vs.Boca Jrs LA B03 Premier4Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589089  Silverlakes Complex  09:00 AM  02 FRAM B03-Britton 2 vs.UIFC LAguna FC 033Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588763  Silverlakes Complex  09:00 AM  03 Total Futbol Academy (SD) B03 0 vs.Fullerton Rangers B03 SYL2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588764  Silverlakes Complex  09:00 AM  04 Arsenal FC South B03 Academy II 1 vs.LAGSD B03 Elite-Ritchie3Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588382  Silverlakes Complex  09:00 AM  05 Legends FC Girls Corona G03 1 vs.AC Brea - G03 PDA2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588383  Silverlakes Complex  09:00 AM  06 South Slammers FC Elite G03 1F vs.CDA FC Slammers - HB G03 Henry
Forfeited Game
0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588494  Silverlakes Complex  09:40 AM  07 Beach FC G02 DPL 2 vs.Beach FC SB G02 Chirgwin1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588495  Silverlakes Complex  09:40 AM  08 UNITED HDC - VV - G02 - LOZADA 2 vs.South Valley SC - G02 - Carter2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588642  Silverlakes Complex  09:50 AM  09 OVC (Oranje Voetbal)-2002Vejar 0 vs.CDA FC Slammers - HB G02 Elite1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588643  Silverlakes Complex  09:50 AM  10 So Cal Blues - 2002 Patraw 1 vs.Oxnard United Soccer Club1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 589094  Silverlakes Complex  09:50 AM  11 AC Brea - B02 Red 3 vs.LAGSB 2002 Elite3Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 589095  Silverlakes Complex  09:50 AM  12 Valley United - Levi 4 vs.LA Galaxy OC - B2002 Premier1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588856  Silverlakes Complex  09:50 AM  13 Oxnard United Soccer Club 1 vs.Strikers FC- South Coast B021Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588857  Silverlakes Complex  09:50 AM  14 FCB Strikers FC - 0353 - B2002 1 vs.LA Breakers B02 Elite3Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588482  Silverlakes Complex  09:50 AM  15 CDA FC Slammers - HB B01 Ochoa 1 vs.Strikers FC South Bay - B2001 Black4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588483  Silverlakes Complex  09:50 AM  16 CDA FC Slammers-Orange B01 Flores 2 vs.CDA FC Slammers - Whittier B01 Escorcia1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 589022  Silverlakes Complex  09:50 AM  17 LAGCV G01 Pre Academy 3 vs.Milan S C- 0549 - G20013Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 589023  Silverlakes Complex  09:50 AM  18 FC Golden State - G2001 South 1 vs.2001 LA Premier FC Downtown2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588117  Silverlakes Complex  09:50 AM  19 FC Valencia - G2001 - SWAP 1 vs.Rebels Soccer Club - G01 Elite2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588118  Silverlakes Complex  09:50 AM  20 San Marcos Revolution G2001 Elite 1F vs.NHB BLACK
Forfeited Game
0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 38600  Silverlakes Complex  09:50 AM  21 LA Galaxy OC - B2000 Premier 2 0 vs.Atlante SD R Briseno9Boys 2000/19U Bracket
 38601  Silverlakes Complex  09:50 AM  22 SD United B2000 Black 0 vs.Total Futbol Academy (So. L.A.) Barca5Boys 2000/19U Bracket
 38651  Silverlakes Complex  09:50 AM  23 HAWKS B2000 Academy 1 vs.Strikers FC North B00 Red SM3Boys 2000/19U Bracket
 38650  Silverlakes Complex  09:50 AM  24 Arsenal FC B00 Academy II 2 vs.CSC B-2001/00 Academy0Boys 2000/19U Bracket
