Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

2019 CS National Cup Olders
VENUE:  Galway Downs

  Sunday, April 14, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 810551  Galway Downs  08:00 AM  01 Hotspurs USA G2002 Premier 1 vs.Pateadores IRV G20022Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810552  Galway Downs  08:00 AM  02 Oceanside Breakers - G02 Blk SYL 2 vs.Anaheim FC G20020Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810088  Galway Downs  08:00 AM  03 Legends FC Boys East-Beaumont B02 3 vs.Hawks B2002 Academy3Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811387  Galway Downs  08:00 AM  10 SD Real Madrid Black B2000 (Portillo) 0 vs.Rebels Soccer Club - B01 Academy1Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811411  Galway Downs  08:00 AM  11 Arsenal FC B01 Academy II 3 vs.Total Futbol Academy (SGV) PSC0Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811410  Galway Downs  08:00 AM  12 LAGSD B01 Elite-Gurley 1F vs.Crusaders FC B01 White
Forfeited Game
0Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810089  Galway Downs  08:15 AM  04 FC Deportivo Independiente 4 vs.Attack B02 Academy Parker2Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810058  Galway Downs  08:15 AM  05 Anaheim FC B2002 Black 0 vs.SMU B02 Blue Elite0Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810059  Galway Downs  08:15 AM  06 NFFC B2002 RED 1 vs.LAGSD B02 Premier-Martin0Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 864378  Galway Downs  08:15 AM  07 Milan SC 0549 - 01 - B2002 White 2 vs.FCB Strikers FC - 0353 - B20023Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 864379  Galway Downs  08:15 AM  08 Express Boys 2002e3 - Elenz-Martin 2 vs.LAGSB 2002 Gold0Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811386  Galway Downs  08:15 AM  09 CDA FC Slammers - Whittier B01 Escorcia 1 vs.Colton America SC Academy-B20012Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810563  Galway Downs  09:50 AM  01 Hawks G2002 Academy 1 vs.Beach FC LB G02 Soler0Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810564  Galway Downs  09:50 AM  02 SoCal Academy G2002 Villanueva 3 vs.NFFC G2002 RED0Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 864372  Galway Downs  09:50 AM  03 Ventura County United 2002 0 vs.Freedom Futbol Club - B2002 Blue5Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811399  Galway Downs  09:50 AM  10 CDA FC Slammers - Cerritos B01 Gutierrez 0 vs.Legends FC Boys B01 SGV2Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811356  Galway Downs  09:50 AM  11 Rebels Soccer Club East - B01 Elite 1 vs.CDA Slammers FC-Fullerton B01 Loera4Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811357  Galway Downs  09:50 AM  12 Express Boys 2001e3 - Hargreaves 3 vs.Pateadores LKWD B20010Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 864373  Galway Downs  10:05 AM  04 FC Golden State - 2002 West 2 vs.HG Eagles7Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810052  Galway Downs  10:05 AM  05 Chula Vista FC - B2002
Forfeited Game
 0 vs.Valley United - Levi1FBoys 2002/17U Round 1 Bracket