 588862  Silverlakes Complex  10:40 AM  01 CDA FC Slammers - HB B03 Reserves 2 vs.San Diego Surf Academy Boys Select 2003 - 22Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588863  Silverlakes Complex  10:40 AM  02 Beach FC SB B03 N.Lopez 0 vs.FC Man United - B2003 Red0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588612  Silverlakes Complex  10:40 AM  03 Laguna United FC-B2003-Blue 2 vs.Rebels Soccer Club East- B03 Elite2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588613  Silverlakes Complex  10:40 AM  04 Valley United - Delgado 9 vs.Downtown SC MACARTHUR B031Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588103  Silverlakes Complex  10:40 AM  05 Total Futbol Academy (SD) G03 1 vs.Hawks G2003 Academy4Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588104  Silverlakes Complex  10:40 AM  06 Slammers FC G03 SM 6 vs.CDA FC Slammers - South Bay G03 Bozart0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588576  Silverlakes Complex  11:30 AM  07 BYSC G02 SYL 1 vs.Real So Cal- SCV G 2002 W1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588577  Silverlakes Complex  11:30 AM  08 Hawks G2002 Academy 2 vs.LAGSB 2002 Elite1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588814  Silverlakes Complex  11:40 AM  09 DMCV Sharks G2002 EGSL - Borowinski 0 vs.Fullerton Rangers G02 SYL8Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588815  Silverlakes Complex  11:40 AM  10 Pateadores IRV G2002 4 vs.SoCal Academy G2002 Villanueva3Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588940  Silverlakes Complex  11:40 AM  11 SD United B2002 Black 0 vs.AVSC STORM ACADEMY B020Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588941  Silverlakes Complex  11:40 AM  12 SMU B02 Blue Elite 0 vs.Total Futbol Academy (SGV) PSC1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588874  Silverlakes Complex  11:40 AM  13 Culver City FCCCMA 0 vs.Desert United Coachella4Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588875  Silverlakes Complex  11:40 AM  14 Santa Barbara S.C. B2002Elite 7 vs.Interamerica Soccer League0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588916  Silverlakes Complex  11:40 AM  15 Total Futbol Academy (SD) B01 1 vs.Santa Barbara S.C. B2001Elite2Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588917  Silverlakes Complex  11:40 AM  16 SWSC ELITE B01 Brenda 3 vs.Rebels Soccer Club East - B01 Elite6Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588019  Silverlakes Complex  11:40 AM  17 CDA FC Slammers - HB G01 Oberle 0 vs.Fullerton Rangers G01 SYL2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588020  Silverlakes Complex  11:40 AM  18 AYSO United CI G01 4 vs.Pateadores SCDP G20010Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588308  Silverlakes Complex  11:40 AM  19 Legends FC East-Riverside G01 FC 1 vs.SMU G01 Blue Elite2Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588309  Silverlakes Complex  11:40 AM  20 SD Force FC Academy G2001- J. Ocampo 0 vs.CDA FC Slammers - G01 Nichols5Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 38606  Silverlakes Complex  11:40 AM  21 Hemet Juventus FC - 01 - B2000 - D 5 vs.Legends FC Boys B00 SFV3Boys 2000/19U Bracket
 38607  Silverlakes Complex  11:40 AM  22 San Diego Football Academy- B2000 0 vs.West Coast FC-OC Surf B00 Armour5Boys 2000/19U Bracket
 38624  Silverlakes Complex  11:40 AM  23 FC Golden State - 2000 White 4 vs.2000 LA Premier FC0Boys 2000/19U Bracket
 38625  Silverlakes Complex  11:40 AM  24 Barcelona Cantera - B2000 - Blue 1 vs.BYSC B00 SYL6Boys 2000/19U Bracket