 810053  Galway Downs  10:05 AM  06 SouthWestern YSC B02 1 vs.Colton America SC-B2002 Jimenez7Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810046  Galway Downs  10:05 AM  07 Legends FC Boys B02 FC 1 vs.FRAM B02-Cascio1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810047  Galway Downs  10:05 AM  08 Strikers FC South Bay - B2002 Black 5 vs.Pateadores PYL B2002 Blue3Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811398  Galway Downs  10:05 AM  09 FC Golden State - 2001 North 2 vs.SWSC ELITE B01 Brenda6Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810545  Galway Downs  11:40 AM  01 CDA FC Slammers - Fullerton G02 Sanger
Forfeited Game
 0 vs.Oxnard United Soccer Club1FGirls 2002/17U Round 1 Bracket
 810546  Galway Downs  11:40 AM  02 Pateadores MV G2002 4 vs.SD United G2002 Black2Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810100  Galway Downs  11:40 AM  03 Antelope Valley Futbol Club - B2002 1 vs.Santa Barbara S.C. B2002Elite1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811405  Galway Downs  11:40 AM  10 Arsenal FC South B01 Academy II
Forfeited Game
 0 vs.LA Galaxy-Bakersfield - B011FBoys 2001/18U Round 1 Bracket
 811374  Galway Downs  11:40 AM  11 Freedom Futbol Club -B01Blue 1 vs.Arsenal Corona B01 FC4Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811375  Galway Downs  11:40 AM  12 Central California Aztecs -AV- B01 0 vs.Nado - B20010Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810101  Galway Downs  11:55 AM  04 FC Golden State - 2002 West White 1 vs.Empire SC B021Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810040  Galway Downs  11:55 AM  05 LA Galaxy-Bakersfield - B02 1 vs.Strikers FC - Mission Viejo B2002 920Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810041  Galway Downs  11:55 AM  06 LA Breakers B02 Elite 2 vs.UIFC Laguna Academy1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810035  Galway Downs  11:55 AM  07 Central California Aztecs - AV- B02 2 vs.Interamerica Soccer League7Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810034  Galway Downs  11:55 AM  08 LAGSD B02 Elite-Fitzgerald 2 vs.DMS 11 Academy - B20022Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811404  Galway Downs  11:55 AM  09 FC Golden State - 2001 3 vs.Simi Valley S.C. Eclipse Blue2Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810569  Galway Downs  01:30 PM  01 UNITED HDC - VV - G02 - LOZADA 2 vs.CDA FC Slammers - HB G02 Larsen1Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810570  Galway Downs  01:30 PM  02 So Cal Blues - 2002 Turnbull 2 vs.Legends FC G02 SGV Gold2Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 810094  Galway Downs  01:30 PM  03 Eagles Soccer - B2002 4 vs.CDA FC Slammers - Whittier B02 Escorcia1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811369  Galway Downs  01:30 PM  10 NHB BLACK 2 vs.Crescenta Valley Soccer Club - 01 - B20012Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811416  Galway Downs  01:30 PM  11 CDA FC Slammers-Orange B01 Flores 1 vs.IU Moreno Valley SC - B2001 - Rojas0Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811417  Galway Downs  01:30 PM  12 Sporting SD - B2001 - Joaquin Huertero 0 vs.Albion SC B2001 NPL Academy3Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810095  Galway Downs  