 589231  Silverlakes Complex  12:20 PM  01 Boca OC B2003 White 2 vs.Oxnard United Soccer Club1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589232  Silverlakes Complex  12:20 PM  02 FC Valencia - B2003 - SWAP 3 vs.Total Futbol Academy4Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589068  Silverlakes Complex  12:20 PM  03 Vista Storm SC - B2003 Black 0 vs.Pateadores LA B20035Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 589069  Silverlakes Complex  12:20 PM  04 Colton America SC Academy - B2003 0 vs.Strikers FC South Bay - B2003 Black2Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588240  Silverlakes Complex  12:20 PM  05 OVC (Oranje Voetbal)- G2003Vejar 1 vs.Crescenta Valley SC G03 White6Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588241  Silverlakes Complex  12:20 PM  06 CDA FC Slammers - Whittier G03 Alvarez 3 vs.South Slammers FC 03 JC1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588400  Silverlakes Complex  01:20 PM  07 SGV Surf G02 AZ/MB 0 vs.Legends FC East-Riverside G02 FC0Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588401  Silverlakes Complex  01:20 PM  08 Legends FC G02 FC 0 vs.Eagles Soccer - G20020Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588922  Silverlakes Complex  01:30 PM  09 AVSC STORM ACADEMY G02 2 vs.LAGSD G02 DPL2Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588923  Silverlakes Complex  01:30 PM  10 Pateadores MV G2002 1 vs.Hotspurs USA G2002 Premier4Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588648  Silverlakes Complex  01:30 PM  11 SGV Surf B02 DH 0 vs.Boca Jrs LA B02 Premier8Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588649  Silverlakes Complex  01:30 PM  12 CDA FC Slammers - DB B02 Kelsey 1 vs.Anaheim FC B2002 Black0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588996  Silverlakes Complex  01:30 PM  13 Oxnard United Soccer Club 1 vs.Strikers FC West - B2001 ADL1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588997  Silverlakes Complex  01:30 PM  14 Colton America SC Academy-B2001 5 vs.Crescenta Valley Soccer Club - 01 - B20012Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588488  Silverlakes Complex  01:30 PM  15 Attack B01 Academy Kosakoff 1 vs.OC Surf B01 Armour3Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588489  Silverlakes Complex  01:30 PM  16 FC Golden State - 2001 2 vs.Arsenal FC B01 Academy II1Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588506  Silverlakes Complex  01:30 PM  17 Arsenal FC South G01 ECNL II 2 vs.Real So Cal-SCV - G 2001 W3Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588507  Silverlakes Complex  01:30 PM  18 FC Premier G2001 - Coerver Elite 3 vs.Strikers FC South Bay - G2001 Black0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588890  Silverlakes Complex  01:30 PM  19 CDA FC Slammers - SB G01 Cantu 0 vs.Legends FC G01 FC1Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 588891  Silverlakes Complex  01:30 PM  20 DMCV Sharks G2001 EGSL - Arnesen 3 vs.SD United G2001 Black0Girls 2001/18U Round 2 Bracket
 38588  Silverlakes Complex  01:30 PM  21 Strikers FC South Bay - B2000 Gold 8 vs.Tigres Academy UANL California B00 Blue1Boys 2000/19U Bracket
 38589  Silverlakes Complex  01:30 PM  22 P2KS Chelsea F.C 2 vs.Simi Valley S.C. Eclipse2Boys 2000/19U Bracket
 38618  Silverlakes Complex  01:30 PM  23 LA Galaxy OC - B2000 Premier 1F vs.Real So Cal-SCV - B2000 BL
Forfeited Game
0Boys 2000/19U Bracket
 38619  Silverlakes Complex  01:30 PM  24 Aztecs FC B00 Elite 2 vs.Santa Barbara S.C. B2000 Elite1Boys 2000/19U Bracket
 588688  Silverlakes Complex  02:00 PM  01 Real So Cal B03 ADT 1 vs.Santa Barbara S.C. B2003Elite1Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588689  Silverlakes Complex  02:00 PM  02 San Diego SC B2003 Academy Navy 1 vs.Safc - CHIVAS B20034Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588928  Silverlakes Complex  02:00 PM  03 CYSA Premier Academy 1 vs.Central California Aztecs - B030Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588929  Silverlakes Complex  02:00 PM  04 SMU B03 Blue Elite 5 vs.Total Futbol Academy (VC)0Boys 2003/16U Round 2 Bracket
 588908  Silverlakes Complex  02:00 PM  05 Beach FC LB G03 Sudyka DPL 2 vs.Rebels Soccer Club - G03 Elite2Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588909  Silverlakes Complex  02:00 PM  06 CDA FC Slammers - HB G03 Fipps Maroon 2 vs.Celtic 18880Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588452  Silverlakes Complex  03:10 PM  07 Legends IE G02 PREMIER TS 2 vs.CDA FC Slammers - Whittier G02 Troglia0Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588453  Silverlakes Complex  03:10 PM  08 Strikers FC-SC - G2002 2 vs.CDA FC Slammers-Orange G02 Jimenez1Girls 2002/17U Round 2 Bracket
 588220  Silverlakes Complex  03:20 PM  09 HG Eagles 2 vs.Boca OC B2002 White1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588221  Silverlakes Complex  03:20 PM  10 Legends FC Boys B02 FC 2 vs.Freedom Futbol Club - B2002 Blue1Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588625  Silverlakes Complex  03:20 PM  11 FC Golden State - 2002 4 vs.Rebels Soccer Club - B02 Elite3Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588626  Silverlakes Complex  03:20 PM  12 CFA San Clemente - B02 Bird 1 vs.CDA FC Slammers- Orange B02 Sutton0Boys 2002/17U Round 2 Bracket
 588031  Silverlakes Complex  03:20 PM  13 CPL- Riverside City FC B01 Academy 3 vs.Fullerton Rangers B01 SYL3Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588032  Silverlakes Complex  03:20 PM  14 SD United B2001 Black 4 vs.Arsenal Corona B01 FC0Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588660  Silverlakes Complex  03:20 PM  15 AC Brea - B01 Red 2 vs.LA UNITED FUTBOL ACADEMY4Boys 2001/18U Round 2 Bracket
 588661  Silverlakes Complex  03:20 PM  16 LAGSD B01 Elite-Gurley
Forfeited Game
 0 vs.FRAM B01-Britton1FBoys 2001/18U Round 2 Bracket
 38612  Silverlakes Complex  03:20 PM  17 OC Surf B00 Armour 3 vs.Vista Storm SC - B2000 Black1Boys 2000/19U Bracket
 38613  Silverlakes Complex  03:20 PM  18 Oxnard Wave SC 2 vs.Strikers FC South Bay - B2000 Black1Boys 2000/19U Bracket
 38630  Silverlakes Complex  03:20 PM  19 Oxnard United Soccer Club 1 vs.FC Heat B2000 BLUE4Boys 2000/19U Bracket
 38631  Silverlakes Complex  03:20 PM  20 Atlante SD E Duran 3 vs.Riverside MGFM B00 White1Boys 2000/19U Bracket
 38636  Silverlakes Complex  03:20 PM  21 San Diego SC B2000 Academy Orange 2 vs.DMCV Sharks B2001/2000 - Burson4Boys 2000/19U Bracket
 38637  Silverlakes Complex  03:20 PM  22 Albion SC B2000/01 Academy - Franklin 1 vs.CFA San Clemente - B00 Jaussi0Boys 2000/19U Bracket
 38649  Silverlakes Complex  03:20 PM  23 Crescenta Valley SC B00 1 vs.Murrieta Surf B00 PDA1Boys 2000/19U Bracket
 588751  Silverlakes Complex  03:40 PM  01 Beach FC SB G03 Lohn Gold 2 vs.Legends FC G03 Academy II/DPL1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588752  Silverlakes Complex  03:40 PM  02 SMU G03 Blue Elite 2 vs.LAGSB 2003 Elite0Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588167  Silverlakes Complex  03:40 PM  03 Real So Cal-SCV G 2003 W 0 vs.San Diego SC G2003 Academy Navy3Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588168  Silverlakes Complex  03:40 PM  04 CZ Elite Soccer G03 Cherif 5 vs.DMCV Sharks G2003 EGSL - Arnesen1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588564  Silverlakes Complex  03:40 PM  05 San Diego Strikers G03 Premier 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Elite1Girls 2003/16U Round 2 Bracket
 588565  Silverlakes Complex  03:40 PM  06 Legends FC Girls North G03 FC 3 vs.Pateadores HB G2003 Blue1Girls 2003/16U Round 2 Bracket

  Saturday, May 11, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588550  Silverlakes Complex  09:00 AM  13 La Esperanza SB 3 vs.Total Futbol Academy (SD) B011Boys 2001/18U Round 2 Round of 16
 588551  Silverlakes Complex  09:00 AM  14 Colton America SC Academy-B2001 2 vs.Attack B01 Academy Kosakoff1Boys 2001/18U Round 2 Round of 16
 588246  Silverlakes Complex  09:00 AM  15 Legends IE G03 PREMIER TS 3 vs.Real So Cal-SCV G 2003 W1Girls 2003/16U Round 2 Round of 16
 588247  Silverlakes Complex  09:00 AM  16 Crescenta Valley SC G03 White 1 vs.AC Brea - G03 PDA2