01:45 PM  04 Total Futbol Academy (SGV) PSC 2 vs.BYSC B02 SYL1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810064  Galway Downs  01:45 PM  05 Strikers FC North B02 Red RF 1 vs.CDA FC Slammers - DB B02 Kelsey1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810065  Galway Downs  01:45 PM  06 CSC B-2002 Academy 1 vs.United Santa Clarita B02 Blue1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810070  Galway Downs  01:45 PM  07 CFA San Clemente - B02 Bird 4 vs.Rangers SC - B2002 Academy0Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810071  Galway Downs  01:45 PM  08 Albion SC B02 Academy - Riley 1F vs.Central California Aztecs - B02
Forfeited Game
0Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811368  Galway Downs  01:45 PM  09 Real So Cal-SCV-B 2001 W 2 vs.Murrieta Surf B01 PDA3Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810539  Galway Downs  03:20 PM  01 Strikers FC South Bay - G2002 Black
Forfeited Game
 0 vs.BYSC G02 SYL1FGirls 2002/17U Round 1 Bracket
 810540  Galway Downs  03:20 PM  02 LAGSB 2002 Elite 1F vs.Arsenal FC South G02 Bramsway
Forfeited Game
0Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 878811  Galway Downs  03:20 PM  03 FRAM G02-Gidney 1 vs.So Cal Blues - 2002 Patraw1Girls 2002/17U Round 1 Bracket
 811393  Galway Downs  03:20 PM  10 Barcelona California - B2001
Forfeited Game
 0 vs.LAGSB 2001 Gold1FBoys 2001/18U Round 1 Bracket
 811350  Galway Downs  03:20 PM  11 Real So Cal - B01 ADT 0 vs.HG Eagles5Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 811351  Galway Downs  03:20 PM  12 Rebels Soccer Club - B01 Premier Gold 0 vs.Pateadores Reserve Academy B20012Boys 2001/18U Round 1 Bracket
 810589  Galway Downs  03:35 PM  04 CDA FC Slammers - Whittier G02 Elite Flores
Forfeited Game
 0 vs.Rebels Soccer Club - G02 Elite1FGirls 2002/17U Round 1 Bracket
 810082  Galway Downs  03:35 PM  05 Antelope Valley Futbol Club - Lightning - B2002 1 vs.Downtown SC Pirates B021Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810083  Galway Downs  03:35 PM  06 Strikers FC- Irvine B2002 Ba 1 vs.LA Galaxy OC - B2002 Premier5Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810076  Galway Downs  03:35 PM  07 CDA FC Slammers- Orange B02 Sutton 2 vs.Oceanside Breakers - B02 Blk SYL1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 810077  Galway Downs  03:35 PM  08 Rebels Soccer Club - B02 Academy 0 vs.California Rush B02 Rush1Boys 2002/17U Round 1 Bracket
 811392  Galway Downs  03:35 PM  09 SD United B2001 Black 2 vs.FRAM B01-Britton0Boys 2001/18U Round 1 Bracket

  Saturday, May 18, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588300  Galway Downs  09:00 AM  01 La Esperanza SB 0 vs.Strikers FC South Bay - B2001 Black3Boys 2001/18U Round 2 Semi-Final
 588301  Galway Downs  09:00 AM  02 Santa Barbara S.C. B2001Elite 3 vs.CDA Slammers FC-Fullerton B01 Loera2Boys 2001/18U Round 2 Semi-Final
 588444  Galway Downs  09:00 AM  03 Rebels Soccer Club - G01 Elite 4 vs.2001 LA Premier FC Downtown0Girls 2001/18U Round 2 Semi-Final
 588445  Galway Downs  09:00 AM  04 Legends FC G01 FC 2 vs.Downey FC - G01Premier0Girls 2001/18U Round 2 Semi-Final
 38667  Galway Downs  09:00 AM  05 CFA San Clemente - B00 Jaussi 0 vs.LAGSD B00 Elite-Gurley5Boys 2000/19U Round of 16
 38668  Galway Downs  09:00 AM  06 Strikers FC North B00 Red SM 3 vs.FC Heat B2000 BLUE0Boys 2000/19U Round of 16
 589193  Galway Downs  09:00 AM  07 Rebels Soccer Club East - G00 Elite 1 0 vs.CDA FC Slammers - HB G00/ G01 Crowley1Girls 2000/19U Round of 16
 589194  Galway Downs  09:00 AM  08 Legends FC South G00 FC 5 vs.Foothill Storm0Girls 2000/19U Round of 16
 588516  Galway Downs  11:00 AM  01 CPL- Riverside City FC B02 Academy 2 vs.Boca Jrs LA B02 Premier3Boys 2002/17U Round 2 Semi-Final
 588517  Galway Downs  11:00 AM  02 AC Brea - B02 Red 0 vs.AVSC STORM ACADEMY B023Boys 2002/17U Round 2 Semi-Final
 588280  Galway Downs  11:00 AM  03 BYSC G02 SYL 4
- 5PK  
vs.Legends FC G02 Academy II/DPL4
- 6PK
Girls 2002/17U Round 2 Semi-Final
 588281  Galway Downs  11:00 AM  04 AVSC STORM ACADEMY G02 1 vs.SGV Surf G02 AZ/MB2Girls 2002/17U Round 2 Semi-Final
 38665  Galway Downs  11:00 AM  05 LA Galaxy OC - B2000 Premier 2 vs.CSC B-2001/00 Academy1Boys 2000/19U Round of 16
 38666  Galway Downs  11:00 AM  06 FC Golden State - 2000 White 3 vs.Riverside MGFM B00 White1Boys 2000/19U Round of 16
 589191  Galway Downs  11:00 AM  07 LAGSD G00 DPL 0 vs.South Valley SC - G00/01 - Howlett5Girls 2000/19U Round of 16
 589192  Galway Downs  11:00 AM  08 FRAM G00-Gidney 2 vs.Santa Barbara S.C. G2000Elite4Girls 2000/19U Round of 16
 589205  Galway Downs  01:00 PM  01 Laguna United FC-B2003-Blue 1 vs.Santa Barbara S.C. B2003Elite0Boys 2003/16U Round 2 Semi-Final
 589206  Galway Downs  01:00 PM  02 Boca Jrs LA B03 Premier 2
- 4PK  
vs.LAGSD B03 Elite-Ritchie2
- 5PK
Boys 2003/16U Round 2 Semi-Final
 588701  Galway Downs  01:00 PM  03 AC Brea - G03 PDA 0 vs.CDA FC Slammers - HB G03 Elite2Girls 2003/16U Round 2 Semi-Final
 588702  Galway Downs  01:00 PM  04 San Diego SC G2003 Academy Navy 0 vs.Rebels Soccer Club - G03 Elite1Girls 2003/16U Round 2 Semi-Final
 38663  Galway Downs  01:00 PM  05 West Coast FC-OC Surf B00 Armour 2 vs.Arsenal FC B00 Academy II0Boys 2000/19U Round of 16
 38664  Galway Downs  01:00 PM  06 OC Surf B00 Armour 1 vs.Atlante SD R Briseno0Boys 2000/19U Round of 16
 589189  Galway Downs  01:00 PM  07 Legends FC G00/01 Academy II/DPL 2 vs.Oceanside Breakers - G00/01 Blk SYL0Girls 2000/19U Round of 16
 589190  Galway Downs  01:00 PM  08 Central California Aztecs - AV- G00 4 vs.Freedom Futbol - G00 Blue3Girls 2000/19U Round of 16
 588914  Galway Downs  03:00 PM  01 Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL 1 vs.Rebels Soccer Club - B04 Elite0Boys 2004/15U Round 2 Semi-Final
 588915  Galway Downs  03:00 PM  02 LAGSB 2004 Elite 0
- 5PK  
vs.FC Deportivo Warriors0
- 4PK
Boys 2004/15U Round 2 Semi-Final
 588109  Galway Downs  03:00 PM  03 Real So Cal- SCV G 2004 W 0 vs.LAGSD G04 Academy II-Bedford1Girls 2004/15U Round 2 Semi-Final
 588110  Galway Downs  03:00 PM  04 CDA FC Slammers - Cerritos G04 Segovia 0 vs.CDA FC Slammers - HB G04 Elite1Girls 2004/15U Round 2 Semi-Final
 38661  Galway Downs  03:00 PM  05 Strikers FC South Bay - B2000 Gold 0 vs.BYSC B00 SYL1Boys 2000/19U Round of 16
 38662  Galway Downs  03:00 PM  06 SD Surf NPL 2001/2000 0 vs.Total Futbol Academy (So. L.A.) Barca5Boys 2000/19U Round of 16
 589187  Galway Downs  03:00 PM  07 SoCal Academy G2000 Chavez 3 vs.Empire SC G00 Orange0Girls 2000/19U Round of 16
 589188  Galway Downs  03:00 PM  08 TUSA Soccer Club - G2000 1 vs.OC Surf G01/00 SCDSL Pask0Girls 2000/19U Round of 16

  Sunday, May 19, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588807  Galway Downs  08:30 AM  02 Laguna United FC-B2003-Blue 0 vs.LAGSD B03 Elite-Ritchie1Boys 2003/16U Round 2 Final
 588694  Galway Downs  08:45 AM  03 CDA FC Slammers - HB G03 Elite 3 vs.Rebels Soccer Club - G03 Elite2Girls 2003/16U Round 2 Final
 588542  Galway Downs  09:00 AM  01 South Valley SC - G00/01 - Howlett 4 vs.Santa Barbara S.C. G2000Elite1Girls 2000/19U Quarter Final
 588543  Galway Downs  09:00 AM  04 CDA FC Slammers - HB G00/ G01 Crowley 0 vs.Legends FC South G00 FC1Girls 2000/19U Quarter Final
 588207  Galway Downs  10:30 AM  02 Boca Jrs LA B02 Premier 1 vs.AVSC STORM ACADEMY B020Boys 2002/17U Round 2 Final
 588381  Galway Downs  10:45 AM  03 Legends FC G02 Academy II/DPL 2 vs.SGV Surf G02 AZ/MB0Girls 2002/17U Round 2 Final
 588540  Galway Downs  11:00 AM  01 SoCal Academy G2000 Chavez 8 vs.TUSA Soccer Club - G20001Girls 2000/19U Quarter Final
 588541  Galway Downs  11:00 AM  04 Legends FC G00/01 Academy II/DPL 4 vs.Central California Aztecs - AV- G000Girls 2000/19U Quarter Final
 588631  Galway Downs  12:30 PM  02 Strikers FC South Bay - B2001 Black 1 vs.Santa Barbara S.C. B2001Elite0Boys 2001/18U Round 2 Final
 589168  Galway Downs  12:45 PM  03 Rebels Soccer Club - G01 Elite 1 vs.Legends FC G01 FC0Girls 2001/18U Round 2 Final
 38671  Galway Downs  01:00 PM  01 LA Galaxy OC - B2000 Premier 1 vs.FC Golden State - 2000 White2Boys 2000/19U Quarter Final
 38672  Galway Downs  01:00 PM  04 LAGSD B00 Elite-Gurley 3 vs.Strikers FC North B00 Red SM2Boys 2000/19U Quarter Final
 588362  Galway Downs  02:30 PM  02 Oceanside Breakers - B2004 Blk SYL 3 vs.LAGSB 2004 Elite2Boys 2004/15U Round 2 Final
 588673  Galway Downs  02:45 PM  03 LAGSD G04 Academy II-Bedford 1 vs.CDA FC Slammers - HB G04 Elite2Girls 2004/15U Round 2 Final
 38669  Galway Downs  03:00 PM  01 BYSC B00 SYL 1 vs.Total Futbol Academy (So. L.A.) Barca0Boys 2000/19U Quarter Final
 38670  Galway Downs  03:00 PM  04 West Coast FC-OC Surf B00 Armour 0 vs.OC Surf B00 Armour2Boys 2000/19U Quarter Final

  Saturday, May 25, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 588952  Galway Downs  09:00 AM  01 SoCal Academy G2000 Chavez 4 vs.Legends FC G00/01 Academy II/DPL1Girls 2000/19U Semi-Final
 588953  Galway Downs  09:00 AM  03 South Valley SC - G00/01 - Howlett 2 vs.Legends FC South G00 FC3Girls 2000/19U Semi-Final
 38673  Galway Downs  11:00 AM  01 BYSC B00 SYL 1
- 4PK  
vs.OC Surf B00 Armour1
- 2PK
Boys 2000/19U Semi-Final
 38674  Galway Downs  11:00 AM  03 FC Golden State - 2000 White 1 vs.LAGSD B00 Elite-Gurley0Boys 2000/19U Semi-Final

  Sunday, May 26, 2019
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 38675  Galway Downs  10:00 AM  01 BYSC B00 SYL 0 vs.FC Golden State - 2000 White4Boys 2000/19U Final
 588624  Galway Downs  10:30 AM  03 SoCal Academy G2000 Chavez 1
- 2PK  
vs.Legends FC South G00 FC1
- 4PK
Girls 2000/19U Final